Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt lut 22, 2019 1:27 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1438 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
A mnie oburzają twoje chamskie odzywki, twoje dziwne gierki i próby wymuszenia na moderacji reakcji na coś co miało miejsce tylko w twojej chorej z nienawiści głowie. I zakończ już tę jazdę bez trzymanki bo polecą kary regulaminowe za awanturnictwo.

Pn sty 07, 2019 11:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Uprzejmie proszę moderatorów by upominali użytkowników (i samych siebie przy okazji) by nie używać dziwaczanego zapożyczenia, słowa określającego katolików tradycjonalnych "trads, tradsi", bo to nie żadna sekta by się przezywać. Jeśli nie bedzie upomnień, to będę czuł się wolny do nazywania katolików posoborowych też jak chcę np "NOMowcami, posoborowiakami czy ekumenofrankowcami" - jest tego sporo.
Dziękuję.

Śr sty 09, 2019 11:04 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Tradsi-nie-gryza
Słowo ma literę i ducha. U ciebie duchem jest niechęć do człowieka. Czy w powyższym linku też? Obrona swego kółka różańcowego, bo najlepsze na świecie to uznanie swego punktu widzenia za obowiązujący wszystkich...czyli klapki na oczach. Pokaż swoją świętość, uwierzę w wierność Bogu. Niezbednym elementem świętości jest posłuszeństwo Kościołowi katolickiemu.

Śr sty 09, 2019 11:24 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
Uprzejmie proszę moderatorów by upominali użytkowników (i samych siebie przy okazji) by nie używać dziwaczanego zapożyczenia, słowa określającego katolików tradycjonalnych "trads, tradsi", bo to nie żadna sekta by się przezywać. Jeśli nie bedzie upomnień, to będę czuł się wolny do nazywania katolików posoborowych też jak chcę np "NOMowcami, posoborowiakami czy ekumenofrankowcami" - jest tego sporo.
Dziękuję.
Przecież już stosujesz te określenia, pozwalasz sobie nawet tak nazywać Mszę Świętą.

Śr sty 09, 2019 9:08 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
A mnie oburzają twoje chamskie odzywki, twoje dziwne gierki i próby wymuszenia na moderacji reakcji na coś co miało miejsce tylko w twojej chorej z nienawiści głowie. I zakończ już tę jazdę bez trzymanki bo polecą kary regulaminowe za awanturnictwo.

Jako, że wyciąłeś moje pytanie do Barneja czy pochodzi z neokatechumenatu jako "atak personalny", to muszę zareagować składając skargę na twój atak na moją osobę i wyzwiska w powyższym poście.

Prosze moderatorów o upomnienie i zdyscyplinowanie Dżokeja, bo sam cenzurując innych za rzekome ataki osobiste, pozwala sobie jak powyżej na niewybredne wyzwiska i takie ataki personalne.

Cz sty 10, 2019 12:49 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Probem w tym, że skomentowanie (na poziomie wyjaśnień psychologii) postawy odbierasz jako atak personalny. Swoich prostackich zachowań nie dostrzegasz. Mamy do czynienia z projektowaniem swych poglądow na adwersarzy (np czynienie z wierzeń ideologii a z przywoływanych różnorodnych nazwisk podczas rozmów wieloosobowego klona tej osoby wedle wcześniejszego utorowanego klucza). Pozwól więc, że będziemy czytać nadal co napisane i widzieć więcej niż ostatnie zdanie. Staram się tych projekcji nie komentować, ale czasem biją po oczach. Religia jako ideologia to broń fundamentistów; można więc widzieć lewicę, prawicę, zwolenników tego czy owego i pierdoły, a głębiej nie ma się wstępu. Wychodzą podziały ludzi, czyli myślenie polityczne (zawsze dzieli) a nie ewangeliczna jedność (bliźni). Z piękna potrafisz uczynić farsę a potem krzyczeć, że to wina innych.
Raczej nie bedę się nadal angażować, by grać statystkę w tych gościnnych występach Wespecjana w Uwagach, odpowiem, gdy uwagę uznam za zasadną. Powyższa do nich nie należy. Niechęć musiałeś zaakcentować przekręceniem nicka Jockeya. Ocena negatywna człowieka skutkuje tym, że wzystko co czyni ogląda się jednowymiarowo, bo ocena zmianie ulec nie może.

Cz sty 10, 2019 1:49 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Probem w tym, że skomentowanie (na poziomie wyjaśnień psychologii) postawy odbierasz jako atak personalny. Swoich prostackich zachowań nie dostrzegasz. Mamy do czynienia z projektowaniem swych poglądow na adwersarzy (np czynienie z wierzeń ideologii a z przywoływanych różnorodnych nazwisk podczas rozmów wieloosobowego klona tej osoby wedle wcześniejszego utorowanego klucza). Pozwól więc, że będziemy czytać nadal co napisane i widzieć więcej niż ostatnie zdanie. Staram się tych projekcji nie komentować, ale czasem biją po oczach. Religia jako ideologia to broń fundamentistów; można więc widzieć lewicę, prawicę, zwolenników tego czy owego i pierdoły, a głębiej nie ma się wstępu. Wychodzą podziały ludzi, czyli myślenie polityczne (zawsze dzieli) a nie ewangeliczna jedność (bliźni). Z piękna potrafisz uczynić farsę a potem krzyczeć, że to wina innych.
Raczej nie bedę się nadal angażować, by grać statystkę w tych gościnnych występach Wespecjana w Uwagach, odpowiem, gdy uwagę uznam za zasadną. Powyższa do nich nie należy. Niechęć musiałeś zaakcentować przekręceniem nicka Jockeya. Ocena negatywna człowieka skutkuje tym, że wzystko co czyni ogląda się jednowymiarowo, bo ocena zmianie ulec nie może.

