Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz sie 13, 2020 10:54 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1858 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 124  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
PeterW napisał(a):
Następny który pragnie odpoczynku to ŚmiałyHarpunnik. Sugerowałbym przeproszenie Jockeya (2 ostrzeżenia już masz na koncie)...

Rozumiem, że moderacja musi trzymać wspólny front, ale jeśli jesteś uczciwy, to powinieneś sam przed sobą przyznać, że to Jockey powinien przeprosić mnie. Nie oczekuję tego jednak po człowieku bez honoru. Ja jedynie stwierdzam fakt.

Do podobnego stwierdzania faktów istnieje na tym forum precedens i to wśród moderacji. Nie kto inny jak Ty napisał niedawno do pewnego użytkownika:
PeterW napisał(a):
...dokładnie zacytuj moje wypowiedzi. Inaczej będę Cię nazywał oszczercą.

Postępuję wobec Jockeya dokładnie w taki sam sposób, jak Ty wobec kogoś innego. Napisał na mój temat kłamstwa i oszczerstwa. Zrobił to niejednokrotnie i w każdej chwili mogę podać przykłady. Pomimo dokładnie takiego samego ostrzeżenia, nie odwołał ich dokładając jeszcze kolejne. Jockey jest kłamcą i oszczercą. Jeśli za pisanie tych słów (oczywiście nie natrętne, w odpowiednim dziale lub odpowiednim kontekście) dasz mi ostrzeżenie, będzie to hipokryzja w czystej postaci.

Śr kwi 15, 2020 9:31 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Nie rozumiem. Śmiały Harpunnik gra "na wylanie" w Wy Mu tego czego się domaga stosując tu te chamskie odzywki nie dajecie.
Nie skąpcie Mu - zróbcie czego chce. Pożegnamy się bez żalu.

Śr kwi 15, 2020 9:52 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Nie oczekuję przeproszeni od Śmiałego Harpunnika. Poziom który reprezentuje jest jaki jest każdy widzi. Nie ma o co kopi kruszyć.
Wespecjan jak ci się nie podoba to po co chciałeś wracać. Warunki znasz. Przystałeś na nie. I zacząłeś jazdę na Kościół i mszę św. i promocję suspendowanego księdza, którego pycha aż rozsadza. Dostałeś nieformalne ostrzeżenie. Następne będzie formalne. Pilnuj się i zachowuj jak się zobowiązałeś. Nawet nie chodziło o to kogo zacytowałeś ale do czego namawiałeś i co polecałeś do oglądania? Jaką postawę ks Natanka.
Forum jest katolickie i zapowiedziano ci że za ataki na papieża, biskupów, księży i wartości katolickie wylecisz.
EOT z mojej strony. Kolejny wyskok i się pożegnamy.

Rozumiem, że moja krytyka wypowiedzi czy gestów np obecnego biskupa Rzymu, szefa diecezji łódzkiej czy rzecznika episkopatu, mogły być brane przez nadwrażliwych moderatorów za "za ataki na papieża, biskupów, księży", ale na Boga (nie, nie wzywam nadaremne i Bóg mi świadkiem) skąd sugestia, że atakowałem "wartości katolickie"??

I moje ostatnie zdanie w tym temacie forumowej cenzury księży. Około 8-9 lat temu na jednej spowiedzi, powiedziałem spowiednikowi, że natrafiłem na kazania niejakiego x Natanka, który mówi rzeczy, których nigdy nie wiedziałem i pytam jak Kościół się odnosi do jego kazań. A spowiednik odpowiedział mi na to tak (pamiętam jak dziś) "x Natanek to kapłan gorliwy, ale nieposłuszny, a Chrystus był posłuszny Ojcu aż do końca, na krzyżu, więc lepiej słuchać innych księży i kaznodziejów, polecam kazania i homilie ojca Augustyna Pelanowskiego".
Paradoksem jest, że ojciec Pelenowski mówi to co, i jest dzisiaj praktycznie tam gdzie x Natanek.

Śr kwi 15, 2020 10:56 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Krytyka Kościoła jednym nie przeszkadza i czynią to w sposób konstruktywny, dla innych jest wysoce szkodliwa, bo zanikają im proporcje we wszystkim. Nie znają wagi tego co krytykują, więc wnioski są fałszywe. Taka gorliwość wyprowadza ich z prawdy. Pisał o tym Paweł do Koryntian, którzy pytali go o szczegóły Eucharystii, ale w trybie przecedzania komara a przepuszczania wielbłąda. I to im wytknał. Naśladowanie gestów i ubiór oraz formułki konsekracyjne to nie Eucharystia. Ona ma cel inny niż spożywanie chleba, klęczenie, odpowiadanie. Gorsi wyszliście niż weszliście grzmiał. W takim przypadku bezpieczniej jest skupić się na ciele Chrystusa, którym jest Kościół i widzieć proporcje. O to tu idzie.
Co daje gorliwość, gdy posłuszeństwo szwankuje? Jedyne usprawiedliwienie to choroba. Szatan też jest niezmordowany i bardzo pracowity.
Nie zawsze jest złe to czego się zabrania. Stoją za tym jakieś racje.

Śr kwi 15, 2020 11:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Role ci się pomyliły. Załóż sobie forum i ustalaj tam reguły. Zamykam

Jesteście niesamowici :-D Temat w którym zamiast kłótni panowałyby merytoryczne argumenty, został zamknięty w ciągu 5 minut i skwitowany powyższą uwagą. Dziękuję przynajmniej za jednoznaczne postawienie sprawy - wartościowe treści i merytoryczna dyskusja nie stanowią na tym forum żadnej wartości.

