Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz sie 13, 2020 1:47 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 358 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna strona
 Modlitwa forumowiczów 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Modlitwa forumowiczów
Proszę o modlitwę za Marzene
viewtopic.php?f=8&t=18935

Cz lut 24, 2011 1:16 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Módlmy się o uwolnienie wszystkich forumowiczów spod władzy złego ducha, zwłaszcza dla tych którzy mieli kontakt z okultyzmem, wróżbami i kartami (celowo nie wymienię nazwy), urokami, a zwłaszcza dla tych którzy mają problem z dotarciem na modlitwę o uwolnienie.

So lut 26, 2011 1:49 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Módlmy sie za wszystkie kobiety. Aby w swoim życiu naśladowały Maryję, aby umiały cierpliwie, z pokorą i ufnością Bogu znosić wszelkie trudy i smutki i zawierzyć Mu swoje życie, tak jak Ona. Aby dobrze odczytywały swe powołanie i kroczyły drogami wyznaczonymi im przez Boga.

Módlmy sie za kobiety zagubione; za kobiety odrzucające swą płodność; za kobiety, które zabiły lub porzuciły swe dzieci, aby Bóg poruszył ich sumienia, skruszył serca. Aby zeszły z drogi śmierci i zniszczenia i podjęły pokutę za grzechy.

Pn mar 07, 2011 10:14 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
bardzo, bardzo proszę wszystkich forumowiczów o modlitwę w intencji młodego mężczyzny o jego nawrócenie i powrót do Kościoła Katolickiego!

Wt mar 15, 2011 11:03 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Nowenna Komunii Świętych

Na Nowennę tę składa się ofiarowanie dziewięciu następujących po sobie Komunii Świętych ku czci Jezusa Króla Wszystkich Narodów. Jezus powiedział: “Życzeniem Moim jest, aby wierne Mi dusze, które zaakceptują te modlitwy do Mnie... czyniły Nowennę Komunii Świętych.

W tym celu powinny one ofiarować Mi dziewięć (9) kolejno następujących po sobie Komunii Św., oraz pójść do Spowiedzi Św. podczas odprawiania tej Nowenny, aby uhonorować Mnie, jeśli to możliwe, jako “Jezusa Króla Wszystkich Narodów.”

Jezus zaznaczył, że przez: ”kolejno następujące po sobie” rozumie dziewięć Komunii Św., przyjmowanych przez duszę nieprzerwanie, jedna po drugiej. Nie musi to być dziewięć dni kalendarzowych, jeden po drugim, ale każda Komunia Św., jaką przyjmujemy, jedna po drugiej.

Potężne i bezprecedensowe skutki tej Nowenny zostały pokazane w wizji “słudze” Jezusa. Widziała ona Jezusa spoglądającego w Niebo. Dziewięć razy dawał komendę i Anioł zstępował z Nieba. Jezus wyjaśnił: “Moja córko, tym duszom, które ofiarują Mi [tę] modlitwę, Ja ofiaruję Anioła z każdego z Dziewięciu Chórów Anielskich, jeden dla każdej Komunii Świętej, dla opieki nad tą duszą aż do końca jej życia na ziemi.”

Jezus chce abyśmy się tą Nowenną modlili za innych i wyjaśnia jej znaczenie: “Ta Nowenna może być odmawiana za inne dusze, z zachowaniem danych jej obietnic, tak więc dusza ta również otrzyma dodatkową opiekę Aniołów. Nakłaniam was, wierni Mi, abyście ofiarowywali Mi tę Nowennę raz po raz, abym mógł nieustannie wysyłać na dół Moich Świętych Aniołów dla ochrony i towarzyszenia innym duszom, które nie mogą tego same uczynić dla siebie.

W tych czasach ostatecznych siła wroga ogromnie wzrosła. Widzę jak bardzo Moje dzieci potrzebują Mojej ochrony.”

W Swojej wielkiej szczodrobliwości, poza ochroną Aniołów, Jezus zezwolił na to, że czyniący tę Nowennę może mieć oddzielną intencję, niezależnie od tej Nowenny. Obiecał On: “To, o co proszą w tej Nowennie, jeśli będzie zgodnie z Moją Bożą Wolą, z pewnością udzielę. Niechaj te dusze proszą Mnie bez żadnych oporów.”

