Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 14, 2021 7:41 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 145  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Nigdy nie sugerowałem, aby jakikolwiek wątek zamykać, więc ten zarzut nie może być pod moim adresem.
Nie jestem marudą, a wybrzydzanie to grzech. Ja nie wybrzydzam, dzielę się z uwagami, mam nadzieję, że ktoś je przemyśli i wykorzysta, aby to forum polepszyć. Napisałem rzeczowo, co jest problemem obecnie, podobnie zrobił Wespecjan. Zwykła pokora nakazywała przyjąć uwagi z wyrozumiałością, a nie zakładać jakiś bezsensowny atak. Nie musicie wierzyć z moje dobre intencje i bez nich macie możliwość poprawienia tego forum. Nie sztuką jest uciekanie z miejsca, gdzie coś nam się nie podoba. Taka postawa byłaby patologiczna, bo w takim razie człowiek by dosłownie uciekał ze świata.
Jeśli to co powiedziałem nie było jasne, to postaram się jeszcze krócej: Dyskutujmy w małych wątkach, z konkretnymi tematami, niech zawarta w nich treść będzie merytoryczna, rzeczowa, a nie rozmyta ze wszystkim. Jeśli coś jest złego w takim podejściu, to proszę o wyjaśnienie. Być może nie jestem świadomy czegoś istotnego.

Śr kwi 21, 2021 11:09 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Najlepiej to udawać że się nie wie o co chodzi
Wielokrotnie moderatorzy i nie tylko zwracali ci uwagę o co chodzi ale ty wolisz być impregnowany. Twój wybór.
I kończymy ten jałowy spór. To forum ma takie a nie inne zasady jak się z nimi nie zgadzasz to poszukaj sobie takiego forum na którym panują takie zasady jakie ci odpowiadają. I koniec płaczu i lamentu na ten temat.

Śr kwi 21, 2021 12:05 pm
Gaduła
Gaduła

Lokalizacja: W myśli Boga, w mamie i tacie, później przez chwilę w brzuchu, a teraz w Warszawie i oby do Nieba ;)
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Jockey, jaka reklama?

Śr maja 05, 2021 2:53 pm
Gaduła
Gaduła

Lokalizacja: W myśli Boga, w mamie i tacie, później przez chwilę w brzuchu, a teraz w Warszawie i oby do Nieba ;)
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Chyba nieporozumienie. To jest inicjatywa przeciw badziewiu, kiczowi, a Ty mi to pod moją reklamę podciągnąłeś? :lol:

Czyli co? Tak jak youtube, facebook itp. najpierw użytkownicy tworzą wartość danego portalu, a później "money money makes the world go 'round"...A później, gdy ktoś chce skorzystać w celu pozytywnej inicjatywy to już nie można? Naprawdę? Ten portal zbudowany po to by robić pieniądze? Takie to katolickie, taka to wspólnota? Smutne to.

Śr maja 05, 2021 3:15 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czy konieczne jest wciskanie tematu o Komunii na rękę (i neigodnych z rzetelną wiedzą bzdur o tym, jaką to jest ono obrazą Boską) do tak wielu wątków? Wciąż to samo od nowa, jałowo w wielu miejscach ? (np. "Licza się tylko uczynki?")?

Śr maja 05, 2021 11:18 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Terremoto, widzę, że temat Pani jest niewygodny. Temat jest bardzo ważny, dotyczy profanacji Ciała Jezusa. Jeśli Pani uważa, że to nie jest niebezpieczne, to proszę to udowodnić w tamtym temacie. To nie jest rzeczowe i uczciwe próbowanie ubicia kolejnego niewygodnego wątku w momencie, gdy fakty przeczą postępowej propagandzie, że Jezusa można przyjąć jak się chce. Apeluję do moderatorów o zachowanie kulturalnej dyskusji, a nie ucinanie wątków.

Śr maja 05, 2021 11:26 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Terremoto napisał(a):
Czy konieczne jest wciskanie tematu o Komunii na rękę (i neigodnych z rzetelną wiedzą bzdur o tym, jaką to jest ono obrazą Boską) do tak wielu wątków? Wciąż to samo od nowa, jałowo w wielu miejscach ? (np. "Licza się tylko uczynki?")?

Przeniosłam w inne miejsce.

Śr maja 05, 2021 11:45 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Merrs, bardzo dziękuję.
Iustusie, temat nie jest dla mnie niewygodny, lecz zwyczajnie jałowy. Uważam za zbędne wałkowanie czegoś, co dawno wiadomo (nie ma profanacji, bez względu na to, co niektórym oponentom się wydaje) - i to na dodatek wałkowanie w wielu miejscach forum, co zmniejsza jego czytelność i wprowadza chaos.

Argumentować nie będę, ponieważ argumentów na ten temat jest na forum wystarczająco dużo, dobrych, kompetentnych i powtarzanie ich dla przyjemności nieprzejednanych przeciwników Komunii na rękę uważam osobiście za prostą stratę czasu. Liczba powtórzeń nie wzmaga wartości.

Jeśli liczysz, że zmęczenie materiału (bezkresne zmaganie się z opartą na falszywym założeniu mantrą "ależ to obraza Chrystusa") doprowadzi mnie do zmiany przekonań - to na mnie to nie działa.
Mam wartościowsze zajęcia.

Śr maja 05, 2021 11:55 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
1. To trochę niekatolickie traktować ludzi jako oponentów. Tak można traktować co najwyżej szatana. Katolikom nie przystaje tak mówić o innych ludziach. No chyba, że ktoś nie szuka Prawdy i porozumienia, tylko rozróby, ale to już inny temat i ja w nie nie wchodzę.
2. Temat szacunku dla Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa to jałowy temat? To nie brzmi poważnie.
3. Moim zadaniem nie jest personalne przekonywanie Pani do czegokolwiek. Jednak jako katolicy mamy obowiązek czcić Boga i oddawać mu najwyższą cześć, a nie obniżać sobie i innym poprzeczki. Do tego powinniśmy szukać Prawdy i wypełniać, tj. grzeszących upominać i nieumiejących pouczać.
4. Skoro temat Pani nie interesuje, to dlaczego przeszkadza Pani innym w dyskusji? Niech Pani zobaczy, ile tam merytorycznych informacji jest, np. tu:
viewtopic.php?p=1193598#p1193598
viewtopic.php?p=1193612#p1193612
To nie lanie wody, tylko historia i Magisterium Kościoła.

Cz maja 06, 2021 1:47 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Może sie Wasza Wyniosłość uspokoić. I tak dobrze merss zareagowała a nie ja. Rozważasz wątek, manipulujesz i wypisujesz bzdury naciągając dokumenty papieży do swoich potrzeb a potem płaczesz ze ktoś ci wymodelowali wpisy.
Offtop został przeniesiony. Nie udowodniłeś ze twoje wpisy są zgodne z nauczaniem katolickim. Bicie piany na temat wyższości komunii na kolanach został wydzielony.
A tak na marginesie to nie ma obowiązku pisania na katoliku. Chyba ze cię sprawdzają i musisz normy wyrobić. Zawsze możesz odejść skoro jesteś tak prześladowany. Normalnie dochodzę do wniosku ze jesteś masochista.

Cz maja 06, 2021 7:20 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
[ciach - gamy i pasaże erystyczne (merss)

Cz maja 06, 2021 9:41 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jakiś czas temu pytałem się o wątek, gdzie można wrzucać materiały, którymi chcielibyśmy się podzielić z forumowiczami. Dostałem wskazanie na ten wątek:
viewtopic.php?p=1193196#p1193196
Bo faktycznie jego nazwa pasuje do tego celu. Tylko jakimś "zrządzeniem losu" tam rzeczy są usuwane, a nawet dostałem ostrzeżenie za rzekomy offtop.
Jakim offtopem jest ten filmik
KATAKUMBY! Jak wygląda życie katolika w Niemczech | Edyta z Berlina
w powyższym temacie?
Ten film tam pasuje jak ulał. Materiał ten jest ostrzeżeniem dla katolików, który pokazuje, jak za pomocą reżimu sanitarnego można niszczyć życie religijne i utrudniać dostęp do wszelkich sakramentów. W Niemczech to się dzieje. Nie udawajmy, że nas to nie dosięgnie, gdy będziemy udawać, że nic się nie dzieje.
I tu moje pytanie. Gdzie należy umieszczać takie materiały? Jak tworzę nowy wątek, to zaraz mi się je zamyka i wystawia ostrzeżenia. Jak piszę w innych wątkach, które tematycznie pasują wycina się treści i wystawia ostrzeżenia. Proszę o normalną odpowiedź, chciałbym funkcjonować na normalnych zasadach, a nie jak od Annasza do Kajfasza.

Cz maja 06, 2021 9:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
"Piszę w imieniu i na prośbę Iustusa. Iustus prosił o przekazanie do forum poniższej wiadomości:
'W piatek (07.05.2021) wieczorem zostało zablokowane moje konto. Przez cały dzień nic nie pisałem na forum, a dostałem bana i ostrzeżenie. Nie dostałem w związku z tym żadnego powiadomienia, czy informacji, co jest powodem bana (do Pt maja 21, 2021 9:09 pm) i ostrzeżenia. Zawsze takie informacje pojawiały się na forum w odpowiednich wątkach. W tym wypadku nic takiego się nie stało. Czy to znaczy, że doszło do pomyłki? Czy to celowe działanie? Apeluję o rozsądek i proszę o zwykłą uczciwość. Proszę o odblokowanie konta. Nie jestem źródłem zgorszenia, wręcz przeciwnie: szukam zgodny, pojednania i Prawdy. Mam nadzieję, że będziemy rychło będziemy mieli okazję znów podyskutować. Bóg zapłać za rozwiązanie sprawy.'"

Pn maja 10, 2021 7:41 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Powód ostrzeżenia został podany w wątku, w którym moderator informuje o przyznaniu ostrzeżenia. Każdy mod inaczej podaje informację, to sprawa dowolna. Tu podano w formie uogólnionej. Ban został przyznany jako konsekwencja trzeciego ostrzeżenia (czas liczymy od dnia przyznania ostrzeżenia). Został przyznany później, nie wpisano w odpowiednich wątkach - niedopatrzenie. W zasadzie to zwyczaj a nie obowiązek wpisu.
Nie ma wynikania przypadku braku wpisu kar wątkach do tego przeznaczonych z automatycznym anulowaniem kar. Z niedopatrzenia nie wynika też konieczność odbanowania, bo powód był inny. Nie przyznano kar z powodu zagapienia się moda i nałożenia ich na chybil trafił. Tego typu logika jest dla niego jednak typowa i nie rozumie, że inni myślą inaczej. Nie wnikam czy to zamierzone gry erystyczne czy inna przyczyna. Nie zmieniamy jednak forum pod jego oczekiwania, bo są błędne. Rozwalanie tematów to konsekwencja tego myślenia w innej logice.

Pn maja 10, 2021 8:30 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czy jako zbanowany może preczytać tę odpowiedź, czy mam mu wysłać mailem?

Pn maja 10, 2021 9:02 am
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 145  Następna strona