Ostatnio edytowano Cz kwi 23, 2020 8:11 pm przez ŚmiałyHarpunnik, łącznie edytowano 1 raz

Cz kwi 23, 2020 8:07 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Spóźniłam się o dwie minuty. Zakładałam, że 20.10 powinien pojawić się post w Uwagach. Czekałam przy komputerze zerkając na wyświetlacz czasu.

Cz kwi 23, 2020 8:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Spóźniłam się o dwie minuty. Zakładałam, że 20.10 powinien pojawić się post w Uwagach. Czekałam przy komputerze zerkając na wyświetlacz czasu.

Brawo merss. Napisałbym, że ja też, ale szczerze mówiąc spodziewałem się wcześniej Jockeya, a dopiero później Ciebie. Na samym końcu Barneya :wink:

Co do samego meritum postu nie-niespodzianki, nie sposób mu jednak zaprzeczyć. Akceptuję tę decyzję. Wyciągam jednak wniosek i dzielę się nim w stosownym wątku.

Cz kwi 23, 2020 8:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Merss wykonuje swoje obowiązki. Co robi ŚmiałyHarpunnik wszyscy widzą.

Cz kwi 23, 2020 8:28 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Barney
Śmiały Harpunnik to dzidziuś. Zachowuje się jak gimbaza. Jaki był cel jego wątku poza kolejną prowokacją bo próbował wejść w rolę admina forum i ustalać kto będzie moderował temat.
Piłka prosta zakłada sobie forum, próbuje je wypromować i ustala warunki. Ale zamiast tego próbuje wejść w rolę admina i ustalać porządki na katoliku.

ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Brawo merss. Napisałbym, że ja też, ale szczerze mówiąc spodziewałem się wcześniej Jockeya, a dopiero później Ciebie. Na samym końcu Barneya :wink:

No przykro mi że cię zawiodłem.
merss napisał(a):
:lol:

Cz kwi 23, 2020 8:51 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
(ciach offtop bezsensowne ciągnięcie awantury -J)

Cz kwi 23, 2020 8:59 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Niniejszym zgłaszam skargę na forumowicza o nicku "ŚmiałyHarpunnik" który, mimo mojego kilkukrotnego, wyraźnie wyrażonego życzenia, iż nie życzę sobie jego postów na priv, usiłuje wykorzystywać "priv" do ciągnięcia jakiejś wojenki.

Pt kwi 24, 2020 8:34 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Napisałem do użytkownika "Barney" 4 wiadomości, z czego jedną już po jego donosie i jedną składającą się z jednego słowa. Pisząc o kilkakrotnym wyrażaniu życzenia, Barney oczywiście kłamie.

Pt kwi 24, 2020 8:56 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Niniejszym zgłaszam skargę na forumowicza o nicku "ŚmiałyHarpunnik" który, mimo mojego kilkukrotnego, wyraźnie wyrażonego życzenia, iż nie życzę sobie jego postów na priv, usiłuje wykorzystywać "priv" do ciągnięcia jakiejś wojenki.

To w stylu Harpunnika do mńie tez kiedyś się przyczepił i coś tam pisał. Potraktowałem go jak na to zasłużył. Wie, o czym mówisz.
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Napisałem do użytkownika "Barney" 4 wiadomości, z czego jedną już po jego donosie i jedną składającą się z jednego słowa. Pisząc o kilkakrotnym wyrażaniu życzenia, Barney oczywiście kłamie.
Jakoś ci nie wierze. I radzę uspokój się

Pt kwi 24, 2020 11:03 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Proszę moderację o upomnienie użytkownika Barneya za bezpodstawne oszczerstwo, które zainsynuował mni w tym poście:
viewtopic.php?p=1167627#p1167627
jakobym "miał umysł starszego brata z przypowieści o synu marnotrwanym". Przypominam, że starszy brat miał za złe (O)jcu, że przyjął z otwartymi rękoma i festą powracającego, skruszałego grzesznika, a ja nigdzie, powtarzam, nigdzie nawet nie zasugerowałem bym ganił Kościół za przyjmowanie powracających grzeszników na łono Kościoła czy przyjmowanie innowierców chrztem do Kościoła katolickiego.

Prosiłem kilka razy użytkownika Barneya by mi to wyjaśnił albo zdementował, że zarzuca mi że mam za złe Kościołowi przyjmowanie na powrót grzeszników - ale tego ani nie zdementował ani nie przeprosił, tym samym rozumiem podtrzymał oszczercze insynuacje.

Ja wcześniej napisałem, możecie mnie opluwać, wyzywać od głupków, wysyłać do egozorycty czy zarzucać, że na niczym się nie znam, ale tutaj sprawa jest poważniejsza niż zwykłe przezwiska, bo insynuacja użytkownika Barneya jest bardzo niechrześcijańska, złośliwa i całkowice zakłamująca moje nastawienie do powracajacych grzeszników.
To, że jestem tutaj na "dozorze policyjnym" i mniej mi wolno nie oznacza, że wobec mnie można mówić głęboko fałszywe świadectwo.
Mam nadzieję, że moderacja na tym forum nie posługuje się dwoistą etyką, jedną dla swoich, inną dla reszty.

Pt kwi 24, 2020 11:08 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Mamy upominać Barneya za twoje projekcje i to ze ty nie potrafisz zrozumieć prostego tekstu pisanego w języku polskim?
Barney napisał prawdę o twojej postawie a to ze ty nie potrafisz zrozumieć prostego tekstu jak rownież nie potrafisz zrozumieć biblijnej przypowieści to pokazujesz w każdym temacie. Szczególnie jak atakujesz św. Jana Pawła II

So kwi 25, 2020 8:47 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1858 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 124  Następna strona