Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr sty 22, 2020 2:54 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1612 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 108  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey napisał(a):
JolaSz napisał(a):
Mam pytanie - dlaczego forum katolik.pl prowadzi kampanię wyborczą Koalicji Obywatelskiej? Nie należałoby takiemu forum zachować bezstronność?

A w którym miejscu prowadzi?

Poprzez napis na stronie głównej forum:
"Wspólnie głosujemy na kandydatów Koalicji Obywatelskiej"

Pn paź 15, 2018 8:33 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
To reklamy google. U mnie nie pojawia się bo mam blokera reklam.
Na tablecie pojawia się to co najczęściej wyszukuję. Ale zgłoszę adminowi

Pn paź 15, 2018 8:55 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Dość. Zamykam
Kolejny bezsensowny zaśmiecający forum temat którego autorem nie kto inny tylko pelikan.

viewtopic.php?f=11&t=29413&p=1117261#p1117261

No to już są kpiny. W którym miejscu złamałam regulamin? Pewnie w tym, jak pozwoliłam sobie nie zgodzić się kolejną nietykalną postacią na tym forum - Barneyem :D :D :D

Kolejny temat zamknięty z powodu Barneya i trolla Yarpena:
viewtopic.php?f=12&t=29415&start=15
Jockey napisał(a):
Widać autor nie założył tematu żeby dyskutować ale wywołać ogólną pyskówkę. Już sam fakt że nie ma pojecia o temacie dyskusji stawia go w nieciekawym świetle.
Dość pyskówki i braku argumentów u autora tematu oraz wiedzy autora o temacie dyskusji. Z tych powodów zamykam.

Wt paź 16, 2018 2:02 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A nie pomyślałaś czasem, że nie chodzi o czyjąkolwiek "nietykalność" tylko o bezbrzeżną głupotę zabobonów które propagujesz?

Wt paź 16, 2018 2:43 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
A nie pomyślałaś czasem, że nie chodzi o czyjąkolwiek "nietykalność" tylko o bezbrzeżną głupotę zabobonów które propagujesz?

Najpierw udowodnij tę bezbrzeżną głupotę. Aha, no tak, Ty nic nie musisz udowadniać tak jak i merss. Wasza opinia jest święta i nie podlega dyskusji :D To tak jakby ktoś się zastanawiał nad tym, kto tu pociąga za sznurki. Nie jest to Jockey, PeterW ani Robur.

Wt paź 16, 2018 2:48 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
towarzyski.pelikan napisał(a):
Barney napisał(a):

Najpierw udowodnij tę bezbrzeżną głupotę.

Pelikan.. Większość Twoich wypowiedzi to.. (excuse moi) głupiutkie paplanie. Widać że Ci się bardzo nudzi, ale czy nie mogłabyś się zająć czymś pożytecznym?

Wt paź 16, 2018 2:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
Pelikan.. Większość Twoich wypowiedzi to.. (excuse moi) głupiutkie paplanie. Widać że Ci się bardzo nudzi, ale czy nie mogłabyś się zająć czymś pożytecznym?

Dziękuję za opinię, a teraz czekam na uzasadnienie.

Wt paź 16, 2018 2:55 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
@ towarzyski.pelikan

Przestań dręczyć wreszcie Jockeya. Jak amen w pacierzu dostaniesz ode mnie kolejne ostrzeżenie i rozpoczniesz swoją drogę ku nieobecni nie mają racji. Potem wszyscy o tobie zapomną.

Skoro myślisz o sobie, że wyrosłam na osobę silną i niezależną, która w głowie ma lepiej poukładane niż większość ludzi , to w ramach tego zapanuj nad swoją niewyparzoną jadaczką, tu natłokiem myśli. Jest to charakterystyczna cecha osób poukładanych i silnych.

Wt paź 16, 2018 3:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Robur napisał(a):
@ towarzyski.pelikan

Przestań dręczyć wreszcie Jockeya. Jak amen w pacierzu dostaniesz ode mnie kolejne ostrzeżenie i rozpoczniesz swoją drogę ku nieobecni nie mają racji. Potem wszyscy o tobie zapomną.

Skoro myślisz o sobie, że wyrosłam na osobę silną i niezależną, która w głowie ma lepiej poukładane niż większość ludzi , to w ramach tego zapanuj nad swoją niewyparzoną jadaczką, tu natłokiem myśli. Jest to charakterystyczna cecha osób poukładanych i silnych.

Kolejny wystrzał inwektyw. Zero merytoryki.

Wt paź 16, 2018 3:03 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Robur napisał(a):
@ towarzyski.pelikan

Kolejny wystrzał inwektyw. Zero merytoryki.

Nikt nie ma czasu znaleźć wszystkie twoje wspaniałe posty które powinny wylecieć do kosza gdzie ich miejsce.

Wt paź 16, 2018 3:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Nikt nie ma czasu znaleźć wszystkie twoje wspaniałe posty które powinny wylecieć do kosza gdzie ich miejsce.

Ale jakie wszystkie, przecież wystarczy wziąć jeden z zamkniętego tematu, przecież piszę same głupoty, zrobię to za Ciebie:

Cytuj:
Ostatnio w konfrontując z innymi ludźmi moje rozmyślania, wątpliwości, pytania i wnioski dotyczące różnych aspektów świata, jak np. kształt i struktura Ziemi, podejście do wiary w Boga, mainstreamu naukowego czy bezpieczeństwa szczepień, spotykam się z tak agresywnymi i negatywnymi reakcjami, że pomału dochodzę do wniosku, że jako społeczeństwo zabrnęliśmy do tak silnego poczucia poznania rzeczywistości, że wyrażanie wątpliwości co do pewnych spraw jest równoznaczne z naruszaniem tabu.

W internetach toczą się co prawda jakieś dyskusje z heretykami, ale tak naprawdę jedyną ich intencją jest zaoranie heretyka. Nikt nie bierze tych dyskusji poważnie, oczywiście poza samym heretykiem i innymi heretykami. Tak naprawdę, każda osoba, która opowie się za jakąś kontrowersyjną (odbiegającą od oficjalnie przyjętej wersji) tezą (światopoglądową, polityczną, społeczną etc.), jest skazana na śmieszność i/lub atak agresji.

Okazuje się, że pewnych „faktów” podważać nie wypada, bo zostanie to uznane za powrót do ciemnogrodu. Jeśli w społeczeństwie coś się utrwali jako niezaprzeczalna prawda (abstrahując od słuszności takiego założenia), to nawet próba czysto eksperymentalnego zakwestionowania tej ustalonej prawdy, zostanie odebrana jako wariactwo.

Często narzekam na to, że ludzie uzależniają swój światopogląd od przekazów nauki głównego nurtu, jednak samo to nie jest jeszcze aż tak niebezpieczne. Naprawdę niebezpieczne jest to, że większość ludzi boi się w ogóle (choćby dla ćwiczenia intelektualnego, beki etc.) zakwestionować swój światopogląd. Jakoś to mi się kojarzy z religią. Są pewne dogmaty i nie wolno nawet się zająknąć o tym, czy te dogmaty są słuszne. Człowiek, owszem ma prawo nieco wątpić, ale tylko w ramach tych dogmatów.

Jednak ta religia tym się różni od tradycyjnych religii, że w niej nie chodzi o Boga, który ostatecznie rozliczy człowieka z wiary w te dogmaty (choć ta religia jest modna również wśród teistów), ale Bóg jest w niej zastąpiony ludźmi, a piekło opinią społeczną (reputacją). Co ciekawe ten kij – straszak w tej świeckiej religii jest dużo bardziej skuteczny niż kij kary Bożej, bo w tradycyjnej religii człowiek tylko wierzy, że Bóg go ukarze, jeśli nie będzie posłuszny jego woli, a w tej religii świeckiej może obserwować ten kij w użyciu na każdym kroku (ma na to dowody). Do kwestii ew. kary Bożej ludzie mają wobec tego pewien dystans. Mimo, że w nią wierzą, to jednak nie powstrzymuje to ich od popełniania grzechów, tym samym narażają się na karę (niepewną, odroczoną w czasie). Natomiast do tego kija świeckiego ludzie dystansu nie mają, ponieważ kara społeczna z tytułu naruszenia woli społeczeństwa jest zbyt realna, namacalna. To prawdziwy kij, od którego robią się siniaki. Więc i grzeszników jest tyle co kot napłakał…

Proszę o uzasadnienie mojej głupoty na podstawie tego posta.

Wt paź 16, 2018 3:45 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):

Najpierw udowodnij tę bezbrzeżną głupotę. Aha, no tak, Ty nic nie musisz udowadniać tak jak i merss. Wasza opinia jest święta i nie podlega dyskusji :D To tak jakby ktoś się zastanawiał nad tym, kto tu pociąga za sznurki. Nie jest to Jockey, PeterW ani Robur.
No proszę, zostałem bohaterem teorii spiskowej :)
Klucz, drogi Pelikanie, jest prosty: zabobony, głupiutkie szczebiotanie, odgrzewanie przesądów sprzed wieków to zawsze bezbrzeżna głupota.
O ile na poczatku mogło to być zabawne, teraz już zrobiłaś się w dodatku nudna.

Wt paź 16, 2018 3:47 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Malowany ptak jest zawsze przedmiotem nienawiści szarych wron i kruków. Burzy ich święte status quo i obiekt ich najwyższego kultu, a więc święty spokój. Obyś był zimny bądź gorący to tutaj słowa nieznane. Tutaj promowana jest letniość, bylejakość, a więc wszystko to co zbiera normalnego człowieka na wymioty. Króluje tu duch zawistnika Salieriego, beztalencia nienawidzącego beztroskiego Amadeusza.. To forum to Kościół w pigułce..

Wt paź 16, 2018 4:23 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jak widać tradycjonaliści w rodzaju watchmana wolą nawet poprzeć głupotę i zabobony, byle wyrazić swoją nienawiść do "modernistów".
Ale analogia z malowanym ptakiem dobra: rzeczywiście, pelikan to marna podróbka czegoś naturalnie kolorowego i niezwykłego.

Wt paź 16, 2018 4:52 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Pelikan długo jeszcze?
Masz pokazane w różnych tematach co się nie mieści w zasadach naszego forum. To ze wierzysz w różne bzdury to twoja sprawa. Trollujesz forum od dawna i stąpasz po krawędzi. Uważaj bo możesz polecieć w dół.
Z tego co wiem to nie jest jedyne forum na którym nie możesz się dogadać z moderacja. Może zacznij szukać problemów u siebie. Merss ci powiedziała co powinnaś zrobić ale jej posty zlekceważyłas a nawet rozegrałaś to tak żeby nie musieć odpowiadać na zasadne uwagi merss.

Brutalnie mówiąc nie ma obowiązku pisania na katolickim forum. A wszelkie próby głoszenia swojej wiary będą napiętnowane. Forum na katoliku nie jest miejscem nawracania na gnoze i inne diabelskie wynalazki

Wt paź 16, 2018 5:36 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1612 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 108  Następna strona