Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr sie 04, 2021 4:00 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 150  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
merss, naprawdę zdaję sobie sprawę, że jako moderatorzy mogliście mieć tutaj do czynienia z niejednym oszustwem (np. zakładanie nowych kont po banach) i dlatego musicie być czujni. Ale nie jest dobrze, jeśli czujność przeradza się w pochopne posądzanie o klonowanie. A do tego właśnie doszło. Najpierw Aquarius "awansował" na klona Iustusa, potem ja. Pomimo braku solidnych przesłanek. Wam wystarczyło, że stanęliśmy w obronie Iustusa.

Aquarius jest tu od dawna, więc zapewne wszyscy wiedzą, że tych najnowszych oskarżeń pod jego adresem o bycie klonem nie można traktować poważnie. Jego więc takie bezsensowne oskarżenie nie obciąża, złe światło rzuca na Was. Po Waszej reakcji wyraźnie widać, że nie chcieliście uczciwie zmierzyć się z jego wstawieniem się za Iustusem. Ot, po prostu zbyliście to głupią gadką o klonie.

Moja krytyka też Wam była bardzo nie na rękę, prawda? Bo była merytoryczna. Nie odnieśliście się więc do niej rzeczowo, tylko zastosowaliście podobny unik - nowy klon Iustusa. A dowodem miał być mój rzekomo podejrzany IP. Taki wizerunek miał się utrwalić, bo przestaliście publikować moje posty. Z nowym użytkownikiem można wszystko zrobić, no nie? Nawet po cichutku zbanować. Dla Was nie miało znaczenia, że moje posty w innych wątkach czekały na Waszą akceptację. Nie pomogły prośby o przyspieszenie publikacji, kiedy zauważyłam wzmożony ruch w wątku kowidowym. Obawiam się, że do tej pory nie ujrzałyby światła dziennego, gdyby nie interwencja Admina. Bardzo Was zaskoczył, potwierdzając moją wiarygodność?

Nie próbujcie mi teraz zarzucać, tak jak Iususowi, że piszę wciąż o sobie. Ja stawiam tutaj konkretne zastrzeżenia do obsługi forum. Odnoszę się do Waszych posunięć. Pokazuję na przykładach, że fałszywie oskarżacie tutaj ludzi, tych niewygodnych dla Was (o dokuczaniu było poprzednio). I mimo że teraz, po interwencji Admina, z pewnością zdajecie sobie sprawę, że nie macie racji, nie chcecie się przyznać do błędu i przeprosić. Choć to elementarz chrześcijaństwa. Od innych tego wymagacie, ale od siebie już nie. Szczególnie Ty, merss, idziesz w zaparte.

Wiem, że uczciwe zmierzenie się z krytyką nie jest wcale rzeczą łatwą. Ludzka pycha podpowiada inne rozwiązania. Mam jednak nadzieję, że moderatorzy tego forum zechcą w końcu zrozumieć, że podstawą ich pracy powinna być służba ludziom, sprawiedliwe traktowanie każdego uczestnika, a nie nadużywanie władzy, którą im powierzono. Liczę, że mam tutaj do czynienia z ludźmi, którzy nie kierują się przede wszystkim niskimi instynktami, ale są zdolni do refleksji.

Wspomniałam wcześniej, że to, co się tutaj niedobrego dzieje, a co jest łatwo zauważalne dla postronnego czytelnika, bardzo źle rzutuje na cały portal Katolik.pl. Niweczy w jakimś stopniu wysiłek wielu ludzi dobrej woli, którzy są zaangażowani w to dzieło. Uderza też pośrednio w dobre imię tych, którzy firmują ten portal lub jego sekcje swoimi nazwiskami.

Cz cze 10, 2021 10:50 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nie znam sprawy Aquariusa. To, że o tym napisał czytam zupełnie inaczej niż ty. Skoro nie odczytałaś wydajesz świadectwo sobie.
Reszta jest też tylko wrażeniem odbieranym pewnie na tej samej zasadzie co odbiera to Aquarius. Dlatego rozumiem co napisał. I zaczynam rozumieć twoje produkcje w tym wątku. Wiedziałam, że nie dasz rady nie napisać, ale przejść do wątków tematycznych. Nie dałabym się tak wkręcić. No cóż, przymus to przymus.
Będziesz miała coś sensownego to pisz. Odpowiem, gdy będzie to miało sens a uwaga zasadna. I nie projektuj na mnie żadnego mierzenia się z krytyką. To nie kółko różańcowe, ani kozetka u terapeuty, gdzie można wylewać z siebie żale, bo się płaci za to, ale miejsce toczenia ostrych czasem sporów.
Najpierw pokaż sama co potrafisz, potem nauczaj.

