Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn paź 14, 2019 6:29 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Kobieto - puchu marny.. (wydzielony) 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik bez łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kobieto - puchu marny.. (wydzielony)
lajkonik.2 napisał(a):
Dociekliwy napisał(a):
Jeżeli ktoś wykonuje zawód np. magazyniera, gdzie trzeba ciągać ciężkie palety z towarem, to jest na to stanowisko przyjmowany tylko mężczyzna.

Jeżeli ktoś wykonuje pracę gdzie trzeba ciągnąć ciężkie palety, to od tego są wózki widłowe, i może je obsługiwać tak mężczyzna jak i kobieta. Dzisiaj kobiety pracują jako kierowcy w komunikacji miejskiej, prowadzą tramwaje, autobusy, i nie dziwi to nikogo, gdzie dawniej to było nie do pomyślenia. Służą tez w wojsku, jako zawodowi żołnierze. Pracują też w policji. Jest to ich wybór i maja do tego prawo. A co ciekawsze statystyki mówią że bardzo dobrze wypełniają swoje obowiązki.

Kobiety na traktory!

Oczywiście, że kobiety mogą wykonywać prace męskie. Mogą też podnosić ciężary (Agata Wróbel) i inne takie co nie oznacza, że takie kobiety są kobiece. I oczywiście mają prawo robić wszystko, ale potem żeby nie było pretensji o brak zainteresowania ze strony mężczyzn.

Mnie kobiety wyglądające jak faceci, zachowujące się jak faceci itd. nie podobają się. I mam do tego prawo. Poza tym nic na to nie poradzę. Nawet gdybym wmawiał na siłę sobie i Wam, że mi się podobają to bym okłamywał siebie i Was. Mnie po prostu odrzucają i nie chodzi mi o odbieranie im człowieczeństwa tylko kobiecości.

So sty 19, 2019 10:57 am
Zagadywacz
Zagadywacz

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kobieto - puchu marny.. (wydzielony)
PeterW dzięki! Nie wiedziałam że to Mickiewicz :)

W zasadzie w rozwinięciu cytatu wszystko się zgadza: kobieta zwiedziona bogactwem materialnym ;) w kontraście do miłości osoby (Gustaw kocha ją dla niej samej - no, przynajmniej tak mówi, ale czemu miałabym mu nie dowierzać :D ) Piękną mamy tą literaturę!

Wt sty 22, 2019 3:23 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3