Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn gru 16, 2019 11:06 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1585 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 106  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey

Nie zrobicie dla mnie wyjątku? Przecież większość moderatorów odetchnęłaby z ulgą :wink:
Sytuacja byłaby wtedy jasna. Jeśli ewidentnie złamię regulamin, to dostanę zasłużonego bana i pozbędziecie się mnie z czystym sumieniem. Skończy się też naciąganie regulaminu pod własne widzimisię kiedy dyskusja nie idzie w takim kierunku, w jakim moderator by sobie życzył.

Mam znajomego, którego sąd skazał na bodajże 20 godzin pracy społecznej za pobicie policjanta na służbie. Czy to nie jest kpina? Jeśli naprawdę to zrobił, to powinien iść siedzieć a jeśli nie, to powinien zostać uniewinniony. Podobnie jest z wami. Uważacie, że złamałem regulamin i kasujecie moje posty, ale jednocześnie przyznajecie, że tak do końca to go nie złamałem, bo obchodzicie się ze mną łagodnie.

PeterW skasował mój post, który był skierowany do autorki tematu i odpowiadał na jej pytanie. Przyznasz z ręką na sercu, że zrobił to słusznie?

N maja 06, 2018 3:52 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Boro
Nie nie zrobimy dla ciebie wyjątku.
Może tego nie widać ale lubię cię. Wiele z twoich poglądów jest dość ciekawych. Wprawdzie uważam je za naiwne i takie z których się wyrasta, ale to całkiem inny temat. Osobiście uważam ze obecność twoja na forum jest pozytywna. Oczywiście ja jako katolik z wyboru,- i przez niektórych kojarzony z ortodoksja katolicka chociaż dla niektórych ortodoksów jestem za liberalny - nie podzielam wielu twoich poglądów na chrześcijaństwo, Kościół oraz przejawy działania Kościoła w społeczeństwie (biznes, socjal i polityka).

Co do regulaminu to nie jest on naciągany i reakcje nie są wtedy gdy dyskusja idzie nie w ta stronę. Dany moderator który akurat działa interpretuje dane wpisy w swoim subiektywnym odczuciu. I do tego tez ma prawo według regulaminu.

Odnośnie sprawy z PeterW najlepiej wyjaśnij z nim. Ja nie chce się miedzy was mieszać. Po pierwsze dlatego ze przez ostatnie dni byłem tylko sporadycznie na forum i raczej jako user a nie moderator. Zawsze tak robię jak mam dostęp do netu tylko w telefonie. Wiec wybacz ale je mam w tej chwili czasu żeby się przekopywać przez cała wasza sprawę. A głos w takich sytuacjach zabieram wtedy gdy mam dostateczną wiedzę. Jeśli będę musiał to zapoznam się z historia waszych wpisów.

Jak rozumiem przykładem z twoim znajomym chciałeś nas obrazić. No cóż nie po raz pierwszy grasz na pograniczu faul. Ale na czerwona kartkę nie licz. Przynajmniej na razie.

N maja 06, 2018 5:49 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Moderacja nie ustaliła dotąd pakietu większościowego i nie prowadzi rozmów o Boro. Osobiście uważam, że to naprawdę wyjątkowe sytuacje, gdy moderacja nie potrafi rozmawiać z użytkownikiem o przedmiocie sporu. Boro musialby zostać prorokiem lub cierpieć na bardzo niską samoocenę, która zmuszałaby go do trollowania i zaśmiecania forum. Tymczasem u Boro zauważam tylko gorsze chwile. To się każdemu zdarza. Dlatego mamy kosz na sprawy codzienne. Może sobie trochę odpuścić?
To przykre, że modzi są beznadziejni a forum fatalne. Jedynie konstruktywna krytyka pcha sprawy do przodu, więc takie głosy zawsze traktuję poważnie.
Ech te kamienie...wrzucić do młynka i przerobić na żwirek, potem na piasek, pył i ił. Ił nada plastyczności relacjom.

