Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt wrz 21, 2021 7:08 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 156  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
merss napisał(a):
Powody oczywiście są mi znane i ona je potwierdziła.

Brawo ty. Bo już bardziej dosadnie to trudno by mi było pisać. Tyle że mam niejasne podejrzenie graniczące z pewnoscią że dalej ignorujesz to co piszę. Bo przecież wiesz lepiej.

Śr lip 28, 2021 11:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Oh, teraz załapałam o co chodzi z tą jazdą w tandemie i czemu zamknęłaś wątek. Nikt ci tego nie zakomunikował a ty to sobie wykoncypowałaś. Znowu spiski by zakłócić dobrostan tego forum... Cóż zapewne mi nie uwierzysz ale mam taki urok osobisty i dar przekonywania że nawet bez kontaktu wpływam na postępowania Aquariusa... Tak, moje macki sięgają daleko.... Buahaaaa (w tym miejscu śmieje się złowrogo, ale nie wiem jak się to pisze)

Cz lip 29, 2021 12:07 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Aquarius cię wkręcił. Nic na to nie poradzę, że on paple i opowiada kto go buntuje, pfff mówi prawdę. Iustusa też wymienił. Resztę wolałabym pozostawić sobie. Jesteś jedyną osobą na forum, której zabroniłam wchodzić mi na priv. Podałam ci powód. Po wyrzuceniu cię z privu rozpoczęłaś jazdy. Wcześniej nie uświadczysz ich, przez lata. Znów wymyślisz kłamstwo tym jaka byłaś zgodna z moderacją?
Przez tyle lat mojego pobytu na forum jesteś jedynym rodzynkiem. Dlatego umieściłam notatkę w redakcji, bo wiedziałam, że zaczniesz krucjatę i zaczniesz szukać wzmocnienia. Wiem też jak to robisz, bo trenowałaś i na mnie. To był błąd. Nic nie muszę domniemywać. Sama mi siebie opisałaś i to prawidłowo.

Cz lip 29, 2021 2:08 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie mam pojęcia co chodzi ci z tą notatką w redakcji. Nie mam w zasadzie pojęcia o czym piszesz. I dlaczego to piszesz publicznie - choć tu mam podejrzenia graniczące z pewnością. Ale szczerze mówiąc to mi wisi. Bo oszczerstwa i inne wyssane z palca treści które piszesz o mnie to jest twój problem. Serio myślisz że mam ochotę na prywatne wiadomości do ciebie? No cóż, nie czytasz tego co piszę bym powtórzyła, ale teraz myślę że po prostu świadomie i celowo kłamiesz. I cóż... Zapewne to cię.nie uspokoi skoro ty nie czytasz tego co piszę, ale nie zamierzam teraz nie w tylko prywatnie ale i na forum mieć jakiegokolwiek kontaktu z tobą.

Cz lip 29, 2021 4:15 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Piszę, że masz powód ataku i on będzie trwał, więc należy to upublicznić. On nie jest spowodowany moją prowokacją, bo znając twoje reakcje unikam dyskusji. To nie słabość, bo nadchodzi czas, że to odsłonię. Wcinasz się w nie swoje sprawy. Dobrą moją wolę w stosunku do ciebie i dotychczasowe milczenie źle zrozumiałaś. Napisałam ci, że nie będę workiem treningowym, ale to także zignorowałaś. Radziłam zająć się czynieniem tego w czym jesteś dobra i to podtrzymuję. Rozwijać należy w sobie to służy dobru innych; plotki i wspinanie się po garbach innych to iluzja znaczenia. To pogrążanie siebie rzeczywiste a nie internetowe.
Koniec wyjaśnień z mojej strony. Tak też argumentował Aquarius: nie lubię cię, nie interesuje mnie twoja racja, więc będę robił na złość, bo bronię tego którego lubię. On to wyartykułował dosłownie w stosunku do konkretnych ludzi. Potem o cygance opowiada, bo nie rozumie tego o czym sam pisze. Niestety myślenie wyobrażeniowe to najgorszy nauczyciel prawdy jakiego można sobie zafundować.

Cz lip 29, 2021 7:55 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Koniec wyjaśnień z mojej strony.