Aha. Mamy przywilej banowania klonów na czuja. Skorzystaliśmy od lat tylko raz. To fakt.

Cz cze 10, 2021 11:11 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
merss przecież to grubymi nićmi szyte
Ten mój post
https://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.p ... 0#p1194890
Jockey napisał(a):
Iustus napisał(a):
Odwracanie kota ogonem, kiedy się mówi do kogoś Pan/Pani, to honorowana jest ta osoba, do której się zwracamy. W ten sposób to jej oddajemy szacunek, a nie sobie.

Z Wasza Wyniosłością nie dyskutuje No chyba ze Iustus i Aquarius to jedna osoba. Ale w takim razie to nielegalne i kwalifikuje się do bana bo nie można mieć dwóch kont na naszym portalu. Wprawdzie mam inne podejrzenie w kwestii clone Iustus ale to na kiedyś indziej

Posłużył do ataku
I takim dziwnym zbiegiem okoliczności zainteresował się tym tylko Iustus i bluejay. Ciekawe dlaczego. Kolejna dziwność to zbieżność działań tej pary. bluejay jakoś najaktywniejsza w wątku uwag. Kolejna ciekawostka.
41.18% w Uwagach o serwisie

Cz cze 10, 2021 11:47 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Nie znam sprawy Aquariusa. To, że o tym napisał czytam zupełnie inaczej niż ty.

Nie odnoszę się do jego najnowszych wpisów o tym, jak został potraktowany jako nowy uczestnik, ale do tego, że również jego nazwano niedawno klonem Iustusa. Po tym, kiedy stanął w jego obronie.

Obrona Iustusa wywołuje u Was reakcję - klon. A to jest publiczne oskarżenie o fałszerstwo. Dwóch użytkowników naraz (Iustus-Aquarius, Iustus-bluejay). Czyli w sumie trzech. Miałaś złego czuja, stawiając wobec mnie zarzut bycia klonem. Zdajesz sobie z tego sprawę. Ale nawet do swojego błędu przyznać się nie chcesz. A w tym przypadku wypada publicznie przeprosić. Szczególnie Iustusa. Tak powinien postąpić każdy uczciwy człowiek, a tym bardziej chrześcijanin.

Pt cze 11, 2021 12:02 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
bluejay napisał(a):
merss napisał(a):
Nie znam sprawy Aquariusa. To, że o tym napisał czytam zupełnie inaczej niż ty.

Nie odnoszę się do jego najnowszych wpisów o tym, jak został potraktowany jako nowy uczestnik, ale do tego, że również jego nazwano niedawno klonem Iustusa. Po tym, kiedy stanął w jego obronie.

Obrona Iustusa wywołuje u Was reakcję - klon. A to jest publiczne oskarżenie o fałszerstwo. Dwóch użytkowników naraz (Iustus-Aquarius, Iustus-bluejay). Czyli w sumie trzech. Miałaś złego czuja, stawiając wobec mnie zarzut bycia klonem. Zdajesz sobie z tego sprawę. Ale nawet do swojego błędu przyznać się nie chcesz. A w tym przypadku wypada publicznie przeprosić. Szczególnie Iustusa. Tak powinien postąpić każdy uczciwy człowiek, a tym bardziej chrześcijanin.

Widzisz merss długo nie trzeba było czekać O właśnie jest potwierdzenie, że atak był zaplanowany tylko trafili kulą w płot.

Pt cze 11, 2021 12:40 am
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
merss przecież to grubymi nićmi szyte
Ten mój post
(...)
Posłużył do ataku
I takim dziwnym zbiegiem okoliczności zainteresował się tym tylko Iustus i bluejay. Ciekawe dlaczego. Kolejna dziwność to zbieżność działań tej pary. bluejay jakoś najaktywniejsza w wątku uwag. Kolejna ciekawostka.
41.18% w Uwagach o serwisie

Nie zauważyłeś wpisu Aquariusa, który też spokojnie nie może patrzeć, jak się tutaj znęcacie nad nowymi ludźmi:
Cytuj:
W Iustusie nie wyczuwam zła.
Zauważyłem bratnią duszę Iutusa ale może ma siostrę bliźniaczkę, dziewczynę albo kogoś, kto jak ja widzi, że to wy go nękacie.

Nie mam pojęcia, dlaczego tylko nas troje ośmiela się Wam wprost powiedzieć, co myśli o Waszym traktowaniu niewygodnych dla Was uczestników i o Waszych metodach moderowania.

