Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt lis 24, 2020 3:30 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 920 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62
 Nie-dualizm- pytania 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Nie-dualizm- pytania
domgo napisał(a):
Mam obserwując Twoje reakcje. Poza tym tak! przyznaję się... do tych bredni co Ty napisałeś :D

Kolejny budda, któremu się wydaje, że rozróżnia zwykłe reakcje od tych zanurzonych w ego :D ale niech będzie- skoro to Ci polepszy samopoczucie haha . Dla mnie nie ma to bowiem żadnego znaczenia.

a brednie piszę cały czas, Ty również- mam nadzieję, ze to widzisz :D

Pt paź 30, 2015 2:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Jak to leciało z tym lustrem? Na tym polega urok takich "genialnie" niefalsyfikowalnych stwierdzeń :-D

Pt paź 30, 2015 3:07 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

A właśnie skoro piszemy same brednie to warto zapytać czy Ty cokolwiek ogarniasz? Bo wiesz piszesz w jednym zdaniu, że coś jest dla Ciebie bez znaczenja aby w następnym napisać, że masz nadzieję, że coś jest jakieś. Brednie bredniami ale zadbajmy chociaż o formę :D

Pt paź 30, 2015 3:19 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Zonk, bo mnie akurat to się nie wydaje. Ciężko jest bowiem rozróżnić między tymi dwoma typami wypowiedzi, chyba, że ktoś bezpośrednio pisze, że jest pod wpływem hipnozy katolickiej :D
Więc życie i fakty z tego życia wszystko weryfikują ;)

nie te same brednie :) Ty piszesz brednie po to, aby produkować kolejne, ja natomiast stosuje brednie jako klucz do wyjścia poza brednie i uwarunkowania :)
Zresztą jeżeli faktycznie jesteś wierzącym katolikiem, to Twoje życie jest ukierunkowane na wzmacnianie i utrzymywanie tej hipnozy. Dlatego musisz utrzymywać przy życiu brednie, które wspierają katolicyzm

ja natomiast mogę tą cała mistykę spuścić do morza ze skały. Ona nie ma znaczenia. Oczywiście w obrębie pewnej konwencji mogę sobie używać do woli słów " mam nadzieję".. chcę, aby on tak pomyślał.. ", ale to tylko konwencja, nie ma w tym żadnego fanatyzmu, tylko jest luźne podjecie tematu.
Jeżeli coś, na co mam obecnie nadzieje, się nie zdarzy, świat się nie zawali, ja wciąż będę szczęśliwym człowiekiem. Wiec nie ma to żadnego znaczenia w obrębie mojej własnej integralności, jest tylko rodzajem zabawy z konwencja i formą :)

Pt paź 30, 2015 4:52 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Piszecie brednie mając tego świadomość? Nareszcie dostalam klucz do zamknięcia tego wątku i to od jego autora. :-D
To nawet nie dyskusja o bredniach, ale świadome pisanie bredni po to, by wypowiedzi oponenta również uznać za brednie.
Jaki sens takiej pisaniny i to z Bogiem jako punktem odniesienia? I tak mialam nieustannie wrażenie, że czytając ten wątek muszę dostosować postrzeganie rzeczywistości do wytworów umysłu jednej z osób. Teraz się zupełnie zapętliła. ZAMYKAM

Pt paź 30, 2015 5:04 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 920 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62