Cz mar 17, 2011 8:43 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Gorąco wszystkich proszę o modlitwę w mojej intencji - o siły potrzebne do wytrwania w czystości , jestem w nałogu i próbuje z tym walczyć , dodam że od dłuższego dla mnie czasu udaje mi się z tym walczyć.

Z góry dziękuje

Pozdrawiam

Piotrek

N lip 24, 2011 9:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Gorąco wszystkich proszę o modlitwę w mojej intencji - o siły potrzebne do wytrwania w czystości , jestem w nałogu i próbuje z tym walczyć , dodam że od dłuższego dla mnie czasu udaje mi się z tym walczyć.

Z góry dziękuje

Pozdrawiam

Piotrek

Już się robi :-) Pomodlę się o wytrwałość dla Ciebie i łaskę uwolnienia z nałogu.

N lip 24, 2011 9:04 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Proszę o modlitwę za szaleńca z Norwegi, Andersa Behring Breivik. Oby nie popełnił samobójstwa, oby się nie potępił... A Bóg może mu wybaczyć, gdyż nie ma takiego grzechu, którego nie mógłby odpuścić.

O miłosierdzie Boże dla tego nieszczęśnika.

Pn lip 25, 2011 10:51 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Z całego serca proszę wszystkich o modlitwę za mnie - za wytrwanie w powołaniu które właśnie odkrywam i które wcielam w życie od września - powołanie zakonne.
Szczęść Boże! :)

So sie 06, 2011 6:02 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Moni_ka napisał(a):
Z całego serca proszę wszystkich o modlitwę za mnie - za wytrwanie w powołaniu które właśnie odkrywam i które wcielam w życie od września - powołanie zakonne.

Będe pamiętał o Tobie podczas wieczornej modlitwy. :)
Ciesze się ,że odkrywasz w sobie tak piekną i wzniosłą ochotę do służby Bogu.
Mam nadzieje ,że Bóg pomoże Ci w niej wytrwać.
Bądź cierpilwa.Zwłaszcza w tedy kiedy przyjdą próby i doświadczenia.

Najgorzej jest wytrwać wtredy ,kiedy przychodzi uczucie opuszczenia od Boga.

Śr sie 17, 2011 6:43 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Jozek napisał(a):
Moni_ka napisał(a):

Będe pamiętał o Tobie podczas wieczornej modlitwy. :)
Ciesze się ,że odkrywasz w sobie tak piekną i wzniosłą ochotę do służby Bogu.
Mam nadzieje ,że Bóg pomoże Ci w niej wytrwać.
Bądź cierpilwa.Zwłaszcza w tedy kiedy przyjdą próby i doświadczenia.

Najgorzej jest wytrwać wtredy ,kiedy przychodzi uczucie opuszczenia od Boga.

Z serca dziękuję! To naprawdę wiele dla mnie znaczy :)

Śr sie 17, 2011 7:34 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Szczęść Boże. Mam na imię Piotr, mam 17lat. Zrozumiałem, że Pan Bóg jest najważniejszy w moim życiu. Chciałbym abyście pomodlili się za mnie, abym wytrwał, nigdy się nie poddawał - Zawsze oddawał cześć Jezusowi Chrystusowi, oraz Matce Boskiej. Potrzebuje modlitw, czasami się gubie, chce, aby pan Bóg był przy mnie, nigdy mnie nie opuszczał. - Sam zmawiam Modlitwę Pompejańską.

Dziękuje wszystkim, Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! :)

Cz sie 25, 2011 7:58 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
proszę o modlitwę - o uzdrowienie - mianowicie mojego prawego migdałka tj, tego od prawej mojej ręki ; P

proszę was o modlitwę do Jezusa Chrystusa żadnych guseł i zabobonów typu, taniec na jednej nodze po północy przy paleniu kadzideł

ps: jest tu jakiś laryngolog ?

Śr wrz 28, 2011 12:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
ziomek-elektronik napisał(a):

ps: jest tu jakiś laryngolog ?

Nie wiem ale w Łodzi pewnie jakiś się znajdzie... ;-)

Śr wrz 28, 2011 1:08 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
(ciach - za reklamę się płaci Kasieńko ;) )

Wt lis 08, 2011 12:35 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 358 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna strona