Pt cze 11, 2021 1:13 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Opinia o mojej szkodliwości dla tego forum jest twoją prywatną opinią. Masz do niej prawo. Sprawdzono cię i nie jesteś klonem Iustusa. Napisałam to wcześniej, że się uwiarygadniałaś, ale sprawdziłam to jeszcze raz, bo nadal widziałam klona. Ludzie są do siebie podobni.
Aquariusowi ktoś zarzucił kloniastwo w 2012 roku. Nie wiem kto. Żuje to nadal, więc zobaczyłam okulary. A mnie widziano na innym forum a to był ktoś inny. Nie dementowałam, przyglądalam się sytuacji co z tego wyniknie. Faktycznie była do mnie podobna i podpisałabym się pod tym co pisała, osobowość nawet podobna. Mieli dobre oko. Osoba ta została moderatorem, więc doszli do porozumienia, że ja to nie ja. Mnie to bawiło, ty podeszlaś zupełnie inaczej. Szybkie rozpoznanie, więc mój zysk.

Pt cze 11, 2021 2:14 am
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Opinia o mojej szkodliwości dla tego forum jest twoją prywatną opinią.

Źle mnie zrozumiałaś, merss. Ty możesz być tutaj przydatna, jak najbardziej. Możesz robić tu wiele dobrej roboty. I na pewno tak jest. Ja pisałam o tej chorej atmosferze, która tutaj obecnie panuje głównie za sprawą trzech moderatorów. A konkretnie o tym wstrętnym dokuczaniu Iustusowi od dwóch miesięcy pod Waszym przewodnictwem i o pomówieniach o tworzenie przez niego klonów, za co do tej pory nie usłyszał od Was przepraszam.

Cytuj:
Sprawdzono cię i nie jesteś klonem Iustusa. Napisałam to wcześniej, że się uwiarygadniałaś, ale sprawdziłam to jeszcze raz, bo nadal widziałam klona. Ludzie są do siebie podobni.

Nawet Adminowi nie uwierzyłaś? Musiałaś sprawdzać sama? Co za podejrzliwość :D
Owszem, ludzie bywają podobni, ale nie wydaje mi się, żeby mój styl pisania był aż tak zbliżony do stylu Iustusa, żeby nas utożsamić. No a poza tym dyskutowałam z Iustusem w jednym z wątków. Podejrzewasz, że aż takiej kombinacji by się tu dopuścił? Przecież z jego wpisów przebija uczciwość. Nie dostrzegasz jej? Naprawdę?

Cytuj:
Mnie to bawiło, ty podeszlaś zupełnie inaczej.

Tak, podeszłam inaczej, bo istota tej sprawy jest zupełnie inna. Tutaj istotą jest bezpodstawne oskarżanie Iustusa o tworzenie klonów, czyli inaczej mówiąc, o zarzucanie mu oszustów. To, że w te zarzuty została wplątana akurat moja osoba, jest najmniej ważne. Bo mnie nie chodzi o siebie samą. Chodzi mi o niego, i o sprawiedliwość. A ja nie potrafię się bawić, kiedy widzę zmasowany atak na niewinnego człowieka. Chociaż tak prawdę mówiąc, uśmiechnęłam się krótko do siebie, jak sobie pomyślałam, że chyba gorzej nie mogliście trafić, przypisując właśnie mnie bycie czyimś klonem :D

Pt cze 11, 2021 5:52 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Mam punkt odniesienia i mam kogo dopytać także o stan i granice forum i jesteś nie tą osobą. Tu nie uprawia się sabotażu portalu co wyśpiewałaś w swym zakończeniu gorącego przemówienia. To Admin powinien mieć kontrolę nad portalem a nie ty. Nie ma uwag z jego strony, więc sobie daruj te przemówienia. Pisałaś jak Iustus. Zobaczyłam więc jego, nie tylko ja. Proszę nareszcie wykazać się tym co potrafisz najlepiej, bo wejście było falstartem. Nic nie ugrasz boldowaniem, ani emocjonalnymi przemówieniami o szkodliwości trzech moderatorów. Ja sprawdzam, bo tego mnie uczono nie na kursach internetowych. Sprawdzam, bo z oszustami miałam do czynienia. Sprawdzam też siebie, ale podlegam Adminowi.

Zapraszam do wątków tematycznych. Ten nie jest przeznaczony na pogaduszki i wchodzenie w rolę Admina co uczyniłaś wystawiając mu ocenę nie panującego nad moderatorami. Kompletny brak profesjonalizmu. Czas pokazać siebie z lepszej strony.

Ja byłam szefem i wiem, że to odpowiedzialność także za innych a metody postępowania z ludźmi są różne. Oceniałam innych (wytwarza to nawyk) i byłam oceniana przez zwierzchników. Niektórzy nie odnajdują się. na tym forum, ale każdemu dajemy czas na przystosowanie się. Potrzebują rzetelnej pomocy w świecie realnym, więc muszą odejść.
EOT z mojej strony

Pt cze 11, 2021 7:36 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
bluejay napisał(a):
Nie mam pojęcia, dlaczego tylko nas troje ośmiela się Wam wprost powiedzieć, co myśli o Waszym traktowaniu niewygodnych dla Was uczestników i o Waszych metodach moderowania.

