Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn lip 26, 2021 2:20 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Osobowość rozpoznałam błyskawicznie, więc zobaczyłam klona. Daruj sobie tego Boga. Iustusowi też nie schodził z ust. Nie może ci Bóg przebaczyć, bo to co zrobiłaś było obrzydliwe i jesteś z tego dumna. To wewnętrzna sprzeczność i nie ma w tym skruchy. Inaczej nie korzystałabyś z najniższych ludzkich instynktów. Jak zweryfikujesz donosicieli? Na podstawie swoich uprzedzeń? Pojawiły się od początku i urazowe podejście do tego klona. Wypomniałam ci to i zaczęłaś kluczyć pogrążając się żeś inna i to cię bawiło. Tu cię miałam. Maskę widziałam. Tak, to ja. Czasem mówię wprost i wiem, że boli.

Atmosferę tworzą ludzie. Jednym odpowiada a dlaczego wchodzą ci, którym nie odpowiada to ja nie wiem. Nie chodzę tam gdzie mnie się nie podoba lub mnie nie chcą.
Cenię też sobie tych, którzy potrafią prosto w oczy. Jeśli mi to mówią to znaczy, że się mnie nie boją. Iustus natomiast oskarżył mnie o ciągłe oszczerstwa. Znajdziesz je? autociach
Nigdy nie skorzystałabym z tak prymitywnej metody i tak sformułowanych zarzutów. Nic nie czytałaś, skorzystałaś z donosów.
Kiedy korzysta się z takich metod to oznacza, że ktoś jest do tego przywiązany. Napisalam więc, że lubisz plotki i cenisz plotkarzy (w domyśle). A plotkarz to osoba, która dziś obmówi mnie a jutro ciebie. Na ustach natomiast wszystkim opowiada, że plotki to coś niestosownego i ona nigdy...Jeśli to neurotyk to jest jeszcze gorzej. Pojawienie się Boga na sztandarach to tylko legitymacja partyjna. Uwiarygadnia.

Admin zapewniał mnie, że cię tu nie przysyłał i wszelkie opinie są twoimi prywatnymi. Cenię go i nie posądzam o przygotowanie tej maskarady. A teraz idź doradzać innym słodkim głosem zrozumienia.

So cze 12, 2021 7:21 am
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Admin zapewniał mnie, że cię tu nie przysyłał i wszelkie opinie są twoimi prywatnymi.

merss, dobrze, że nie podejrzewasz Admina, że mnie tutaj przysłał. Nie będę próbowała wnikać, dlaczego w ogóle wspominasz o jakieś możliwości przysyłania mnie, skąd taki pomysł wziął się w Twojej głowie :D A choć Adminowi wierzysz, potwierdzam, że poznał mój nick dopiero wtedy, kiedy skontaktowałam się z nim utartą drogą komunikacji pomiędzy nami, prosząc go, żeby Wam wyjaśnił, że jestem wiarygodną osobą i podając powody (zaczęliście blokować moje posty, a ja nie mam czasu na użeranie się z Waszymi chorymi podejrzeniami o klonowanie).

Wszystko się zgadza. Moje opinie są moimi opiniami. W przeciwieństwie do Twoich. Te Twoje są zawsze obiektywną prawdą :D

To tyle, merss. Ze swojego czasu też się przed Panem Bogiem rozliczam. I na dyskusje nie prowadzące do niczego dobrego (efekt dyskusji z Tobą potrafię już przewidzieć) nie będę go tracić.

N cze 13, 2021 1:34 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Moje gratulacje. Na 25 wszystkich Twoich postów - 15 wypowiedzi dotyczących moderacji (i to w ramach jednej tematyki). Imponujące...

N cze 13, 2021 8:22 am
Gaduła
Gaduła

Lokalizacja: W myśli Boga, w mamie i tacie, później przez chwilę w brzuchu, a teraz w Warszawie i oby do Nieba ;)
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
No i za to wasze nawiedzone moderowanie macie takie działanie forum jakie macie pf! :P
8) :brawo:

N cze 13, 2021 9:29 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
Moje gratulacje. Na 25 wszystkich Twoich postów - 15 wypowiedzi dotyczących moderacji (i to w ramach jednej tematyki). Imponujące...

Bo przecież widać w jakim celu się zarejestrowała. Ja nie kupuje jej ściemy.

