Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N paź 20, 2019 5:56 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Transwestytyzm 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Transwestytyzm
sam2 napisał(a):
A jak myslisz dlaczego chlopcy nie lulaja lalek?

Bo ich to interesuje. Wolę lalkę rozbroić.
Cytuj:
Zwroc tez uwage ze nie pamietamy wlasciwie nic z wieku ponizej 4 lat, wiec to co mozesz pamietac to juz uksztaltowane poczucie bycia chlopcem czy dziewczynka.

Nie mówię o moich doświadczeniach, jak miałam 4 lata, ale jak miałam trochę więcej, 5 w górę. Chcesz mi powiedzieć, że do 5 roku życia rodzice osobno wychowywali mojego brata, indoktrynując go w samochody i wyrywanie głów lalkom, a później z tego zrezygnowali? Przecież na zdrowy rozum, powinno być na odwrót. Im dziecko starsze, tym te różnice się bardziej nakreślają.
Cytuj:
.
Ja np. wiem ze mialem zlamana prawa reke w wieku 3 lat, ale w pamieci nie mam najdrobniejszego sladu tego zdarzenia, a wiem to jedynie z wypowiedzi rodzicow i kartoteki medycznej.

Dobra, a masz jakieś dowody naukowe na potwierdzenie tych Twoich rewelacji, że dziecko się rodzi z czystą kartą i możesz z typowego chłopca zrobić genderową dziewczynkę i na odwrót?

N sty 13, 2019 12:33 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Niestety nie mam, bo bylo by to celowe niszczenie czyjejs osobowosci, wiec i naukowcy takich nie beda mieli.
Widzisz, mozemy tu zapytac innych forumowiczow w roznym wieku, czy pamietaja cokolwiek z wieku ponizej ukonczonych 4 lat.
Ja majac 6 lat dowiedzialem sie ze mialem zlamana reke, a mimo to ze byl tak maly odstep czasu bo tylko 3 lata, to i tak to nie spowodowalo przypomnienia sobie jakiegokolwiek szczegolu tego zdarzenia.
Wystarczy ze jesli rodzice tlumaczyli wam ze chlopcom nie wypada bawic sie lalkami to automatycznie szukali innego zainteresowania, a ty zamiast rozbrajac samochodziki zaczelas przytulac lalki.

Takie skutki jak w tym temacie moga byc spowodowane nawet ostrym skarceniem za cos co dziecko zrobilo jako nieodpowiednie dla dziecka plci podczas gdy plec przeciwna robi to bez karcenia. to moze pozostawac jako trauma psychologiczna niesprawiedliwosci utrzymujaca sie dlugo i przekraczajaca ten wiek 4 lat.

Ostatnio edytowano N sty 13, 2019 1:43 am przez merss, łącznie edytowano 1 raz

scalenie dwóch postow

N sty 13, 2019 12:40 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
sam2 napisał(a):
Wystarczy ze jesli rodzice tlumaczyli wam ze chlopcom nie wypada bawic sie lalkami to automatycznie szukali innego zainteresowania, a ty zamiast rozbrajac samochodziki zaczelas przytulac lalki.

Ale nam rodzice nic podobnego nie tłumaczyli. Wszyscy się bawiliśmy samochodami, klockami i lalkami, tylko tyle że każde z nas miało do tych zabawek inne podejście. Brat chętniej sięgał po samochód, my po lalki. A jak się bawiliśmy samymi lalkami, to tak jak mówię - często robił z nimi dziwne rzeczy.
Cytuj:
Takie skutki jak w tym temacie moga byc spowodowane nawet ostrym skarceniem za cos co dziecko zrobilo jako nieodpowiednie dla dziecka plci podczas gdy plec przeciwna robi to bez karcenia. to moze pozostawac jako trauma psychologiczna niesprawiedliwosci utrzymujaca sie dlugo i przekraczajaca ten wiek 4 lat.

