Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt sty 15, 2021 4:01 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 329  Następna strona
 PiS wróć! 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Małgosiu
A myślisz że ktokolwiek poza prezesem TVP wie?
Kraśko to kolejne resortowe dziecko. Nie oglądałem TVP tak często bo zakładałem, że telewizja reżimowa kłamie i miałem na to dowody jak manipulowali informacją (nie mówię tylko o Kraśko ale o wszystkich programach informacyjnych) więc trudno mi coś powiedzieć o Kraśko.

Pn sty 11, 2016 8:27 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Małgosia napisał(a):
Liczyłam na więcej :?

Powiem tak - na razie nie wiem. Chociaż w świetle samego faktu niezbyt mnie to obchodzi. Jeśli jakiś konkretny powód jest i wypłynie on na światło dzienne (niekoniecznie dla szerokiej publiczności), to Ci napiszę.

Pn sty 11, 2016 8:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Małgosiu
A myślisz że ktokolwiek poza prezesem TVP wie?

Nie wiem czy wie, jednak myślałam, że Ci którzy siedzą głęboko w polityce, wiedzą, a przynajmniej przypuszczają.
Jockey napisał(a):
Kraśko to kolejne resortowe dziecko.

Masz na myśli jego przodków czy to, że jest związany z mediami od czasu studiów?
Jockey napisał(a):
Nie oglądałem TVP tak często bo zakładałem, że telewizja reżimowa kłamie

A ja nie oglądam wcale, bo wiem, że kłamie, stąd moje pytanie o Kraśkę, bo pamiętam go z Lednicy i widziałam tam prawego człowieka, wcale nie dlatego, że czytał lekcję, ale słuchałam jego relacji. Jako, że byłam wówczas obecna na Lednicy, więc nawet późniejsze jego komentarze mogłam ocenić w świetle tego wydarzenia.
Jockey napisał(a):
miałem na to dowody jak manipulowali informacją (nie mówię tylko o Kraśko ale o wszystkich programach informacyjnych) więc trudno mi coś powiedzieć o Kraśko.

No właśnie mnie chodzi o Kraśko. Możesz podrzucić jakieś teksty dowodzące, że on też manipulował?
Stary Kiemlicz napisał(a):
Powiem tak - na razie nie wiem. Chociaż w świetle samego faktu niezbyt mnie to obchodzi.

Więc skąd ta radość, skoro Cię nie obchodzi.
Ja zainteresowałam się nie dlatego, że będzie mi go brakowało w TVP, gdyż nie oglądam żadnych programów informacyjnych, ale po prostu dlatego, że znałam go wcześniej jako prawego człowieka (może wybiórczo, ale fakt, że został zaproszony przez abpa Muszyńskiego dużo mi powiedział).

Pn sty 11, 2016 9:00 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Małgosia napisał(a):
Więc skąd ta radość, skoro Cię nie obchodzi.

Jak już wyraźnie (?) napisałem cieszy mnie zaistnienie faktu, nie interesuje powód zaistnienia faktu.

Małgosia napisał(a):
znałam go wcześniej jako prawego człowieka (może wybiórczo, ale fakt, że został zaproszony przez abpa Muszyńskiego dużo mi powiedział).

Nie będę oceniał jego prawości, ale spokojnie - NIE TACY NIE TAKICH NIE NA TAKIE RZECZY ZAPRASZALI :D

Pn sty 11, 2016 9:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Stary Kiemlicz napisał(a):
NIE TACY NIE TAKICH NIE NA TAKIE RZECZY ZAPRASZALI :D

Nie no, jasne. Ale zgodnie z sugestią, ze czas najwyższy zacząć interesować się polityka, usiłuję ją zrozumieć :D.

Pn sty 11, 2016 9:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Małgosiu czy możesz przestac bezustannie czepiac się PiSu?
Już wszyscy wiemy że ledwie oddychasz z niechęci ale dajże pokój.

Wt sty 12, 2016 10:14 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Deyares od zwracania uwagi są moderatorzy a nie ty. Twoje uwagi będą interpretowane jako offtop.

Wt sty 12, 2016 11:55 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jeżeli to jest offtop, a nie personam, to to także jest offtop:
viewtopic.php?p=1022007#p1022007

Wt sty 12, 2016 1:44 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Genialne podsumowanie.
http://gosc.pl/doc/2921869.Czyja-ta-tuba
Cytuj:

Słuchając medialnej histerii, jaką po upadku byłej władzy wznieciły wierne jej media, można odnieść wrażenie, że największą wartością na świecie i największą cnotą, jaką powinien posiadać każdy człowiek, jest neutralność.

Człowiek neutralny, rzecz jasna, popiera linię (bez)ideową Platformy Obywatelskiej lub jej wydania drugiego pod tytułem Nowoczesna. W innym wypadku człowiek staje się „tubą PiS”. I nie ma znaczenia, jakie są motywacje takiego wstrętnego wyrzutka, gdy sprzeciwia się „nowoczesnej” wizji świata, lansowanej przez te partie. 