Moze dlatego ze dawno stwierdzili ze nie ma co tracic czasu na "kopanie sie z koniem"? Nagonki takie jak na wasza trojke robione tu byly wielokrotnie, za kazdym razem gdy poglady prezentowane przez ktoregos z uzytkownikow nie zgadzaly sie z pogladami moderacji ( i uzytkownikow z moderacja zwiazanych ), nie tylko w dzialach katolickich. W mojej opinii ( a takze wielu innych jak widac ) robienie tutaj rewolucji, skargi do Admina a ogolnie powazne wysilki dla polepszenia dzialania tego forum raz ze skazane sa raczej na porazke, dwa sa typowa "skorka za wyprawke". Zbyt duzy naklad srodkow dla otrzymania niepewnego wyniku. Sa inne fora ktore rowniez inaczej dzialaja. Ja osobiscie wychodze z zalozenia ze jesli chce tutaj cos napisac to pisze i ew dostaje po glowie za to co napisalem, ale jest to z gory wliczone w koszty.
Jako wieloletni moderator innego forum zdaje sobie swietnie sprawe ze taki Jockey nigdy zadnym moderatorem byc nie powinien, ale angazowac sie w walki o jego zmiane? Za jakie grzechy? Lepsi ode mnie probowali i polegli.
Poza tym to tylko forum, nie zycie w realu - zbior spisanych pogladow jakiejs grupy ludzi zwykle klocacych sie ze doba. Get a life. :)

Pt cze 11, 2021 4:44 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Brandeisbluesky napisał(a):
Raz działa, raz nie działa. Teraz działa :)

Obrazek
Dziwne u mnie działa

Pisze z telefonu. Problemy nadal sa. Dalej jest tak, ze raz dziala a raz nie dziala. Trudno przewidziec, kiedy bedzie mozna wejsc. Jest to bardzo meczace. Czy cos mozecie jeszcze zrobic, zeby usprawnic dostepnosc forum?

Pt cze 11, 2021 5:36 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Wchodziłam bezproblemowo od 4.06. Dziś pojawiły się też problemy, ale nie mogę wejść klikając w zakładkę, wchodzę od strony Google.

Pt cze 11, 2021 5:47 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
U mnie problem pojawia sie codziennie. Uzywm glownie Firefox, bo tylko tu udaje mi sie wejsc.

Pt cze 11, 2021 5:59 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
U mnie też jest problem stale, od kiedy pierwszy raz go zgłosiłam. Raz działa na komputerze, raz na telefonie, raz nigdzie. Sposób polecony przez Justusa niekoniecznie pomaga nawet chwilowo. Ostatnio brat w moim laptopie wymieniał dysk więc później instalował na nim zawartość starego - myślałam może że śmieciami i problem zniknie, ale jednak nie.
bluejay napisał(a):

No ja napisałam, początkowo nawet się starałam rzeczowo a nie tyle to co myślę. Nie zamierzam powtarzać, z wielu względów. Teraz zresztą mam większe problemy niż moderacja tego forum - np. to jak nie ulewać swej niechęci do niej w wątkach dyskusyjnych. Tak że merss ma absolutnie rację - skup się na wątkach dyskusyjnych.

Pt cze 11, 2021 7:41 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
bergamotka napisał(a):
Tak że merss ma absolutnie rację - skup się na wątkach dyskusyjnych.

Gdybym chciała pójść na łatwiznę w życiu, to bym od razu tak zrobiła :) Nie ruszałabym tego pobocznego tematu. Mam za sobą długie lata forowych doświadczeń, więc zanim zaczęłam, przeczuwałam, że tutaj na pewno łatwo nie pójdzie. Właściwie tylko jeden dyskusyjny wątek skłonił mnie do rejestracji, kowidowy. Sprawie Iustusa poświęciłam czas przy okazji, no bo już tu byłam. Myślę, że na tym koniec, ponieważ zrobiłam merytoryczne podsumowanie tego tematu (wpis został przeniesiony tutaj) i tylko merytorycznie chcę dalej dyskutować. Na razie są dwa wpisy, ale żaden merytoryczny.
Przypuszczam więc, że zrobiłam już wszystko, co było w mojej mocy tutaj, na forum, a co mi podpowiadało moje sumienie. Z tego będę się przed Bogiem rozliczać, a nie z tego, czy wygram, czy nie. I to mi przynosi spokój :)

W każdym razie dziękuję wszystkim, którzy mnie wprowadzili w nie do końca wyłapany przeze mnie klimacik tego forum, zarówno tutaj, jak i w PW.

So cze 12, 2021 2:02 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 150  Następna strona