Ale o czym Ty opowiadasz?
Kto karci kilkuletnie dziecko za to, że bawi się samochodem lub lalką? :D
Mnie rodzice karcili w późniejszym wieku, że "dziewczynka i tak brzydko mówi" albo "dziewczynka a taka fleja" - to akurat się zgadzam, że jest efektem socjalizacji. I jest na pewno mnóstwo takich elementów wdrukowanych przez rodziców/społeczeństwo, ale na pewno nie jest to intuicyjny wybór zabawki albo sposobu wykorzystania zabawki.
Cytuj:
Niestety nie mam, bo bylo by to celowe niszczenie czyjejs osobowosci, wiec i naukowcy takich nie beda mieli.

Ale jakie niszczenie? przecież sam pisałeś, że dziecko jest czystą niezapisaną kartą? To co chcesz zniszczyć? Nic?

N sty 13, 2019 1:23 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wlasnie tym niszczeniem bylo by bledne-niewlasciwe zapisanie tej czystej karty.
poza tym takie rzeczy widac bez mojego wyjasniania, wiec sadze ze po prostu trolujesz i wykrecasz temat jak baca kota, wiec nie bede bral w tym udzialu i odpowiadal na twoje wpisy.

N sty 13, 2019 11:57 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
towarzyski.pelikan napisał(a):
Dobra, a masz jakieś dowody naukowe na potwierdzenie tych Twoich rewelacji, że dziecko się rodzi z czystą kartą i możesz z typowego chłopca zrobić genderową dziewczynkę i na odwrót?

sam2 napisał(a):

https://www.google.com/amp/s/pl.aleteia ... rtura/amp/

N sty 13, 2019 12:21 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
sam2 napisał(a):
Wlasnie tym niszczeniem bylo by bledne-niewlasciwe zapisanie tej czystej karty.
poza tym takie rzeczy widac bez mojego wyjasniania, wiec sadze ze po prostu trolujesz i wykrecasz temat jak baca kota, wiec nie bede bral w tym udzialu i odpowiadal na twoje wpisy.

No wybacz, ale bredzisz jak potłuczony. Logiki w tym za grosz.

Osobę z potencjałem do takich czy innych zachowań można zepsuć, jeśli się ją wychowuje w taki sposób, który uniemożliwia wykorzystanie tego potencjału, natomiast osoby pozbawionej potencjału, co postulujesz, zepsuć się nie da.

Już nawet pomijam, że nie podałeś ani jednego poważnego źródła, które miałoby potwierdzić Twoje tezy, więc przypuszczam, że zaczerpnąłeś je z jakieś ulotki propagandowej genderystek, tylko się wstydzisz do tego przyznać na katolickim forum.

N sty 13, 2019 12:26 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
A jak myslisz dlaczego chlopcy nie lulaja lalek?

A jak myślisz, dlaczego ja nie chciałam lulać lalek tylko lala którą dostałam i która była jako jedyna pośród moich chłopięcych zabawek stała się moją dziewczyną? A oczywiście o ile dobrze pamiętam rozebrałam ją nie tylko z sukienki ale także na części pierwsze, odrywając ręce, głowę, nogi, sprawdzając co tam ma w środku, psując ją raczej. Tak bawi się lalką dziewczynka?

A poza tym, chłopcy czasem lulają lalki, czasem przebierają się w buty mamy, jej biustonosze i sukienki, malują się a potem wyrastają na heteroseksualnych i normalnych facetów.

sam2 napisał(a):
To takze swiadczy o tym ze to co pisala Equueluss to bzdury, bo nie moze pamietac nic z tak mlodych lat, chyba ze to byla jakas wyjatkowa trauma, ktora przeciagnela sie powyzej takiego wieku.

Posłuchaj, postaram się cierpliwie, jak dotąd to Ty wypisujesz bzdury. I nie masz podstawy negować moich doświadczeń na podstawie własnych wymysłów. Mieszasz bezsensownie. Nie pojmujesz nic z tego co piszę i nie pojmujesz tego czym jest transseksualizm. A jak twierdzisz że nie ma żadnych różnic w psychice mężczyzny i kobiety to wskakuj w sukienki, zabieraj torebke, zrób sobie makijaż i śmigaj do pracy, na ulicę.