Nie powiem, mam wrażenie że wyłuskałam teraz w tym jakiś sens - ale jak pisałam niespecjalnie mnie interesuje to co masz mi do przekazania. Wisi mi to, szczerze mówiąc. Nie dojdziemy do konsensusu, ani teraz ani w przyszłości. Niezależnie od tego ile razy co powtórzysz i niezależnie od tego co teraz robisz. Dla mnie jest to już jasne od dłuższego czasu a ty niby mnie tak czytasz, tak rozgrywasz a to do ciebie nie dociera. Straciłam do ciebie zaufanie. I w tym że było to bardzo roztropne z mojej strony utwierdziłaś mnie w dwóch ostatnich swoich postach.
Dam ci za to też radę - a pisz sobie co chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. W zasadzie już to robisz, ale teraz to niby w trosce o innych. Gdy się to jednak robi w niekłamanym egoizmie różnica jest diametralna. Wypróbowałam i naprawdę szczerze polecam. Jako że jednak teraz nie mam ochoty dzielić z tobą jakiejkolwiek przestrzeni, nawet internetowej, to moja aktywność na forum w dotychczasowej formule niestety ostać się nie może. Nie mam pojęcia jaki kształt może obrać. W polskim nie przychodzi mi na myśl żadny odpowiednik tego powiedzenia więc może... Dajmy się zaskoczyć? Zróbmy sobie niespodziankę? W każdym razie baw się dobrze.

Cz lip 29, 2021 11:29 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dla zainteresowanych. Konwersacja między Yarpen Zirgin, a bergamotką w Kąciku towarzyskim.

Cz lip 29, 2021 2:55 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tradycjonalizm Katolicki FSSPX Msza Trydencka
Robur napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
Robur napisał(a):
P.S. Może już starczy tych "ekselencji"? Nie ma sensu się drażnić, twój interlokutor zwraca się do ciebie bez ad personam.

Jak Iustus przestanie do mnie pisać per "pan", to przestanę zwracać się do niego "wasza ekscelencjo".

Dobry pomysł! Ostatnie dwie jego wypowiedzi były bez "pana". Jestem więc przekonany, że się zgodzi, co pozwoli choć trochę oczyścić atmosferę. :)

Doprawdy?
Iustus napisał(a):
Z pańskiej wypowiedzi bije żal wobec tego, że Bóg zorganizował świat tak, jak zorganizował, a nie tak jak człowiek by sobie tego zażyczył.

https://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.p ... 4#p1198024

Pt sie 06, 2021 9:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Doprawdy?
Iustus napisał(a):
Z pańskiej wypowiedzi bije żal wobec tego, że Bóg zorganizował świat tak, jak zorganizował, a nie tak jak człowiek by sobie tego zażyczył.

Doprawdy, wystarczy tylko porozmawiać.
Iustus używa stylu per pan(i) spotykanego jeszcze kilkanaście lat temu na forach. Obecnie brzmi to może nieco archaicznie i wywołuje określone reakcje.
Iustus zobowiązał się nie pisać per pan do Yarpena, a Yarpen zobowiązał się porzucić ekscelencje. Podobnie jeżeli komuś przeszkadza forma per pan(i), można powiadomić o tym Iustusa, dostosuję się.
Sprawa załatwiona, z niby drobna psująca jednak krew, wynikająca z wzajemnego niezrozumienia intencji.

So sie 07, 2021 10:24 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Robur napisał(a):
Jockey napisał(a):
Doprawdy?
Iustus napisał(a):

Doprawdy, musisz być na bakier z lekturą forum. Rozmowy na ten temat były wielokrotnie prowadzone z Iustusem i nie widać żadnej poprawy w jego zachowaniu.

Cytuj:
Iustus używa stylu per pan(i) spotykanego jeszcze kilkanaście lat temu na forach. Obecnie brzmi to może nieco archaicznie i wywołuje określone reakcje.

Nieprawda. Prowadzę rozmowy w sieci od ponad 20 lat (grupy dyskusyjne, fora, chaty) i takiego stylu nie spotykałem nigdzie, poza nielicznymi przypadkami osób, które nie chciały dostosować się do obowiązujących zasad netykiety. Natomiast jest to maniera nagminnie spotykana na Facebooku, gdzie trafiło mnóstwo ludzi, którzy nie znają zasad netykiety.

