Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So paź 31, 2020 11:32 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1904 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 127  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
@merss
Barney napisał bzdurę, która winikała z jego niewiedzy. Zapytałem grzecznie o argumenty. Każde zdanie, które piszę w dziale naukowym jestem w stanie uargumentować. Nie podaję źródeł pod każdym stwierdzeniem, bo piszę post na forum a nie pracę naukową, ale jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zawsze mozna zapytać na jakiej podstawie tak uważam i poprosić o źródła. Szkoda, że nie masz takiego zwyczaju.

Wracając do mojego pytania, czy mogę liczyć, że w założonych przeze mnie tematach moderacja będzie pilnowała aby regulamin był przestrzegany? W szczególności mam tutaj na myśli upominanie użytkowników, którzy prowokują i nie podają w swoich wypowiedziach żadnych argumentów.

@robur
Przyznałem przecież, że sformułowałem swój post niefortunnie tak, że moglo sie wydawac, ze kieruje go do merss. Kierowalem go oczywiscie do Barneya i przepraszam merss za nieporozumienie. Czego jeszcze oczekujesz? Co Twój post wniósł do tematu?

So mar 07, 2020 3:27 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Widzę nic się nie zmieniło. Boro vel Śmiały Harpunnik jak zwykle się awanturuje. I jak zwykle nie ma racji. Taki standard.

So mar 07, 2020 4:47 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Widzę nic się nie zmieniło. Boro vel Śmiały Harpunnik jak zwykle się awanturuje. I jak zwykle nie ma racji. Taki standard.

W czym konkretnie nie mam racji Jockeyu? Używanie argumentów w dyskusji jest według mnie pewnym oczywistym standardem, zwłaszcza w dziale naukowym. Wiem, że to specyficzne forum, więc grzecznie pytam czy jeśli założę nowy temat to czy moderacja będzie pilnowała aby powyższy standard był w nim przestrzegany.
Czy to awanturowanie się? Jakąkolwiek odpowiedź dostanę, to dostosuję się do niej. Powtarzam, że nie mam żadnego interesu w robieniu zamieszania. Po prostu nie wiem czy jest sens wkładać czas i wysiłek w szukanie i czytanie źródeł aby sformułować sensowną treść, jeśli w odpowiedzi mam dostać odpowiedź w stylu "mylisz się bo tak".

So mar 07, 2020 5:06 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz dostales tak od Barneya jak od Merss.
Pseudonaukowe bzdury i ty chcesz na nie argumentów. Żałosne.

So mar 07, 2020 5:30 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Pseudonaukowe bzdury i ty chcesz na nie argumentów. Żałosne.

Podałem źródła na których się opierałem i byłem gotowy podać kolejne, ale dla fanatyków nauka jest bełkotem. Wy przecież wprost piszecie, że nie interesują was fakty ani badania i żadne argumenty nie są wam potrzebne. Granice absurdu zostały przekroczone po raz kolejny :wink:

So mar 07, 2020 5:35 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Ale nie masz obowiązku pisać na forum. Chyba ze ktoś cię do tego zmusza.
Skoro tak nami pogardzasz jak wynika s twojego postu to co tutaj jeszcze robisz? Przecież pożegnałem się już z nami raz i... może uzależnienie?

A co do twoich tłumaczeń i środków psychoaktywnych to naprawdę pogadaj z terapeutami pracującymi z cpunami. To ze chcesz ćpać to osobie ćpaj ale nie uzyskasz tutaj aprobaty i zawsze pseudointelektualne argumenty zostaną ci wytknięte. Za wielu takich już widziałem co to takie głodne kawałki wstawiali a dzisiaj już ich nie ma wśród żywych.

So mar 07, 2020 6:49 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Ale nie masz obowiązku pisać na forum. Chyba ze ktoś cię do tego zmusza.
Skoro tak nami pogardzasz jak wynika s twojego postu to co tutaj jeszcze robisz? Przecież pożegnałem się już z nami raz i... może uzależnienie?

Są na tym forum osoby, które lubię i jestem tu dla ciekawych dyskusji z nimi. Udaje mi się to tak długo, dopóki do tematu nie wtrącisz się ty, merss albo Barney. Jednak tak jak napisałem na pw, nie bawi mnie uczestniczenie w planecie małp, gdzie argumenty i barania naukowe w oczach moderacji przegrywają z fanatyzmem, więc pewnie niedługo odetchniesz z ulgą.
Jockey napisał(a):
A co do twoich tłumaczeń i środków psychoaktywnych to naprawdę pogadaj z terapeutami pracującymi z cpunami. To ze chcesz ćpać to osobie ćpaj ale nie uzyskasz tutaj aprobaty i zawsze pseudointelektualne argumenty zostaną ci wytknięte. Za wielu takich już widziałem co to takie głodne kawałki wstawiali a dzisiaj już ich nie ma wśród żywych.

Uwierz mi, że mam na ten temat wystarczającą wiedzę. Barney już się w tym temacie nieraz skompromitował np. pisząc, że 90% narkomanów paliło kiedyś marihuanę, wnioskując przyczynowość z korelacji. Ty w tym momencie mylisz psychotropy z psychodelikami. Nie rozumiesz na czym polegają błędy poznawcze i nie wiesz, że terapeuci pracujący z uzależnionymi od gier komputerowych będą demonizowali gry a rodziny ofiar wypadków będą demonizowały samochody. Właśnie dlatego prowadzi się badania naukowe a nie pyta o zdanie przypadkowe osoby. Brakuje wam na ten temat elementarnej wiedzy. Jeśli chcesz kontynuować ten wątek to chętnie, ale w stosownym dziale. Dobrze jednak wiesz, że dyskusje byś przegrał, więc zapewne na tym zakończymy.

So mar 07, 2020 7:01 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nie wierze a ani jedno twoje słowo dlatego nie mam ochoty pisać z tobą na PW. Jak widać to co piszesz na PW wywlekasz na public typowe dla dzieci. I ty chcesz być traktowany poważnie.
Już odchodzisz po raz drugi. Pewnie za chwile wrócisz pod nowym nickiem. Nawet bym się nie zdziwił jakbyś już miał klona na forum.

Co do substancji psychoaktywnych to nic nie wiesz i nie wiele widziałeś. A robisz wojnę tylko dlatego ze pokazano ci ze próbujesz swoją chęć ćpania udowadniać pseudonauka. Otóż nie będziemy twoim usprawiedliwieniem w cpaniu. Chcesz ćpaj ale nie mieszaj w to innych i nie szukaj u nas aprobaty.

So mar 07, 2020 7:37 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Myślę, że nie warto w ogóle bawić się w dyskusję z kimś, kto a wszelką cenę chciałby i ćpać i jednocześnie nie stracić szacunku tych, którzy wiedzą że ćpa.
To jest wątek do dyskusji o obsłudze forum, a nie do leczenia ćpuńskich kompleksów.

So mar 07, 2020 10:50 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Jak widać to co piszesz na PW wywlekasz na public typowe dla dzieci.

Nie kłam, bo nie powtórzyłem niczego z tego, co Ty mi pisałeś na pw. Swoje słowa chyba mam prawo powtarzać.
Jockey napisał(a):
Co do substancji psychoaktywnych to nic nie wiesz i nie wiele widziałeś.

A na jakiej podstawie tak uważasz? Konkretnie.
Jockey napisał(a):
A robisz wojnę tylko dlatego ze pokazano ci ze próbujesz swoją chęć ćpania udowadniać pseudonauka. Otóż nie będziemy twoim usprawiedliwieniem w cpaniu. Chcesz ćpaj ale nie mieszaj w to innych i nie szukaj u nas aprobaty.

Po pierwsze nie ćpam, a po drugie nawet jakbym to robił, to byłbyś ostatnią osobą u której szukałbym aprobaty. Co konkretnie nazywasz pseudonauką? Badania na które się powoływałem? Sprawdziłbyś się jako inkwizytor.

Wy już nawet nie próbujecie utrzymywać pozorów. Zapytałem czy mogę liczyć, że moderacja będzie pilnowała przestrzegania regulaminu i nie dostałem (i raczej już nie dostanę) odpowiedzi. Użytkownicy piszą wprost, że nie obchodzą ich argumenty a moderacja, że nie obchodzi ich regulamin. Planeta małp :wink:

So mar 07, 2020 11:08 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jak wyżej.

So mar 07, 2020 11:33 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
viewtopic.php?f=12&t=30449&start=30
Dlaczego moderacja na to pozwala?

Pt mar 13, 2020 1:51 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Bo nie jesteśmy non stop na forum. Jest możliwość zgłoszenia postu czy tematu wtedy reakcja będzie szybsza.
Temat w którym Ibrisol wyżywał się na Kościele zamknięty

Pt mar 13, 2020 1:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A co z łamaniem przez Ibrisola regulaminu tekstami o "talibach" pod adresem katolików?

Pt mar 13, 2020 1:58 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Yarpen daj chwilę na działania
viewtopic.php?f=4&t=15293&p=1163073#p1163073

Pt mar 13, 2020 2:10 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1904 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 127  Następna strona