Interesują Cię te same rzeczy co kobiety? Zachowujesz się jak kobieta? Lubisz to samo co kobiety? Rozumiesz doskonale kobiety? Kończ Waść i wstydu oszczędź. Sam sobie poszukaj opracowań o różnicach psychicznych między kobietami a mężczyznami, wpisz sobie to w wyszukiwarke i poczytaj, nie będziemy tutaj robić tej roboty za Ciebie bo materiału zbyt wiele, poczytaj sobie o różnicach w budowie i działaniu mózgu męskiego i kobiecego, także opracowania po angielsku, poczytaj sobie o cechach psychicznych męskich i kobiecych, także tych wrodzonych. Bo gadasz jak rasowa genderystka-feministka a może Ty jesteś agender lub bigender?

Cytuj:
Zwroc tez uwage ze nie pamietamy wlasciwie nic z wieku ponizej 4 lat, wiec to co mozesz pamietac to juz uksztaltowane poczucie bycia chlopcem czy dziewczynka.
To takze swiadczy o tym ze to co pisala Equueluss to bzdury, bo nie moze pamietac nic z tak mlodych lat, chyba ze to byla jakas wyjatkowa trauma, ktora przeciagnela sie powyzej takiego wieku.

Moje poczucie płci jako dziecka od najwcześniejszych lat było już ukształtowane na płeć męską. Piszę - od kiedy pamiętam tak było. I to nie tylko tożsamość płciowa na zasadzie przypisania sobie czegokolwiek, ale to wiąże się także z posiadaniem specyficznego wyglądu a także z posiadaniem specyficznych cech osobowości, cech męskich. Ja nie muszę stylizować się na faceta i nie muszę udawać faceta, we mnie to jest autentyczne, moje naturalne cechy. Nie rozumiem o czym piszesz.

Cytuj:
Jesli ci 4 letni chlopcy byli wychowani jak chlopcy i mieli to poczucie bycia chlopcem do uksztaltowali zdolnosci wlasciwe chlopcom.

Czy ty w ogóle czytasz i rozumiesz co piszę? Mnie nikt nie kształtował na chłopca i nikt nie wychowywał mnie w stronę bycia chłopcem. To ja sama nie chciałam ani długich włosów ani sukienek, chciałam chłopięce fryzury i chłopięce zabawki bo to było moim upodobaniem i tylko to mi się podobało, interesowało mnie to co męskie. Zero zainteresowania tym co kobiece.

N sty 13, 2019 1:53 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
RENATA-WOJT napisał(a):
Witam. Jak już wcześniej wspomniałam jestem transwestytą .Pytanie moje jest takie : Gdyby przypadkiem została porwana przez muzułmańskich terrorystów i pod grożbą śmierci kazano by mi się wyrzec się Pana Jezusa to czy oddając życie za swą wiarę, za Boga , za Kościół, będąc transwestytą mogłabym zostać świętą jako męczennik ?

A dlaczego w takich dramatycznych okolicznościach? Mamy dążyć do świętości poprzez codzienność, w tym codziennym życiu, niosąc nasze krzyże. I takie pytanie, jesteś zdiagnozowany jako transwestyta? Czy też być może jesteś transgenderyczny? Transwestyta na codzień wygląda i zachowuje się jak przeciętny i normalny heteroseksualny mężczyzna którym jest w istocie, a przyjmuje rolę kobiety i zakłada kobiece ubrania tylko czasowo. Jaka jest Twoja tożsamość płciowa?

