Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn gru 09, 2019 5:42 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 279  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Boro
Barney potraktował ciebie dokładnie tak samo jak ty traktujesz Wespecjana. Dla niego rozmowa z tobą nie wnosi niczego wartościowego. Tak samo jak ty oceniasz Wespecjana. Nie dziw się ale potraktowano,cię dokladńie tak jak ty traktujesz innych.
Śledząc wasze wpisy to Barney ma podstawy do takiej oceny.
Ja sugeruje żebyście jednak nie robili offtopu z własnych przepychanek.

Śr kwi 04, 2018 6:49 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Barney potraktował ciebie dokładnie tak samo jak ty traktujesz Wespecjana.

Ty traktujesz Wespecjana jeszcze gorzej niż ja, więc przyganiał kocioł garnkowi. Napiszesz mi z ręką na sercu, że moje argumenty są na tym samym poziomie Wespecjana? Jeśli tak to od razu możesz dać mi bana. Piszę serio.
Jockey napisał(a):
Śledząc wasze wpisy to Barney ma podstawy do takiej oceny

Ok. W przeciwieństwie do Barneya, ja potrafię przyjąć krytyką, ale póki co jestem nazywany ignorantem, manipulatorem itp, ale nikt nie podał żadnych konkretów. Czy tym razem będzie inaczej i napiszesz jakież to Barney ma podstawy?
Ja w każdej chwili mogę wykazać ignoranctwo zarówno Wespecjana jak i Barneya.

Śr kwi 04, 2018 8:01 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Boro
Twoje argumenty nie są na tym samym poziomie. Doskonale wiesz ze zauważam ignoranctwo w pisaniu Wespecjana. Czy go gorzej traktuje to nie nam oceniać. Przydałaby się jakaś bezstronna komisja.

Cz kwi 05, 2018 4:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
No to mi się dostało, etatyście, od 2 korwnistów "freelancerów"...

p.s. Poczytajcie Rerum Novarum i Quadragesimo Anno.

Cz kwi 05, 2018 4:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Czy go gorzej traktuje to nie nam oceniać. Przydałaby się jakaś bezstronna komisja.

Zbierzmy komisję i urządźmy zawody w złym traktowaniu Wespecjana :twisted:

Cz kwi 05, 2018 5:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Boro napisał(a):
Jockey napisał(a):
Czy go gorzej traktuje to nie nam oceniać. Przydałaby się jakaś bezstronna komisja.

Zbierzmy komisję i urządźmy zawody w złym traktowaniu Wespecjana :twisted:

Wasza tyrka mojej osoby w sprawach ekonomicznych mnie bawi, z powodu tego na jakim forum to sie odbywa. To jest katolickie forum, a nie forum dla korwinowskich gimbusów walących kocopoły o "wolnym rynku" i powinno reprezentować katolicki punkt widzenia (czyli mający ścisły kontakt z rzeczywistością) na moralność, ekonomię i inne sprawy, przynajmniej od moderatorów (bo od gości nie identyfikujących się z katolicyzmem nie ma już co wymagać).

Cz kwi 05, 2018 5:20 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Udowodnij, że moje poglądy gospodarcze są sprzeczne z nauczaniem katolickim.
Druga sprawa udowodnij, że moje poglądy zgadzają się z korwinizmem.
Bo to że ty nie masz pojęcia o gospodarce to już wiemy.

Cz kwi 05, 2018 8:49 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wybatożył był usera Leszcza mokrym powrozem po jego białej dupie za tą jego stopkę:
"Dr. mgr. inż. Leszcz - to tak dla jasności."

Pn kwi 09, 2018 7:58 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Zazdrościsz mu? :wink:

Pn kwi 09, 2018 9:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Boro napisał(a):
Zazdrościsz mu? :wink:

Trochę pokory doktorkowi by się przydało. Szczególnie że korwinizuje sporo na dodatek chyba mieszkając w socjalistycznym państwie jakim jest UK.

Pn kwi 09, 2018 11:08 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
I tu się mylisz jeśli chodzi o jego zamieszkanie.
Czytaj dokładnie jego wpisy to będziesz wiedział gdzie mieszka Leszczu

Wt kwi 10, 2018 8:27 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
@Barney

Jak to wielkie słowa, gdy mowa o rzeczywistości czyli czymś normalnym i codziennym, powszednim. To, że dla Barneya, coś jest takie a nie inne, nie znaczy, że takie jest w rzeczywistości, a patrząc na sposób formułowania wypowiedzi i brak ich uzasadnienia, jakiegokolwiek, chyba wydaje mu się, że ta obiektywnie nieistotna (i na forum dyskusyjnym "stygmatyzujaca") przesłanka jest wystarczająca. No dobrze, może jakieś argumenty Barneyu?