N maja 06, 2018 6:02 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dobra, powiedzmy, że trafiają do mnie wasze pojednawcze przemowy :wink: Jednak zamiast oceniać samą moją reakcję, może zobaczycie o co tak naprawdę chodziło. Przeczytajcie proszę mój wycięty post i powiedzcie uczciwie czy złamałem nim regulamin. Jeśli zgodnie stwierdzicie, że tak, to przyznaję rację PeterowiW i przepraszam za zrobienie zamieszania. Cenię sobie konstruktywną krytykę, ale niestety bardzo rzadko ma ona tutaj miejsce. Post był prowokacyjny, owszem, ale chyba od tego jest forum żeby konfrontować poglądy i prowokować do ciekawych dyskusji.

Dla ułatwienia wklejam go tutaj:
Cytuj:
@Kinga86

Napisałaś post żeby poprawić sobie zły humor wywołany nieprzyjemnym zdarzeniem, czy zależy Ci bardziej na zbliżeniu się do prawdy?
Jeśli to pierwsze, to nic się nie stało, możesz spokojnie zaliczyć komunię jutro.
Jeśli to drugie, to zastanów się czy jesteś gotowa odrzucić większość wiedzy o Bogu, której się nauczyłaś. Ona ogranicza Twoją duchowość.

Czy to był offtop według Was?

N maja 06, 2018 6:36 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Tak dla porównania wkleję jeszcze post szanownego pana moderatora. Jak widać, w przeciwieństwie do mojego postu, nie nosi on żadnych znamion offtopu :wink:
Cytuj:
O.. Włączył Ci się prozelityzm, czy jak? Trzeba przyznać, że długo wytrzymałeś. To pod wpływem jakiegoś impulsu? Możesz zdradzić?

N maja 06, 2018 7:03 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
To może jeszcze wkleisz post na który odpowiadałeś, co?

N maja 06, 2018 7:07 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
O tak, wklejaj Boro, wklejaj kolejne posty!! Skoro chcesz zachęt i głasków to napiszę że melodramat niezły tu robisz. :D Ale wiedz że jeśli wymusisz że Moderacja zrobi coś z ręką na sercu to się bardzo rozczaruję bo czarne charaktery powinny być bez serca. No może po ślubie mogą zacząć trochę go okazywać swemu wybrankowi. :mrgreen: Taka konwencja...

N maja 06, 2018 7:36 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Boro napisał, moim zdaniem, dokładnie to samo, co inni użytkownicy, których to posty się ostały. Tyle, że innymi słowami, z innej perspektywy. Było, że nie chodzi o zaliczenie, mechaniczne zaliczenie obowiązku, czy też zaaferowanie, że się celu nie osiągnęło (szczególnie w przypadku zbiegu okoliczności). Że, ostatecznie chodzi o miłość, którą się w życiu kierujemy, lub nie, a reszta ma mniejsze znaczenie. A Boro nie powtarzał tego, tylko właśnie spojrzał ze swojej perspektywy, ale w tym samym duchu. Czyli duchowość to coś więcej niż zaliczanie praktyk religijnych. A co do tego odrzucania wiedzy o Bogu, to już konsekwencja tego co się przyjęło za paradygmat. Bóg będzie bardziej zadowolony z przemiany ludzkiego serca, niż z wypełnienia praktyk religijnych. Oczywiście jedno drugiego nie wyklucza, ale jeśli ktoś przykłada nadmierną wagę do jednego elementu (i jest to element formalnej religijności :wink: ), to można mu zasugerować przypomnienie sobie drugiego (lub jego poznanie). Oczywiście, ostatecznie nie wiadomo czy autorka ma jakiekolwiek problemy z zrozumieniem ducha swojej religii.

Tak czy inaczej popieram BORO! Na forum dyskusyjnym istotne jest to co się pisze a nie kto pisze, przynajmniej teoretycznie. A rozwiązywanie problemów, które się samemu tworzy i które gdzie indziej w ogóle nie występują, do dość destrukcyjne (a przynajmniej bezpłodne) zajęcie. Moderatorzy, jako ludzie inteligentni, z pewnością się domyśla o kogo chodzi.

PS.
A jak się nie domyślą to wnioski są oczywiste :D

N maja 06, 2018 9:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
domgo napisał(a):
Boro napisał, moim zdaniem, dokładnie to samo, co inni użytkownicy, których to posty się ostały.
Niestety nie. Kompletnie nie wczytałeś, co zrobił.

N maja 06, 2018 9:54 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):

Niestety tak Barneyu. Chciałem przekazać mniej więcej to, co napisał domgo. Chyba ze wiesz lepiej ode mnie co miałem na myśli...