To wszystko wyżej to projekcje twojej chorej z nienawiści głowy merss.

Może być? Zadowolona była byś z takiej odpowiedzi?

A mówiąc poważnie, to zamiast znowu sadzać mnie na kozetce i psychoanalizować, to może skupiła byś się na tematyce tego działu i meritum mojej skargi a mianowicie na zachowaniu Jockeya czy Dżokeja (wszystko jedno), waszego moderatora. To ma być forum katolickie, na którym (w zasadzie) powinna obowiązywać etyka katolicka a nie reguły źle pojętej korporacyjności, gdzie policjant dokuczający zwykłym ludziom jest nie do ruszenia, chyba, że wejdzie w zatarg z innym, wyżej stojącym policjantem, albo zrobi coś zbyt ostentacyjnie obrzydliwego, że wywoła gniew całego ludu.

Osobiście mnie nie dotykają uwagi takich ludzi jak Jockey, bo nie jest dla mnie żadnym autorytetem, ale niesmak mój budzą wasze podwójne standardy.

Cz sty 10, 2019 2:14 pm
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Wespecjana i mnie dzieli w zasadzie wszystko, ale jak widać po jego przejściach na tym forum, łączy nas to, że dostrzegamy podwójne standardy, a w szczególności karygodne zachowanie Jockeya, który nadużywa swojej funkcji do wyrównywania osobistych porachunków. Wspominałem o tym już kilkukrotnie, ale oczywiście za każdym razem byłem zbywany.
Być może czas na odrobinę refleksji?

So sty 12, 2019 12:05 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Odpowiem bezczelnie:
Czy odczuwasz jakiś wewnętrzny przymus by tu pisać, a wredny Jockey Ci utrudnia i przez to odczuwasz niewysłowione katusze? Miej(cie) proporcjum Mocium Panie (Panowie).
Jakby nie taki wredny Jockey to dawno to miejsce przypominałoby chlewik z prosiakami którym nie podsypano słomy..

So sty 12, 2019 12:19 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
Jakby nie taki wredny Jockey to dawno to miejsce przypominałoby chlewik z prosiakami którym nie podsypano słomy..

Ręka rękę myje...

So sty 12, 2019 12:28 am
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
@PeterW
Nie. Nie odczuwam katuszy w związku z tym. Zwyczajnie podzieliłem się opinią, którą jak widać podziela również osoba o skrajnie odmiennych ode mnie poglądach, co w moim odczuciu może uzasadniać stwierdzenie, że coś jest na rzeczy. Ta moja opinia w lwiej części jest oparta na obserwacji zachowania moderacji w stosunku do innych użytkowników forum, bo ja udzielam się rzadko.
PeterW napisał(a):

Dobrze rozumiem? Reszta moderatorów jest na tyle niekompetentna, że Jockey musi panować nad odpowiednim stanem forum?
Przyznam Ci rację. :lol:

So sty 12, 2019 12:33 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
HeresJohnny napisał(a):
Dobrze rozumiem? Reszta moderatorów jest na tyle niekompetentna, że Jockey musi panować nad odpowiednim stanem forum?
Przyznam Ci rację. :lol:
Przyzwyczaiłeś nas już do manipulacji, ale żeby aż tak prymitywna?

So sty 12, 2019 2:11 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
HeresJohnny napisał(a):
Wespecjana i mnie dzieli w zasadzie wszystko, ale jak widać po jego przejściach na tym forum, łączy nas to, że dostrzegamy podwójne standardy, a w szczególności karygodne zachowanie Jockeya, który nadużywa swojej funkcji do wyrównywania osobistych porachunków.

Na dodatek chyba się para magią czy coś..
ostatnio mi sprzedał taki dziwny tekst:
A ja bym ci radził uważać na zakrętach -J
Ciekawe jakby odebrał jakbym mu radził uważać na spadające kamienie z wiaduktów.. :roll:

So sty 12, 2019 9:17 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A mnie jest żal moderatorów za służbowy obowiązek czytania wszelkich wypocin kilku lewaczek na forum oraz cyklicznych profesorskich występów co raz to nowych "agnostyków i ateistów" w wieku, albo o mentalności gimbusa.

So sty 12, 2019 10:01 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Zwracam się z uprzejmą prośbą do moderatorów o bardziej rygorsytyczną moderację treści i materiałów przeciwnych nauce i Tradycji Kościoła Katolickiego.

Zauważam w ostatnim czasie zwiększoną częstotliwość postów i materiałów anty-katolickich. Jak by było mało equuleuss z jej apologią homoseksualizmu i transeksualizmu, mamy wysyp wypocin kilku forumowych lewaczek a ostatnio faceta przebranego w damskie ciuszki paradującego na awatarze (nie możecie skasować tego awatara do cholery?). Jakie materiały jeszcze puścicie na awatary, faceta z piórkiem w dupce?

Czy katolik.pl nie powinien się czymś różnić od forum LGBT?

Pn sty 14, 2019 11:58 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1438 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96  Następna strona