Dla zachęty...
Argumentacja domgo dotycząca tego, że Boro ma rację, co automatycznie przyznaje mu prawo do obrony i poniżej "kontrargumentacja" Barney-a

Argumentacja domgo, że ktoś ma prawo do obrony swojego zdania, przynajmniej do chwili kiedy nie pozna bardziej przekonującego, lepiej uargumentowanego zdania, stanowiska, postawy i nie chodzi o wymuszenie "pomocą", prośbą i groźbą, albo dyskredytacją, pomówieniami, itp. i poniżej "kontrargumentacja" Barneya

Wyczerpująca odpowiedź domgo na nieuprzejme pytanie Barneya i poniżej "kontrargumentacja" Barneya

Konkludując:

1. Domgo, kompletnie nie wczytał się co zrobił Boro, wina domgo, dlaczego? Bo tak.

2. Domgo chodzi o przywalenie moderatorom, którzy domgo podpadli, wina domgo. Zaraz zaraz, trochę winy moderatorów jest "bo niepotrzebnie zwracali domgo uwagę" :wink:

3. Domgo zasłania niskie intencje fasadą wielkich słów, co można porównać do puszczania bąków w windzie i co jest żenujące. Dlaczego? A dlaczego nie?

Siła argumentów "powalająca", merytorycznie najwyższa półka, tylko jakoś te argumenty, kamienie, jak to było, nieważne, są wagi ultra, nano piórkowej i przelatują przez cel tak jakby ich wcale nie było. No powiedzmy szczerze przed czym się tu uchylać? Ty Barney a nie przyszło Ci do głowy, że Twoje argumenty to bumerang :3majsie:

Śr maja 09, 2018 5:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Do jasnej cholery! Gdzie jest mój post i dlaczego w ringu, oraz dlaczego akurat ten, w sensie tylko domgo! Domgo być zły i może wściekle zaatakować zaraz merss! To prawo i wolność domgo wg. domgo :D I każdego kto wyrazi się krytycznie o domgo, lub domgo pomyśli, że coś tam mu nie pasuje, albo w dowolnym innym przypadku!! :D :D Kogoś jednak piaskownica interesuje (razem z jej drugim dnem) :wink:

Znaczy się chodzi o to, że gdybym wiedział, że "piszę w ringu", to nie byłbym tak opanowany i uważający w wypowiedziach do tego pa...., a przepraszam to nie ring, do kolegi Barneya. No ale może jeszcze będzie okazja :cojest:

Śr maja 09, 2018 6:53 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Odpowiadając na: viewtopic.php?f=3&p=1107486#p1107486
donchichot napisał(a):
Panie @Jockey nie wiem gdzie pan widzi rozpoczęcie wojny PO-PiS - no ale z tym to proszę do specjalisty i nie koniecznie okulisty
a tutaj widzę
donchichot napisał(a):
Za to pani Krystyna Pawłowicz w dobrej formie (może nawet zmianie) - zna się na wszystkim więc:

donchichot napisał(a):
Proszę też nie zwracać się do mnie donchichot vel JarStary ponieważ moja stopka mówi o tym, że kiedyś na forum byłem znany pod nickiem JarStary,
I pod kilkoma innymi jeśli wierzyć łowcom clonów.
donchichot napisał(a):
do moderator @merss nie zwraca się pan @merss vel i tu nie wpisuje iluś tam nicków - więc nie ma potrzeby wyróżniania mnie - chyba, że pan mnie ocenia subiektywnie i negatywnie - jednak wtedy powinien pan przestać moderować na forum - ponieważ moderator powinien być obiektywny dla wszystkich użytkowników forum. I to był Off.
proszę podać to zacznę się zwracać. Podpis pojawił się gdy odkryto twoją ucieczkę od nicka i założyłeś drugie konto.
Widzę wciąż ten sam ton próby wywalenia Jockeya z moderacji... mam przypomnieć pewien zwrot po którym donchichotowi pojawia się piana na ustach?

Wt cze 26, 2018 3:06 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Panie @Jockey wszystko się panu miesza, więc dyskusja jest żadna - ja w odróżnieniu od niektórych od żadnego nicku nie uciekałem - a pana fantazje na ten temat mnie nie interesują.
Piany na ustach dostaje pan, zawsze po tym jak zobaczy pan mój wpis - więc może warto trochę spokoju. Pan lubi ten skrót - mimo, że miał być tylko żartem - pan sobie nabił nim głowę i nie odpuszcza.
Niech pan też „nie rżnie głupa” (to ulubiony zwrot jednego z userów tego forum) i sobie skojarzy @pola mam wymieniać jeszcze..., ale i tak się nikt nie przyzna.
Żadnego innego nicka tu na forum nie miałem i nie zamierzam mieć - a to co pan napisał to oszczerstwo i pomówienie - może potrafi pan siebie przekonać, że jest inaczej? Mnie pan nie musi przekonywać ja to wiem.
Niektórym wszystko kojarzy się z seksem, panu z polityką - cóż, ja na to nic nie poradzę. Nawet ironii nie potrafi pan wychwycić a bierze się za... .
Proszę wiec niech pan pomija moje posty i już - no chyba, że pana moderatorska żyłka zacznie uwiera to trudno jakoś to zniosę, Parę razy próbowałem wyciągnąć do pana rękę - zawsze pan ją odrzucał, więc to pana wybór nie mój.

Wt cze 26, 2018 3:30 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 279  Następna strona