Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt sie 11, 2020 9:53 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1858 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 124  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
W działach katolickich.

So cze 27, 2020 5:32 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Tylko w dziale "Katolicyzm"?

So cze 27, 2020 5:34 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Wejdź na strone główną i doczytaj. Kilka lat temu zadawałeś to samo pytanie i zostało wyjaśnione. Odszukaj sobie. Mnie dokładnie pytałeś: rozumiem, że mogę pisać tam i tam...

So cze 27, 2020 5:47 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czyli mam zakaz pisania w 3 działach:

1) "Katolicyzm"
2) "Duszpasterstwo"
3) "Świadectwa"

Czy tak mam to rozumieć?

So cze 27, 2020 6:20 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Zuben Ninja napisał(a):
Czyli mam zakaz pisania w 3 działach:

1) "Katolicyzm"
2) "Duszpasterstwo"
3) "Świadectwa"

Czy tak mam to rozumieć?

W Świadectwach możesz pisać.

So cze 27, 2020 6:47 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wybacz, że zapytam, ale w sumie dlaczego nie mogę pisać w dziale "Duszpasterstwo" i zapytać o opinię np. o Ojcu Szustaku czy o Ojcu Remigiuszu Racławie?

N cze 28, 2020 12:09 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Regulamin nie zabrania zakladania bliźniaczych tematów w dolnych działach, bliźniaczych nie należy jednak rozumieć jako sposobu dyskusji z wypowiedziami zamieszczonymi w górnym dziale (forma obejścia regulaminu).

N cze 28, 2020 6:22 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Co trzeba zrobić aby zostać "odbanowanym" w działach katolickich? Czy jest w ogóle taka możliwość czy jeśli ktoś zostanie tak zaszufladkowany to dostaje ten zakaz na zawsze?

N cze 28, 2020 2:14 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Musisz mieć poglądy zgodne z wykładnią Kościoła Katolickiego, a nie własne - autorskie.

N cze 28, 2020 3:48 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Tematy polityczne odblokowane. Z aktualności o wyborach przeniesione do wyborów

N cze 28, 2020 9:47 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
Musisz mieć poglądy zgodne z wykładnią Kościoła Katolickiego, a nie własne - autorskie.

Może zróbmy tak, ze ja przedstawię Ci swoje aktualne poglądy a Ty przyrównasz je z wykładnią Kościoła i stwierdzisz czy przysługuje mi prawo pisania w działach katolickich, ok?

Moje aktualne poglądy:

1) Uważam, że wydarzenia z Ogrodu Eden są jak najbardziej rzeczywiste podobnie jak zerwanie owocu z drzewa poznania dobra i zła. Nie uważam aby był to symbol i nie znalazłem mocnych argumentów, które by mnie do tego przekonały (do symbolu).

2) Uważam, ze Kościół na przestrzeni wieków zmienił swoje poglądy odnośnie potępienia / zbawienia:

a) innowierców,
b) nieochrzczonych dzieci,
c) samobójców.

3) Nie uważam aby grzechem ciężkim były pieszczoty oraz petting między małżonkami bez wytrysku ejakulatu do narządów rodnych żony. Tym bardziej nie uważam aby był to grzech równy ciężkości prostytucji czy stosunku przedmałżeńskiego.

To by było na tyle w kwestiach które mogą się Wam "nie spodobać" ale czy wykluczają mnie one z dyskusji w działach typowo katolickich?

Pn cze 29, 2020 3:48 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
No przecież widać że masz takie poglądy jakie masz do których masz całkowite prawo... Świetnie nadają się na dysputy około ekumeniczne.

Pn cze 29, 2020 4:15 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
No przecież widać że masz takie poglądy jakie masz do których masz całkowite prawo... Świetnie nadają się na dysputy około ekumeniczne.

Czyli mam rozumieć, że dajesz mi do zrozumienia, iż zakaz pisania w działach katolickich takich jak "Katolicyzm" i "Duszpasterstwo" nadal mnie obowiązuje?

Pn cze 29, 2020 4:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Po przemyśleniu sprawy uważam, że poniżej podlinkowane reakcje Robura są skandaliczne:

1. Reakcja na obraźliwe nazwanie mnie czekistą.
2. Reakcja na podsumowanie przeze mnie zachowania Wespecjana, w którym pomawia prezydenta RP o religijność na pokaz.