Zależy ci na tym, żeby w Polsce małżeństwo znaczyło związek kobiety i mężczyzny? Jesteś tubą PiS. Uważasz, że Polska powinna dbać o mocne rodziny, oparte na trwałych małżeństwach? Jesteś tubą PiS. Sprzeciwiasz się seksualizacji dzieci? Jesteś tubą PiS. Sprzeciwiasz się aborcji? Jesteś tubą PiS. Nie chcesz finansowania przez państwo procedury in vitro? Jesteś tubą PiS. Uważasz, że Polska powinna wypowiedzieć konwencję „antyprzemocową”, która w podstępny sposób wprowadziła do polskiego prawa ideologię gender? Jesteś tubą PiS. Uważasz, że chrześcijańskie wartości realizowane w życiu publicznym są najlepszym kierunkiem rozwoju Polski? Jesteś tubą PiS. I tak dalej.

Podsumowując: Jeśli jesteś konsekwentnym chrześcijaninem, to zostaniesz przez propagandę byłej władzy okrzyknięty tubą PiS. Ba! Zasłużysz na to miano nawet wtedy, gdy chociażby odmówisz publicznego poparcia wywracania świata na lewą stronę. 

Kościół także stał się „tubą PiS”, bo zachował dyskretny dystans do wydarzeń politycznych i nie rzucił klątwy na Jarosława Kaczyńskiego za skok na Trybunał Konstytucyjny. Co prawda nie rzucił jej także na obóz byłej władzy za jeszcze większy skok w czerwcu ani za aferę taśmową, ani hazardową, ani za wasalną politykę wobec państw ościennych, ale to jakoś nie wzbudza refleksji stronników „neutralności”.

A swoją drogą, czy to nie ciekawe, komu nagle stał się potrzebny stanowczy głos Kościoła?
 Ta sama ekipa, która przez lata sączyła w społeczeństwo truciznę bezideowości, teraz wzywa Kościół, żeby razem z nią wyprowadzał Polaków na ulice. 
Wcześniej było aroganckie forsowanie związków partnerskich, wspieranie „edukatorów seksualnych”, pochylanie się nad kazirodztwem i eutanazją, a teraz nagle Kościół ma zwalczać polityczne posunięcia formacji, która tym rzeczom wreszcie mówi „nie”? A to niby z jakiej racji? Bo w niemieckich mediach jazgoczą o tym jeszcze bardziej niż w naszych? 

Jasne, że obecna władza nie jest idealna. Jasne, że niejedno można było rozgrywać inaczej, a już na pewno nie należało bać się takich rzeczy jak likwidacja aborcji. Ale jest różnica między tym, kto popełnia błędy, a tym, kto błąd ma w programie. Jest różnica między tym, kto boi się do cna wyplenić nieprawość, a tym, kto coraz więcej nieprawości chce wprowadzać. Temu pierwszemu wystarczy dodać odwagi, tego drugiego trzeba posłać w polityczny niebyt.

No chyba że ktoś lubi być frajerem. Takiemu pozostaje życzyć miłych doznań na marszu KOD.

Pozwoliłem sobie zacytować w calości.

Pt sty 15, 2016 12:02 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Małgosiu

Kraśko to kolejne resortowe dziecko. Nie oglądałem TVP tak często bo zakładałem, że telewizja reżimowa kłamie i miałem na to dowody jak manipulowali informacją (nie mówię tylko o Kraśko ale o wszystkich programach informacyjnych) więc trudno mi coś powiedzieć o Kraśko.

Nie znam jego historii, dla mnie facet sympatyczny ale podczas 8- letnich rządów PO cały czas był na topie. To też o czymś świadczy ;) ;)

Pt sty 15, 2016 1:29 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
mareta napisał(a):
Nie znam jego historii, dla mnie facet sympatyczny ale podczas 8- letnich rządów PO cały czas był na topie. To też o czymś świadczy

Ja też nie śledzę go, ale argument, że był cały czas na topie jest trochę słaby.

Pt sty 15, 2016 11:39 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Powtórzę za cytowanym przez Jockeya artykułem gdyż jest niezwykle celny i ważny:

Cytuj:
Słuchając medialnej histerii, jaką po upadku byłej władzy wznieciły wierne jej media, można odnieść wrażenie, że największą wartością na świecie i największą cnotą, jaką powinien posiadać każdy człowiek, jest neutralność.

Człowiek neutralny, rzecz jasna, popiera linię (bez)ideową Platformy Obywatelskiej lub jej wydania drugiego pod tytułem Nowoczesna. W innym wypadku człowiek staje się „tubą PiS”. I nie ma znaczenia, jakie są motywacje takiego wstrętnego wyrzutka, gdy sprzeciwia się „nowoczesnej” wizji świata, lansowanej przez te partie. 