Cytuj:
Iustus zobowiązał się nie pisać per pan do Yarpena (...)

O, to novum. Gdzie i kiedy to uczynił?

So sie 07, 2021 10:45 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Robur napisał(a):
Jockey napisał(a):
Doprawdy?
Iustus napisał(a):

Iustus zobowiązał się nie pisać per pan do Yarpena, a Yarpen zobowiązał się porzucić ekscelencje. Podobnie jeżeli komuś przeszkadza forma per pan(i), można powiadomić o tym Iustusa, dostosuję się.
Sprawa załatwiona, z niby drobna psująca jednak krew, wynikająca z wzajemnego niezrozumienia intencji.

Poproszę o link do wypowiedzi w której Iustus się do tego zobowiązuje bo ja mam taki gdzie trwa dyskusja i on idzie w zaparte.
Co do Pan Pani w internecie to nigdy nie było to zasada. Zawsze od początku polskiego internetu było zwracanie się na ty. Jakbyś nie zauważył to nie tylko Yarpen którego ty nie lubisz i którego prześladujesz jak tylko masz okazje ale również PeterW i ja nazywany Iustusa z różnymi adekwatnymi tytułami.
Tak wiec sprawa nie jest załatwiona. Twój post to zwyczajne zakłamywanie rzeczywistości. Można rzec kłamiesz Wasc.

So sie 07, 2021 4:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
@Yarpen Zirgin

Jeżeli będzie pisał do ciebie per pan zgłoś. Na razie nic takiego nie zachodzi, więc nie ma tematu.
Dla twojej ciekawości, było "panowanie" zwłaszcza na forach tradsów nieistniejących już chrisitanitas i Fidelitas lata ok 2000 - 2005.

So sie 07, 2021 8:51 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jpckey napisał

Cytuj:
Jakbyś nie zauważył to nie tylko Yarpen którego ty nie lubisz i którego prześladujesz jak tylko masz okazje ale również PeterW i ja nazywany Iustusa z różnymi adekwatnymi tytułami.

Jest tak jak napisałem, jeśli kto nie życzy sobie zwracania się do siebie per pan wystarczy napisać to Iustusowi, myślę, że się dostosuje. Natomiast warto wziąć przykład z dobrej woli Yarpena i odpuścić sobie. W sumie to do niczego nie potrzebne, koncentruje nas na sprawach mało istotnych.

Jak się Iustus nie dostosuje, to znaczy nie było to dobre, nie miałem racji.
Jak się dostosuje - miałem racje.

So sie 07, 2021 9:15 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Tak dostosuje się. Żart
Robur się zapozna z wypowiedziami w mam problem z.
Tam jest jasna deklaracja. Mimo PeterW i mojej interwencji i odwołań do netykiety nic nie uzyskano bo wywyższanie się to najważniejsza cecha Iustusa a tu nagle Robur budzi się z letargu i próbuje dyscyplinować Yarpena. Żenada. Jak zwykle.

So sie 07, 2021 9:47 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Jeśli Iustus się dostosuje oznacza to, że mu się to opłaci. Zorientował się, że nic nie ugra blichtrem, którym zamierzał szpanować. Starzy użytkownicy znają te numery i widzą też boldowanie tekstów. oraz protekcjonalny ton. Wszystko razem podsumowali staropolszczyzną. Jeśli chce grać pierwsze skrzypce to musi zmienić to co zostaje zamienione w kabaret. Opłaci się mu, to zmieni.
Raz się pomylił i napisał do mnie 'ty'. Zostało to zauważone i natychmiast powrócił do swej konwencji panowania.
Osobiście mi to nie przeszkadza: ani panowanie ani zabawa kolegów. Psuje atmosferę ten kto chce narzucać swe dziwaczne zwyczaje innym a potem się obraża, że to idzie w innym kierunku niż sobie założył a nie ci, którzy mają pretekst do zabawy. Silne osobowości się nie podporządkują, ale dyscyplinują dziwaczne zachowania. To oni potrafią skakać po poziomach zachowań, ale na swoich zasadach.

So sie 07, 2021 9:55 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 156  Następna strona