N sty 13, 2019 2:44 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
equuleuss. Odpowiadając na Twoje pytanie nie znam odpowiedzi i nie umiem się ustosunkować do samej siebie . Noszenie sukienek mnie nie podnieca więc fetyszystą chyba nie jestem natomiast w sukience czuję się normalnie i swobodnie i noszę je codziennie gdy tylko dzieci nie ma w domu a co najważniejsze psychicznie dużo lepiej się czuję . Podczas Spowiedzi Św . pewien ksiądz powiedział mi że bycie transwestytą nie znaczy że się jest złym katolikiem .

N sty 13, 2019 3:12 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
RENATA-WOJT napisał(a):
equuleuss. Odpowiadając na Twoje pytanie nie znam odpowiedzi i nie umiem się ustosunkować do samej siebie . Noszenie sukienek mnie nie podnieca więc fetyszystą chyba nie jestem natomiast w sukience czuję się normalnie i swobodnie i noszę je codziennie gdy tylko dzieci nie ma w domu a co najważniejsze psychicznie dużo lepiej się czuję . Podczas Spowiedzi Św . pewien ksiądz powiedział mi że bycie transwestytą nie znaczy że się jest złym katolikiem .

Widzę że raczej utożsamiasz się z kobietą, chociażby poprzez stosowanie źenskich zaimków. Może ty jednak jesteś bardziej transgenderyczna? Możesz nie odczuwać potrzeby korekty ciała na stałe tak jak odczuwają to transseksualne osoby, ale możesz być osobą transgender, z tożsamością kobiecą. Orientacja seksualna nie ma znaczenia przy tożsamości płciowej, to dwie różne sprawy i czując się kobietą nie musisz być zainteresowana mężczyznami, możesz lubić wyłącznie kobiety.

Są katolicy homoseksualni, transwestyci i transseksualiści, to dotyka różne osoby. Każdy niesie swój krzyż, a jest on różny tak jak różna jest osobista droga każdego człowieka przez życie. Ludzie mają przeróżne problemy, choroby, wady, słabości, trudności.

N sty 13, 2019 3:45 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
RENATA-WOJT napisał(a):

Czemu używasz żeńskich zaimków? W domu, czy w pracy też tak mówisz?
Pociągają Ciebie wyłącznie kobiety?

N sty 13, 2019 4:15 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Jaśminowa . Używam żeńskich zaimków ponieważ jakoś mi łatwiej. W domu również ich używam . Kobiety mnie nie pociągają , pociąga mnie tylko moja żona

N sty 13, 2019 5:33 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jaśminowa napisał(a):
Czemu używasz żeńskich zaimków? W domu, czy w pracy też tak mówisz?

Myślę że w miejscu publicznym raczej nie. To jest wymagane podczas diagnozowania transseksualizmu, wtedy taka osoba przechodzi coś co zwie się - test realnego życia. Przez jakiś czas, mniej więcej tyle ile trwa proces diagnozowania, czyli jakieś dwa lata, w tym czasie musi ubierać się zgodnie z płcią odczuwaną i w taki sposób używać zaimków, również w miejscach publicznych. To ma na celu sprawdzenie czy ta osoba sprawdza się w tej roli płciowej i czy to jest to co czuje.

N sty 13, 2019 5:35 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
equuleuss. Coś mi się wydaje że przez dwa lata życia jako kobieta nie sprawiło by mi żadnego problemu i test diagnostyczny bym przeszła mimo że do zmiany płci mnie nie ciągnie choć piersi bym chciała mieć .

N sty 13, 2019 9:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
RENATA-WOJT napisał(a):
equuleuss. Coś mi się wydaje że przez dwa lata życia jako kobieta nie sprawiło by mi żadnego problemu i test diagnostyczny bym przeszła mimo że do zmiany płci mnie nie ciągnie choć piersi bym chciała mieć .

Być może oscylujesz pomiędzy transwestycyzmem a transgenderyzmem. Ale że nie ciagnie Cię do pełnej korekty to chyba nie zdiagnozowaliby Cię jako transseksualistkę, być może jako transgenderystkę.

Pn sty 14, 2019 1:50 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona