Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz gru 03, 2020 10:22 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 128  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey napisał(a):
Pelikan czy ty jesteś masochistką. Jak ci tak źle na forum to nie mecz się. Z tego co wiem na wiara.pl tez jakoś nie mogłaś się dogadać z moderacja. Może problem jest w tobie.
My tęsknić nie będziemy. Jeden troll na forum mniej to mniej roboty dla moderatorów.

Albo problem jest z moderacją. Po raz kolejny okazujesz mi skrajny brak szacunku, nazywając mnie trollem.

Mnie pisanie na forum nie sprawia cierpienia. Przeciwnie, mam z tego frajdę i satysfakcję. Niestety, tego luzu, jaki ja mam w sobie, nie mogę uświadczyć u moich rozmówców, stąd problem z dogadaniem się.

Trochę mniej spiny, a więcej uśmiechu, a świat będzie piękniejszy. I mniej będzie go zamieszkiwać urojonych trolli.

Rozumiem, że na otwarcie tematu "Kobieta jest murzynem świata" nie mam co liczyć?

Everything we see

So wrz 01, 2018 7:24 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Rozpoczęłaś pobyt na forum od bluźnierczego wpisu. I tego piętna szybko nie zmyjesz.
Ciesz się ze możesz pisać na forum. W wielu innych miejscach dostalabys bana stałego i nikt by się nad tobą nie litował. Doceń to.

Luz nie zawsze jest właściwy. W twoim wydaniu luz jest bardzo często chamski.
EOT na ten temat.

So wrz 01, 2018 7:37 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
towarzyski.pelikan napisał(a):

Mnie pisanie na forum nie sprawia cierpienia. Przeciwnie, mam z tego frajdę i satysfakcję. Niestety, tego luzu, jaki ja mam w sobie, nie mogę uświadczyć u moich rozmówców, stąd problem z dogadaniem się.

Próbuj sił na wymierającym F23, tam cię przyjmą z radością, może je ożywisz...

So wrz 01, 2018 7:50 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A co to jest f23?

So wrz 01, 2018 7:53 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
A co to jest f23?

Forum idealnie pasujące dla pelikana:
https://forum.o2.pl/forum.php?id_f=23

Nazwa myląca, bo tam siedzi specyficzne towarzystwo, w stylu pelikana, już wymierające.

Hasło tego forum to "Tate wchodzi mi do wanny i każe szukać potwora z Loch Ness".

So wrz 01, 2018 8:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Drogi Jockeyu,

Możesz wyjaśnić, dlaczego mój post wywalony do ringu:
viewtopic.php?f=11&t=9068&p=1112610#p1112610

uznałeś za offtop? Nie wiem, czy zauważyłeś, że odniosłam się do pytania zadanego przez autora wątku.

Jockey napisał(a):
EDIT ten post jest niezgodny z regulaminem. Zabrania się wstawiania po raz kolejny usuniętych postów. A twój post był offtopem i został przeniesiony do odpowiedniego działu gdzie możesz go kontynuować. Za ten post możesz dostać ostrzeżenie co skutkowałoby banem na miesiąc. Przyjmijmy ze ostatni raz będzie tylkoupomnienie bez kary regulaminowej. Następny wyskok skończy się ostrzeżeniem z zamiana na bana miesięcznego. – J

Liczę na wyczerpującą odpowiedź.

Everything we see

N wrz 02, 2018 12:45 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Poleciał cały offtop. Nie tylko twój post. To wstawienie jest niezgodne z regulaminem

Cytuj:
V Konsekwencje nieprzestrzegania regulaminu

5. Szczególnie zabronione jest ponowne wklejanie usuniętych postów lub kontynuacja zamkniętych tematów, zaśmiecanie forum (spamowanie, troling, reklama), krytyka administracji/ moderacji poza przeznaczonym do tego wątkiem, ignorowanie decyzji i upomnień moderacji, drwiny, wulgaryzmy, prowokacje, obrażanie lub ujawnianie prywatnej korespondencji i "danych wrażliwych"

Specjalnie dla ciebie abyś się zapoznała bo większość twojej twórczości podpada pod
Cytuj:
II Treść postów

1. Przed założeniem nowego wątku sprawdź, czy temat nie został poruszony w istniejącym już wątku i po przeczytaniu go, tam właśnie kontynuuj dyskusję. Reaktywacja starszych tematów w nowej formie jest możliwa, jeśli dany topic nie pojawiał się przez kilkanaście ostatnich tygodni lub zniknął z bazy danych forum.
Pozwolenie na reaktywację nie dotyczy wątków zamkniętych decyzją moderacji (Reg. V/5). Tematy wątków w działach wyznaniowych i ogólnych mogą być zbieżne.

2. Zakładając wątek sprawdź, czy jest on zgodny z przeznaczeniem odpowiedniego działu. Nie wysuwaj zbyt wielu pytań do dyskusji na raz.

3. Jest to forum dyskusyjne. Zakładane tematy powinny być merytoryczne oraz mieć formę zachęcającą do podjęcia dyskusji.

4. Pisząc post, miej na uwadze temat, wokół którego toczy się dyskusja. Treści odchodzące zbyt daleko od niego (tzw. offtop) mogą być przeniesione do innego wątku lub wycięte.

5. Nie będą akceptowane prowokacje, wypowiedzi grubiańskie świadczące o braku szacunku do kogoś/czegoś, spam a także reklamy i treści komercyjne. Dotyczy to też wszelkiego rodzajów próśb o pomoc finansową, jeżeli nie można zweryfikować faktycznej potrzeby.

6. Nie tolerujemy tzw. trollingu (postowania obraźliwych, kontrowersyjnych lub prowokacyjnych treści) a także wypowiedzi o charakterze szantażu.