Zależy ci na tym, żeby w Polsce małżeństwo znaczyło związek kobiety i mężczyzny? Jesteś tubą PiS. Uważasz, że Polska powinna dbać o mocne rodziny, oparte na trwałych małżeństwach? Jesteś tubą PiS. Sprzeciwiasz się seksualizacji dzieci? Jesteś tubą PiS. Sprzeciwiasz się aborcji? Jesteś tubą PiS. Nie chcesz finansowania przez państwo procedury in vitro? Jesteś tubą PiS. Uważasz, że Polska powinna wypowiedzieć konwencję „antyprzemocową”, która w podstępny sposób wprowadziła do polskiego prawa ideologię gender? Jesteś tubą PiS. Uważasz, że chrześcijańskie wartości realizowane w życiu publicznym są najlepszym kierunkiem rozwoju Polski? Jesteś tubą PiS. I tak dalej.

Podsumowując: Jeśli jesteś konsekwentnym chrześcijaninem, to zostaniesz przez propagandę byłej władzy okrzyknięty tubą PiS. Ba! Zasłużysz na to miano nawet wtedy, gdy chociażby odmówisz publicznego poparcia wywracania świata na lewą stronę. 

Kościół także stał się „tubą PiS”, bo zachował dyskretny dystans do wydarzeń politycznych i nie rzucił klątwy na Jarosława Kaczyńskiego za skok na Trybunał Konstytucyjny. Co prawda nie rzucił jej także na obóz byłej władzy za jeszcze większy skok w czerwcu ani za aferę taśmową, ani hazardową, ani za wasalną politykę wobec państw ościennych, ale to jakoś nie wzbudza refleksji stronników „neutralności”.

A swoją drogą, czy to nie ciekawe, komu nagle stał się potrzebny stanowczy głos Kościoła?
 Ta sama ekipa, która przez lata sączyła w społeczeństwo truciznę bezideowości, teraz wzywa Kościół, żeby razem z nią wyprowadzał Polaków na ulice. 
Wcześniej było aroganckie forsowanie związków partnerskich, wspieranie „edukatorów seksualnych”, pochylanie się nad kazirodztwem i eutanazją, a teraz nagle Kościół ma zwalczać polityczne posunięcia formacji, która tym rzeczom wreszcie mówi „nie”? A to niby z jakiej racji? Bo w niemieckich mediach jazgoczą o tym jeszcze bardziej niż w naszych? 

Jasne, że obecna władza nie jest idealna. Jasne, że niejedno można było rozgrywać inaczej, a już na pewno nie należało bać się takich rzeczy jak likwidacja aborcji. Ale jest różnica między tym, kto popełnia błędy, a tym, kto błąd ma w programie. Jest różnica między tym, kto boi się do cna wyplenić nieprawość, a tym, kto coraz więcej nieprawości chce wprowadzać. Temu pierwszemu wystarczy dodać odwagi, tego drugiego trzeba posłać w polityczny niebyt.

No chyba że ktoś lubi być frajerem. Takiemu pozostaje życzyć miłych doznań na marszu KOD.

Pt sty 15, 2016 11:55 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Małgosia napisał(a):
mareta napisał(a):
Nie znam jego historii, dla mnie facet sympatyczny ale podczas 8- letnich rządów PO cały czas był na topie. To też o czymś świadczy

Ja też nie śledzę go, ale argument, że był cały czas na topie jest trochę słaby.

To tylko obserwacja. Chętnie dowiem się więcej.
Zostawiając pana Kraśko i jego ładną buzię na boku: za rządów PO manipulowano wiadomościami w tvp i to jest fakt.

Pt sty 15, 2016 12:06 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Derayes napisał(a):
Powtórzę za cytowanym przez Jockeya artykułem gdyż jest niezwykle celny i ważny:

Powtarzanie czegokolwiek nie spowoduje, że to będzie celna, ważne, mądre - to tylko powtarzanie.
A już nazywanie kogokolwiek frajerem będąc w gościu jest hipokryzją.

Pt sty 15, 2016 9:12 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Kraśko start miał ułatwiony...
Piotr Kraśko swoją przygodę z telewizją zaczął bardzo wcześnie. Jako młody chłopak dostał swoją pierwszą fuchę w TVP, gdzie współprowadził młodzieżowy program "5-10-15". To w nim swoje kariery zaczynały dzieci wielu gwiazd i dziennikarzy. Warto przypomnieć, że jego kolegami "z pracy" byli wtedy m.in. Karolina Szostak, Marcin Tyszka, Sandra Walter, Małgorzata Halber czy Maria Niklińska.

Wszysto ładnie zaplanowane, poukładane, te siskowe teorie... :wink:

Od dwóch tygodni mam tv Republika, dostałem w promocji na IPLA, zmieniając neostrade orange, na LTE Plusa, tansza i lepsza moim zdaniem...subiektywnie!
Wracajac do Republiki...każdy powinien choć raz oglądnąć ten kanał info...jestem pod wrażeniem! Tam się słucha rozmówcy, nipe atakuje, zadaje pytania, a nie z nim polemizuje! Rozmówca tam potrafi swoje racje przedstawiać przez kilka minut, i mu dziennikarz nie przerywa! Morozowski ucz się!

N sty 17, 2016 11:57 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 329  Następna strona