Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N paź 25, 2020 8:07 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1903 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Zwracam się z prośbą do moderacji o podpięcie tematu "Ring katolika" na samą górę działu "Hyde Park". Swoją prośbę argumentuję tym aby temat ten był bardziej widoczny dla użytkowników i aby szybciej można go było odszukać jako, że najczęściej się na niego wchodzi w dziele "Hyde Park". Jest to taki analogiczny temat do "UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V" w dziale "Uwagi o serwisie". Czy moderacja przychyli się do mojej prośby?

Cz lip 23, 2020 10:46 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin napisał(a):
Nie muszę tego udowadniać, ani przepraszać. Wyraziłem swoje przekonanie, a nie oskarżenie.

Ale zdajesz sobie sprawę z tego ze jak będziesz kiedykolwiek chciał udowodnienia jakiejś tezy to możesz dostać taka właśnie odpowiedz ze to przekonanie a nie oskarżenie.

Pt lip 24, 2020 12:05 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Nie muszę tego udowadniać, ani przepraszać. Wyraziłem swoje przekonanie, a nie oskarżenie.

Ale zdajesz sobie sprawę z tego ze jak będziesz kiedykolwiek chciał udowodnienia jakiejś tezy to możesz dostać taka właśnie odpowiedz ze to przekonanie a nie oskarżenie.

Pan tak samo żeś wszedł w jego buty
viewtopic.php?p=1175077#p1175077

Pt lip 24, 2020 12:46 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):

To już wielokrotnie miało miejsce, że po wezwaniu do przedstawienia dowodów potwierdzających jakieś tezy lub oskarżenia, użytkownik wyskakiwał z tekstem, że wyraził jedynie swoją opinię (przykład 1 i przykład 2). Różnica jest taka, że ja zamieszczając swój tekst wskazałem, że to moje przekonanie, a inni robią to post factum w celu uniknięcia konieczności dowiedzenia tego, co przedstawili jako opis rzeczywistości.

Pt lip 24, 2020 7:04 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
Robur napisał(a):

@Wespecjan

Jeśli chce się coś chce przekazać trzeba to robić z głową, nie tak prymitywnie jak robisz.
To mój świadomy wybór, że nie chcę owijać w bawełnę. Brzydzę się takim podwójnym językiem. "Niech wasza mowa będzie tak, tak, nie, nie".

Prawdę, tu w kwestii Kościoła można przedstawić z pozycji zewnętrznej jak i wewnętrznej.
Zewnętrzna coś jak wskazywanie wszystkim słabości, upadku, skupianie się na złu.
Wewnętrzna, to świadomość słabości, upadku oraz próba naprawy i nawrócenia.
W sensie nadprzyrodzonym Szatan także pokazuje całą prawdę tak, by załamać delikwenta i skierować go na dobry dla siebie tor, tworząc przy okazji jakąś iluzje dobra.

Pt lip 24, 2020 10:32 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Robur napisał(a):
Ja zaś Yarpenie wyrażam przekonanie, że napisałeś bardzo cenna rzecz.

Żywię nadzieję, że nie dasz się złapać na próbę uniknięcia odpowiedzialności za własne słowa przez użytkownika, który dopiero po wezwaniu do przedstawienia dowodów potwierdzających zamieszczone oskarżenie, zaczyna twierdzić "wyraziłem swoją opinię"...

Pt lip 24, 2020 10:33 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Robur napisał(a):
Ja zaś Yarpenie wyrażam przekonanie, że napisałeś bardzo cenna rzecz.

Żywię nadzieję, że nie dasz się złapać na próbę uniknięcia odpowiedzialności za własne słowa przez użytkownika, który dopiero po wezwaniu do przedstawienia dowodów potwierdzających zamieszczone oskarżenie, zaczyna twierdzić "wyraziłem swoją opinię"...

Mam zwyczaj uprzedzać przed ostrzeżeniem, tak też i robię tym razem. I tak też skończy się kolejny troling na moderacji, to wszystko.

Pt lip 24, 2020 10:39 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Widzę ciąg dalszy konfliktu Robur Yarpen o słynną manipulację i brak kary dla Wespecjana.

Pt lip 24, 2020 11:49 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Różnica jest taka, że ja zamieszczając swój tekst wskazałem, że to moje przekonanie, a inni robią to post factum w celu uniknięcia konieczności dowiedzenia tego, co przedstawili jako opis rzeczywistości.

Ale zaraz, zaraz... Ja serio nie nadążam chyba. Inni przedstawiają coś jako opis rzeczywistości i się z tego potem wycofują - i to jest jak rozumiem źle. Ty za to z premedytacja przedstawiasz coś co nie jest opisem rzeczywistości ale opatrując to zastrzeżeniem ze to jest twoje przekonanie - a moderacja najwyrażniej podziela taka wykładnię. I to ma być niby lepiej? No cóż, to nie jest lepiej. To jest zwykłe oszczerstwo.

Ostatnio edytowano Pt lip 24, 2020 3:55 pm przez bergamotka, łącznie edytowano 1 raz

Pt lip 24, 2020 3:51 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
@Zuben Ninja
Temat nie służy wspieraniu jednego użytkownika w walce przeciwko moderatorowi. Temat jest do działań i uwag. Jak chcesz takie rzeczy robić to na ring. Tutaj konkretna twoja sprawa do moderacji a nie sprawa kogoś z kogo lubisz.

Jeśli chodzi o pytanie o ring to nie widzę celu robienia z niego tematu podwieszonego.

@bergamotka
proszę takie rzeczy kontynuować na ringu. Też uważam, że Yarpen zastosował taktykę którą zazwyczaj krytykuje. Zresztą krytykuje zasadnie.

Pt lip 24, 2020 3:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc to mnie interesuje odpowiedź z mojego poprzedniego wpisu. Ekwilibrystyka użytkownika Yarpena Zirgin natomiast interesuje mnie o tyle, że produkuje on te swoje interpretacje przy braku stanowiska moderacji, która jest wszak uprawniona do dokonywania interpretacji regulaminu. A moderacja to aprobuje. jak rozumiem ty masz jakieś zastrzeżenia, ale nie na tyle by usunąć czy zmoderować oszczerczy wpis. Bo pierwszeństwo ma - jak na tu klaruje Yarpen Zirgin - prawo do wyrażenia opinii. A jak się opatrzy coś zastrzeżeniem ze my tylko tak myślimy to nie ponosimy odpowiedzialności.
Nie no, to jest beka jakich mało.

Pt lip 24, 2020 4:10 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Wpis dotyczył Wespecjana, który trolluje forum od dłuższego czasu i jest mu to wybaczane. Wpis Yarpena jest niestosowny o czym napisałem. Jednak jest to część konfliktu pomiędzy Yarpenem, Wespecjanem a Roburem. Przypomnę że Yarpen Roburowi zarzucił manipulacje i stronniczość. Sprawa dłuższa i powinien wypowiedzieć się jakiś inny moderator niż Robur i ja, bo obaj jesteśmy jakoś zamieszani w ten konflikt i nasze zadanie będzie podważane jako subiektywne i że jesteśmy sędziami we własnej sprawie.
Yarpen napisał w formie niedopuszczalnej i to pisałem od początku. Na ostrzeżenie nie zasłużył (imho) biorąc pod uwagę całość sprawy. W każdym razie zrobił wyłom. Teraz każdy może przyjąć jego argumentację, że to tylko jego opinia a nie oskarżenie. Uważam, że najrozsądniejsza postawa to powiedzieć magiczne przepraszam poniosło mnie. Natomiast prawdę napisał, że działanie Wespecjana jest na szkodę Kościoła. Ja pisałem, że przypadek Wespecjana to temat dla egzorcysty. Jego nienawiść do Kościoła katolickiego jest iście diabelska.

Tak wiec trzeba czekać na rozwiązanie.

Pt lip 24, 2020 4:52 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Yarpen napisał w formie niedopuszczalnej
To dlaczego jest dopuszczone i niekarane...?

Pt lip 24, 2020 5:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dziwię się, że Robur, będąc w sporze z Yarpenem, nie ma tyle przyzwoitosci, by przekazać jego moderowanie innym.
Standard z drugiego forum, na którym moderuje...

Pt lip 24, 2020 9:21 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Dziwię się, że Robur, będąc w sporze z Yarpenem, nie ma tyle przyzwoitosci, by przekazać jego moderowanie innym.
Standard z drugiego forum, na którym moderuje...

Możesz kontynuować? To jest bardzo ciekawe co piszesz.

A skoro już wygadaliście się o konflikcie z wiara.pl to też chętnie posłucham szczegółów. Nie ukrywam, że to jest bardzo interesujące.

So lip 25, 2020 12:36 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1903 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127  Następna strona