7. Na forum obowiązuje poszanowanie uczuć osób wierzących i niewierzących.
7.1. Poszanowanie uczuć religijnych oznacza zakaz wyrażania obelżywych i prowokacyjnych uwag na ich temat, doktryny oraz praktykowanego kultu religijnego. Zezwala się na krytykę poglądów religijnych w formie argumentów w dyskusji.
7.2. Poszanowanie uczuć osób niewierzących wyraża się zakazem narzucania im własnej prawdy i wartościowania poglądów. Aprobuje się krytykę ateizmu i jego podstaw w formie uzasadnień w dyskusji a nie autorytarnie głoszonych tez.

8. Na forum obowiązują zasady dobrego wychowania i netykiety.
8.1. Należy zachować powściągliwość i rozwagę w osądach innych użytkowników. Nie akceptuje się zachowań świadczących o braku szacunku do kogoś/czegoś lub prowokujących agresję innych userów, kłamliwych oskarżeń uwłaczających godności osoby, lekceważenia innych użytkowników, ujawniania treści wrażliwych pozyskanych w PW.
8.2. Gwałtowne dyskusje użytkowników toczących zagorzałe spory, rokujące pomyślne zakończenie, wydziela się z wątków tematycznych i kieruje do Hyde Parku. Przekierowuje się też interesujące offtopy.

9. Oczekuje się, że userzy nie będą ulegać prowokacjom ze strony niekulturalnych użytkowników. Najlepszym wyjściem jest zignorowanie i pozostawienie (lub zgłoszenie) sprawy moderacji. Wdawanie się w kłótnie grozi sankcjami dla obu stron.

10. Pytania o charakterze osobistym można kierować na Forum Pomocy http://www.katolik.pl/forum. Pytania z kategorii "Czy to grzech?" powinny być zadawane w konfesjonale, przez internet nie uzyskasz na nie i tak żadnej zobowiązującej odpowiedzi. W razie wątpliwości można też skorzystać z naszego serwisu: http://www.spowiedz.katolik.pl

11. Prywatne dyskusje oraz krytyczne uwagi osobiste należy omawiać na priva lub w dziale "Hyde Park".

12. Dyskusje toczą się w ramach naszego forum oraz serwisu katolik.pl. Cytaty i linki z innych forów lub stron nie mają służyć przenoszenia do nas sporów i kłótni z innych miejsc w sieci. Niedozwolone jest nadużywanie forum jako platformy dla linków / kopii / komentarzy do obcej witryny.

N wrz 02, 2018 12:59 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Otwarta dyskusja - nie na katoliku
Nie wiem dlaczego tak bardzo boicie się otwartej dyskusji. Co się stało z apologetycznym duchem? W zaciszu klasztorów mnisi otwarcie dyskutują o wszystkim a na katoliku blady strach pada gdy ktoś coś szczerze odpowie. Ledwie wpadłem i napisałem z górą kilka postów na krzyż i już temat zamknięty. A dyskusja mogłaby się rozwinąć w coś ciekawego z korzyścią dla obu stron.

N wrz 02, 2018 1:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Otwarta dyskusja - nie na katoliku
przepraszam napisał(a):
Nie wiem dlaczego tak bardzo boicie się otwartej dyskusji. Co się stało z apologetycznym duchem? W zaciszu klasztorów mnisi otwarcie dyskutują o wszystkim a na katoliku blady strach pada gdy ktoś coś szczerze odpowie. Ledwie wpadłem i napisałem z górą kilka postów na krzyż i już temat zamknięty. A dyskusja mogłaby się rozwinąć w coś ciekawego z korzyścią dla obu stron.
Bo może w wątku naukowym piszecie nie na tematy naukowe... :D

N wrz 02, 2018 1:04 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Otwarta dyskusja - nie na katoliku
Proponuje zacząć od zapoznania się z regulaminem który zdecydowałaś się przestrzegać. viewtopic.php?p=779739#p779739
Następnie są pewne działy które wymagają od uczestników pewnych postaw. Np. Dział katolicki lub chrześcijański. Osobny to dział naukowy.

Jako ze temat w który założyłaś jest tematem z uwagami do moderacji to posty przeniosłem do wątku w którym można i należy kontynuować.

N wrz 02, 2018 1:06 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Założyłam temat logiczny w dziale naukowym i klapa. Zamknięty. Dlaczego?

N wrz 02, 2018 1:17 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
przepraszam napisał(a):
Wyjaśnienie otrzymałaś logiczne...nie dotarło ?

N wrz 02, 2018 1:25 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
sahcim napisał(a):
przepraszam napisał(a):
Wyjaśnienie otrzymałaś logiczne...nie dotarło ?

Nie pytam się ciebie sahcim ale moderatora. Może znajdzie się na tym forum jakiś logik i podyskutujemy. Dygresje można przenieść gdzie indziej albo skasować a temat zostawić.Takie rozwiązanie wydaje mi się logiczne. A nawiasem sahcim, kto cię uczył kultury.

N wrz 02, 2018 1:34 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
przepraszam napisał(a):
A nawiasem sahcim, kto cię uczył kultury.
Nie umiesz czytać czy masz gdzieś regulamin forum...?
Uwagi o serwisie
Tutaj (i tylko tutaj) prosimy umieszczać wszelkie uwagi, propozycje i sugestie dotyczące funkcjonowania forum dyskusji oraz całego serwisu Katolik.pl.

N wrz 02, 2018 1:39 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czyli co? Zamknięte bo zamknięte i idź się utop. Jakoś nie dostałam wyjaśnienia dlaczego? Mam grzebać po całym regulaminie i zastanawiać się pod jaki paragraf podpadłam?

N wrz 02, 2018 1:54 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 128  Następna strona