Jockey, mers
Dlaczego unikacie odpowiedzi?

Pn maja 07, 2018 4:18 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A ja co do tego mam? Do sprawy fatalnego forum i spiskującej przeciwko Boro większości modów odnioslam się. Wyszło, żeś kiepski w rachunkach a ludzi oceniasz wedle skali negatywnej.
EOT

Pn maja 07, 2018 4:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Odwraca kota ogonem. Pytałem czy możesz z ręką na sercu powiedzieć, że mój post zlamał regulamin. Dlaczego po prostu nie odpowiesz? Jesteś moderatorem, wiec chciałbym poznać Twoja opinie.

Pn maja 07, 2018 5:49 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Boro napisał(a):
Barney napisał(a):

Niestety tak Barneyu. Chciałem przekazać mniej więcej to, co napisał domgo. Chyba ze wiesz lepiej ode mnie co miałem na myśli...
Nie wiem co "miałeś na myśli".
Wiem co napisałeś. Mod Cię doskonale wyłapał.

Pn maja 07, 2018 5:58 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Boro napisał(a):
Jockey, mers
Dlaczego unikacie odpowiedzi?

Tutaj masz moja odpowiedz
Jockey napisał(a):
Boro
Nie nie zrobimy dla ciebie wyjątku.
Może tego nie widać ale lubię cię. Wiele z twoich poglądów jest dość ciekawych. Wprawdzie uważam je za naiwne i takie z których się wyrasta, ale to całkiem inny temat. Osobiście uważam ze obecność twoja na forum jest pozytywna. Oczywiście ja jako katolik z wyboru,- i przez niektórych kojarzony z ortodoksja katolicka chociaż dla niektórych ortodoksów jestem za liberalny - nie podzielam wielu twoich poglądów na chrześcijaństwo, Kościół oraz przejawy działania Kościoła w społeczeństwie (biznes, socjal i polityka).

Co do regulaminu to nie jest on naciągany i reakcje nie są wtedy gdy dyskusja idzie nie w ta stronę. Dany moderator który akurat działa interpretuje dane wpisy w swoim subiektywnym odczuciu. I do tego tez ma prawo według regulaminu.

Odnośnie sprawy z PeterW najlepiej wyjaśnij z nim. Ja nie chce się miedzy was mieszać. Po pierwsze dlatego ze przez ostatnie dni byłem tylko sporadycznie na forum i raczej jako user a nie moderator. Zawsze tak robię jak mam dostęp do netu tylko w telefonie. Wiec wybacz ale je mam w tej chwili czasu żeby się przekopywać przez cała wasza sprawę. A głos w takich sytuacjach zabieram wtedy gdy mam dostateczną wiedzę. Jeśli będę musiał to zapoznam się z historia waszych wpisów.

Jak rozumiem przykładem z twoim znajomym chciałeś nas obrazić. No cóż nie po raz pierwszy grasz na pograniczu faul. Ale na czerwona kartkę nie licz. Przynajmniej na razie.

A tutaj masz merss
merss napisał(a):
Moderacja nie ustaliła dotąd pakietu większościowego i nie prowadzi rozmów o Boro. Osobiście uważam, że to naprawdę wyjątkowe sytuacje, gdy moderacja nie potrafi rozmawiać z użytkownikiem o przedmiocie sporu. Boro musialby zostać prorokiem lub cierpieć na bardzo niską samoocenę, która zmuszałaby go do trollowania i zaśmiecania forum. Tymczasem u Boro zauważam tylko gorsze chwile. To się każdemu zdarza. Dlatego mamy kosz na sprawy codzienne. Może sobie trochę odpuścić?
To przykre, że modzi są beznadziejni a forum fatalne. Jedynie konstruktywna krytyka pcha sprawy do przodu, więc takie głosy zawsze traktuję poważnie.
Ech te kamienie...wrzucić do młynka i przerobić na żwirek, potem na piasek, pył i ił. Ił nada plastyczności relacjom.

Pn maja 07, 2018 6:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czyli jak zwykle unikacie odpowiedzi na proste pytanie. Jezus uczył żeby nasza nowa była prosta - "tak, nie", a wy wijecie się jak wegorze.

Wt maja 08, 2018 5:14 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1585 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 106  Następna strona