Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So sie 15, 2020 7:50 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 306  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Wiem co to jest MOPS czy GOPS.

Wt wrz 15, 2015 3:13 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Małgosia napisał(a):
Wiem co to jest MOPS czy GOPS.

Oj Małgosia to jest KGHM .
Mamy taki sentyment do tych kartek że jakoś nie chcemy z nich rezygnować choć firma bardzo by chciała. :D

Ponoć to pracodawca gdzie każdy chciał by pracować :D , może z powodu tych kartek ? :D

Wt wrz 15, 2015 3:19 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
kiedyś art-33 napisał(a):

aha, czyli mamy jeszcze jedną organizację opieki społecznej :D

Wt wrz 15, 2015 3:33 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Małgosia napisał(a):
kiedyś art-33 napisał(a):

aha, czyli mamy jeszcze jedną organizację opieki społecznej :D

Tak i to sobie cenię, dla dzieci na kredki dadzą, do sanatorium wyślą, papu na kartki, dopłacą do biletu, karnet na basen czy do siłowni czy pakiet medyczny.

Jak to pan nasz obecny pan dyrektor uświadamia jesteśmy wśród najlepiej zarabiających 5 % społeczeństwa, a ja z uporem maniaka twierdzę że nie my tak wiele zarabiamy tylko cała reszta zarabia za mało.
I taka oczywista prawda jakoś się nawet wśród ekonomistów nawet tych bardzo liberalnych przebija. :D

Wt wrz 15, 2015 3:47 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miłość
merss napisał(a):
A nie mówiłam? Dwa posty na dokladkę*. To są dopiero emocje.

*
Wzrosło do czterech.

Bardzo merytoryczna odpowiedź, merss :wink:

Pt lis 06, 2015 6:01 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Zawsze byłam dobra z matematyki, do czterech idzie mi wspaniale. To jest merytoryczne. Przewidywałam, że rozpoczniesz emocjonalne szaleństwa więc spróbowałam to w porę wyciszyć. Wstawiając to w tematykę wątku...zupełnie nie przeszkadzała mi ta emocjonalna borjazda. Byłam na nią przygotowana i to zanim napisaleś pierwszy post. Liczyłam się z tym, że go napiszesz. To jest merytoryczne, ale należy zejść dość głęboko, by odczytać sens.
Nie zawsze chce mi się pisać wprost.

Nie zapominaj, że zgodnie z definicją- miłość oznacza chcieć dobra innej osoby. A motywy nie wszyscy czytają. :wink:

Pt lis 06, 2015 6:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Boro napisał(a):
Bardzo merytoryczna odpowiedź, merss :wink:

Staraj się pisać merytorycznie oraz pełnymi zdaniami. Nie odpowiadaj jednym słowem, ale rozwiń swoją wypowiedź uwzględniając dlaczego uważasz tak, a nie inaczej. Pozdrawiam

Pt lis 06, 2015 6:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Rozgryzłaś mnie w 100% i przejrzałaś na wskroś. Wspaniale ;)
Nie wiem tylko co moje emocje mają tu do rzeczy i nie podoba mi się to, że starasz się dyskredytować to co piszę uwagami personalnymi o moich emocjach zamiast argumentami.

Wyobraź sobie odwrotną sytuację. Np. na forum racjonalistów administrator pisze prowokacyjny tekst adresowany w stronę katolików, po czym zamyka temat uważając się za geniusza, bo przewidział nadchodzącą falę krytyki i zapobiegł jej. Dokładnie tak się zachowałaś.

Pt lis 06, 2015 6:21 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Jesteś nieskuteczny, warto popracować nad tym, jak już się zabierasz za adwokaturę. Nic nie załatwiłeś. A było można. Nie potrafisz lub nie chodziło o to, by koledze przywrócić możliwość pisania. Zakomunikowałam Ci to. Tyle, że emocje wyłączają rozum.
Wiedziałeś czego chcesz? Pomóc koledze, czy dowalić mnie? Tego połączyć się nie da (no ja oczywiście bym wykombinowała). Jak się zabierasz do wspierania kogoś, rób to z głową, emocje zaangażuj, by nadać siłę intelektowi.
Jeszcze coś? :-D

Pt lis 06, 2015 6:37 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Odwracasz kota ogonem i uważam Cię za inteligentną na tyle, żeby przypuszczać, że robisz to świadomie.

Od kilku postów unikasz odpowiedzi na pytania, które rozpoczęły całą sprzeczkę. Mianowicie, z jakiego powodu zabroniłaś Advaicie pisać w tamtym temacie? Nie zapytałem aby go bronić, tylko z czystej ciekawości. Natomiast po Twojej pokrętnej odpowiedzi, drążenie tematu postawiłem sobie za punkt honoru, nie ukrywam.

Najpierw napisałaś, że blokujesz go z powodu ataków na chrześcijan. Zapytałem gdzie w tym temacie widzisz takowe ataki, bo co prawda niewielką, ale pewną wadę wzroku posiadam :wink:
Wykręciłaś się z tego i zaczęłaś uzasadniać blokadę tym, że Advaita pisał bzdury.
Dlatego też zapytałem (nie kryjąc oburzenia, ale w granicach kultury) za kogo się uważasz, że arbitralnie stwierdzasz co jest bzdurą a co nie. Wyglądało to tak, jakbyś zablokowała Advaitę, bo jego poglądy nie zgadzały się z Twoją (jedyną słuszną) wizją świata.

Merytorycznej odpowiedzi niestety nie doczekałem się do tej pory i chyba już nie mam co na nią liczyć. Mam rację?

Proszę Cię też najładniej jak tylko mogę, jeśli zamierzasz napisać coś w stylu "twój emocjonalny ton jest niechybną oznaką nierozwiązanych konfliktów z dzieciństwa dotyczących relacji z prababcią", to zrób to oprócz a nie zamiast odpowiedzi na zadane pytania :wink: Tak dla odmiany.

Pt lis 06, 2015 7:56 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Jest na tym forum osoba, która jak się zorientowałam potrzebuje innego sposobu przekazu informacji. Od czasu, gdy to zaczęłam uwzględniać i pisać do niej inaczej, konflikty nie pojawiły się. Przedtem były na porządku dziennym. Ona mnie nie potrafiła czytać.
Obawiam się, że będziesz kolejną osobą, w stosunku do której zastosuję ten sam sposób pisania z modyfikacją, że wybolduję odpowiedź i profilaktycznie dodam, że np emocje to naturalne wyposażenie każdego człowieka. Powinny uspokoić się po kilku godzinach. Tyle wynosi norma dla codziennych spraw. Odpowiedź dokladną otrzymaleś na PW, ale nie wytrzymaleś kilku minut i pisałeś nadal. Nie dostałeś więc nic więcej.

Zupełnie nie interesuje mnie punkt honoru innej osoby, z mojego punktu widzenia jest stratą czasu na gadanie o tym samym co było już powiedziane lub ktoś nie potrafi chwili poczekać na odpowiedź.

Zasada jest taka, że z emocjami się nie gada, z emocjami, należy rozumieć w kategoriach normalnego elementu ludzkiej wrażliwości a nie psychoanalizą. Skasowałam więc odpowiedź jak zauważyłam dalszą jazdę.

O stabilność językową zadbam na tyle, na ile będę widziała wagę tematu. Wyjaśnienia podaję w dawce, którą uznaję za właściwą. Nie wszystko na publiczną sprzedaż.

Pisząc o patologii używam określeń medycznych- zaburzenia psychiczne. Gdzie się ono pojawiło w stosunku do boro?

Temat jest zamknięty. Nic więcej nie uzyskasz, bo utraciłeś taką możliwość nie dając mi szansy na odpowiedź na PW. Nie zachęcam do czytania mnie ze zrozumieniem, zwykle to ja modyfikuję sposób pisania.

Pt lis 06, 2015 10:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Zasada jest taka, że z emocjami się nie gada, z emocjami, należy rozumieć w kategoriach normalnego elementu ludzkiej wrażliwości a nie psychoanalizą. Skasowałam więc odpowiedź jak zauważyłam dalszą jazdę.

Z emocjami się nie gada jeśli nastąpi porwanie emocjonalne, a nic takiego nie miało miejsca. Pod wpływem emocji jesteśmy cały czas. Zrobiłaś po prostu unik aby uniknąć odpowiedzi.
merss napisał(a):
Nic więcej nie uzyskasz, bo utraciłeś taką możliwość nie dając mi szansy na odpowiedź na PW.

Nie mam pojęcia o czym piszesz. Dostałem od Ciebie jakąś wiadomość na PW, ale skasowałaś ją zanim zdążyłem przeczytać.

Pt lis 06, 2015 10:52 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Tak właśnie czytasz ze zrozumieniem. Napisałam:

Cytuj:
Odpowiedź dokladną otrzymaleś na PW, ale nie wytrzymaleś kilku minut i pisałeś nadal. Nie dostałeś więc nic więcej.

i
Cytuj:
Skasowałam więc odpowiedź jak zauważyłam dalszą jazdę.

Potrafisz to zlożyć w całość? Widzisz, że muszę zmienić sposób pisania? Odpowiedź na PW skasowałam po zobaczeniu ciągu dalszego w Uwagach. Musiałam ją napisać i wysłać, bo otrzymałeś pusty PW. Zdążyłam jednak skasować przed jej odebraniem przez Ciebie. Teraz jaśniej?

Nie pisałam też o żadnym porwaniu emocjonalnym. Załóż wątek o emocjach, może razem coś wymyślicie z chłopakami i douczysz się.
Mnie się nie chce dalej tłumaczyć. Nie dotyczy sprawy.

Pt lis 06, 2015 11:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Potrafisz to zlożyć w całość?

Piszesz o "dalszej jeździe" czymudowadniasz, że sama nie zawsze czytasz zezrozumieniem. W wątku "uwagi do obsługi" napisałem, źe zamieszczam tę samą wiadomosc co na prv, bo uznałem, że lepiej kontynuować temat w tamtym miejscu.
merss napisał(a):
Nie pisałam też o żadnym porwaniu emocjonalnym.

Dokładnie. Nie byłem pod wpływem żadnych silnych emocji, które "wyłączyłyby mi rozum", więc Twoja uwaga na ich temat była najzwyczajniejszym unikiem.

So lis 07, 2015 12:21 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Pisanie wiadomości i kasowanie jest objawiem jakiegoś niezdecydowania i braku przekonania do tego co się robi.W tym właśnie objawia się brak zdecydowania , jedna z cech kobiet.Pozdrawiam

So lis 07, 2015 12:52 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 306  Następna strona