W pierwszym przypadku nie ma żadnego, nawet najmniejszego upomnienia względem tego usera za to wybitnie obraźliwe ad personam (stwierdzenie "skoro jesteś niepoważny to nie pisz" itd. to nie jest upomnienie). Robur ogranicza się jedynie do zakazania mu pisania w temacie, ale, co ważne, nie z racji na to jak mnie nazwał, tylko "abyśmy mogli dokończyć dyskusje na spokojnie".

W drugim przypadku mamy próbę odwrócenia kota ogonem do dołu i "wykazania", że moje podsumowanie wypowiedzi Wespecjana jest niewłaściwe, bo "nie można udowodnić czegoś, czego nie ma" i to ja powinienem obalić to, co Wespecjan napisał. Sęk w tym, że Robur posuwa się tutaj do manipulacji wypowiedziami i cytując wypowiedź tego usera jako "dowód", że moja odpowiedź jest nieadekwatna, z premedytacją pominął moje pytanie, na które "odpowiedział" Wespecjan. Jest to pytanie, które w zestawieniu z zacytowanym fragmentem posta Wespecjana, dobitnie obnażało fakt, iż jego odpowiedź jest totalnie nie na temat i nie ma żadnego związku z tym, o co prosiłem, przez co moja reakcja jest całkowicie uzasadniona, a użyte określenia są dokładnym opisem tego usera. W konsekwencji zaś pretensje Robura do mnie nie mają żadnego uzasadnienia i powinien skierować się do mojego interlokutora z wezwaniem, aby skończył z unikami i grzecznie udowodnił swoje oskarżenia o faryzeizm skierowane pod adresem PAD.

Z przykrością muszę stwierdzić, że w/w reakcje świadczą o rozciągniętym nad Wespcjanem parasolu ochronnym i tym, że jest pupilkiem niektórych moderatorów, przez co uchodzi mu płazem karygodne zachowanie.

Kopia powyższej wiadomości trafiła do administratora.

Cz lip 16, 2020 1:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Robur napisał(a):
(...)
Ślicznie idziesz w zaparte aby tylko nie przyznać, że popełniłeś błąd. No cóż, dla innych, bo widać, że nie przyjmiesz do wiadomości niczego co burzy Twoją "wersję" wydarzeń, pokazuję jak toczyła się rzeczona wymiana zdań i dlaczego to, co wypisujesz, to zwykłe odwracanie kota ogonem do dołu:

YZ do Wespecjana Śr, 15 lip 2020, 15:27:
Masz dowód, poza własnym widzimisię, że prezydent siada na tych eksponowanych ławkach, bo chce się pokazać wszystkim jako bardzo wierzący i praktykujący katolik?

Wespecjan do YZ Śr, 15 lip 2020, 15:31:
Mam dowód (a raczej brak dowodów) na to że przez 5 lat nie zrobił nic by poprawić prawo polskie w kierunku zasad i wartości katolickich. W takim razie dlaczego pozuje jako katolik? Co to jest, jakiś "katolicyzm" bezobjawowy?

YZ do Wespecjana Śr, 15 lip 2020, 15:39:
Nie na temat, kłamco, czyli nie masz dowodu, a to oznacza, że jesteś zwykłym oszczercą.

Jaki koń jest każdy widzi: Wespecjan zrobił unik i zaczął pisać na zupełnie inny temat zgodnie z metodą erystyczną nr 16 wg. Schopenhauera. Ty jednak, zamiast przywołać go do porządku, aby odpisał na zadane pytanie, zacząłeś tworzyć miraż, że to moja reakcja jest niewłaściwa i powinienem zabrać się za obalanie tego, co napisał.
Przykro patrzeć na ten pokaz stronniczości i zakłamywania rzeczywistości w wykonaniu kogoś, kto jest moderatorem forum. :(

Zapomniałem dodać, że wyżej wskazane trzy wypowiedzi znajdują się... na tej samej stronie dyskusji (nie mówiąc już o zacytowaniu przez Wespecjana mojego pytania), więc było fizycznie niemożliwe przegapienie, iż nasz forumowy pupilek pisał o wszystkim, tylko nie o tym, o co był zapytany.

Ostatnio edytowano Cz lip 16, 2020 3:43 pm przez merss, łącznie edytowano 1 raz

scalenie dwóch postów

Cz lip 16, 2020 2:27 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1858 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 124  Następna strona