N cze 13, 2021 4:57 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Aquarius napisał
Cytuj:
Kiedy byłem tu nowy w czwartek 22 marca 2012 o 22:19 jeden z moderatorów przysłał mi takie coś:
"Dlaczego założyłeś drugie konto wbrew regulaminowi ?
Poprzednie to laki22."

Coś sobie z pomroku dziejów przypominam. Chyba nawet sprawdzałeś u dostawcy internetu. Jak widać nie przeszkodziło ci to w pisaniu, bowiem przyjąłem to za zbieg internetowych okoliczności i pisałeś dalej. Nawet musiałem cię zapewniać, że wszystko jest ok. Teraz zdarza się to częściej (rozwój internetu), przyjmujemy nieco inne kryteria sprawdzania.
Nie ma potrzeby traktowania takich rzeczy jak skierowanych personalnie.

Pn cze 14, 2021 9:50 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Mam dostep do serwisu tylko ze smartona. Z komputera nie widzi ip serwera. Czyzby moj komputer byl zaonfekowany ,cos wysylal i zostal zbanowany?

Pn cze 14, 2021 5:35 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Teraz wszedłem z Edge, nie mogę z Firefoxa

Pn cze 14, 2021 5:50 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
bluejay napisał(a):
Cytuj:
(ciach a ja ocenzuruję po raz czwarty i wlepiam ostrzeżenie za awanturnictwo. I albo się dostosujesz do regulaminu albo polecisz z forum. Razem ze wszystkimi swoimi klonami. Ostrzegam, że ciągnięcie tego tematu dalej będzie skutkować kolejnymi ostrzeżeniami- J)

Moderator się nie podpisał. Czy mogę wiedzieć z kim mam przyjemność? Ostrzeżenie dotyczy pośrednio mnie, ponieważ zostałam nazwana przez merss klonem Iustusa.

Okulary załóż.

Można było odpowiedzieć inaczej, z większą kulturą. Na przykład tak:
Podpisałem się. Mam zwyczaj posługiwać się w tym celu pierwszą literą mojego nicka.

Wt cze 15, 2021 12:05 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Ależ oczywiście namdoderatorko bluejay. Jakby to był normalny user to tak bym napisał. Znając twoje zamiłowanie do pisania w jednym temacie było właśnie tak. Całkowicie prawdziwie. Bo skoro widzisz drzazgę w oku brata patrząc z belka we własnym to powinnaś dać radę znaleźć podpis skoro używam go zawsze przy każdych działaniach moderatorskich od conajmniej 15 lat. Wiem wiem teoretycznie nie było cię na forum. Teoretycznie.

Wt cze 15, 2021 1:45 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Ależ oczywiście namdoderatorko bluejay. Jakby to był normalny user to tak bym napisał. Znając twoje zamiłowanie do pisania w jednym temacie było właśnie tak. Całkowicie prawdziwie. Bo skoro widzisz drzazgę w oku brata patrząc z belka we własnym to powinnaś dać radę znaleźć podpis skoro używam go zawsze przy każdych działaniach moderatorskich od conajmniej 15 lat. Wiem wiem teoretycznie nie było cię na forum. Teoretycznie.

Czyli u Ciebie niezbyt kulturalne odpowiedzi nie są normą. Stosujesz je jednak z pełną premedytacją wobec użytkowników, których podejrzewasz o bycie czyimś klonem. I uważasz, że jest to w porządku. Czy dobrze zrozumiałam?

Wt cze 15, 2021 8:21 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Dam Ci darmową radę:
Uważaj z tą szarżą, bo zaraz przeszarżujesz. Niektórym się wydaje że są tak inteligentni w swoich kreacjach, że nie zauważają że się odsłaniają..

Rada nr. 2 - masz ładny cytacik w sigu. Warto by go zastosować do siebie.

Wt cze 15, 2021 9:30 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czy moderator forum w kościele może być członkiem Anonymous?

Śr cze 16, 2021 2:47 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Mały Książę napisał(a):
Czy moderator forum w kościele może być członkiem Anonymous?
Jak już, to w "Kościele".
Co do pytania, poszukaj w Kodeksie Prawa Kanonicznego ;)

Śr cze 16, 2021 4:16 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney, nie o tym rozmawiamy. Serio nie rozumiesz pytania czy nadal zrywasz debila?

Śr cze 16, 2021 4:24 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149  Następna strona