Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn paź 26, 2020 1:15 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1903 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 127  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
klamiesz jak zwykle
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Robur napisał(a):
Nie wziąłeś pod uwagę najprostszego faktu, że ktoś może być zajęty lub co zaszło pracuje. Przy tak dość wąskiej interpretacji powyższego faktu, tudzież podejrzliwości, rzeczywiście mogą występować pewne trudności z odróżnieniem dyskusji merytorycznej od trolowania.
Zrozumiałe.

Myślałem, że to Jockey dał zakaz, bo to on odpisał jako pierwszy buńczucznym tonem ;) Stąd moje założenie, że zainteresowana osoba już przeczytała i ma czas.

Ja napisałem to
Jockey napisał(a):
Wyrzucił z wątku Robur i podał dlaczego. Co ma jeszcze dopisać?
A ty zaśmieciłeś wątek swoimi pytaniami które przeniosłem do odpowiedniego miejsca.

A ty napisałeś to:
Jockey napisał(a):
Wyrzucił z wątku Robur i podał dlaczego.

Robur wyrzucając z wątku napisał:
"Jeszcze trochę, a wzruszony uwierzę że piszesz z najwyższym przekonaniem.
Cykl "Krucjata Borna" kiedyś się skończył i ten w twoim wykonaniu również się już kończy. Samo prowadzenia sporu dla prowadzenia sporu z powtarzaną do znudzenia niechęcią, mija się z celem."

Nie mówi to nic na temat tego, który punkt regulaminu został złamany.

So sty 11, 2020 1:36 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czytam te uwagi i po prostu wydaje mi się że osoby takie jak Harpunnik czy Irbisol nie mają żadnej wrażliwości żeby tak robić z siebie ofiary i nic więcej nie widzieć. Czego wy chcecie od moderatorów? Nie macie nawet odrobiny tej miłości bliźniego co oni. Ja gdybym była moderatorem to polecielibyście już dawno stąd na zbity łeb.
Moderator jest osobą, a nie maszyną więc nie testujcie jego wrażliwości w nieskończoność. I tak wychodzą wam naprzeciw i narażają się na ataki. Nie rozumiecie, że uderzanie w wartości święte dla nich jak Bóg a już szczególnie Jezus to jak uderzanie w nich???? Co z was za kołki? Jak bym poszła na forum ateistów i np. śmiała się z filnu jak to przodkami ateistów były małpy i w ogóle mają wśród małp rodzinę to ciekawe ile bym tam pisała. Czy naprawdę nie widać różnicy w podejściu moderatorów katolickich i innych? Więc szanujcie ich dopóki wam okazują miłość bliźniego bo nikt nigdzie wam tego nie okaże i nie wiadomo jak długo tu wytrzymają.
Ja ze swej strony piszę szczerze co myślę bez podlizywania. I w zasadzie nie oczekuję nic, mogą mnie nawet zbanować a zdania o nich nie zmienię. Zastanawiam się tylko czy tu pisać dalej żeby nie narażać właśnie moderatorów bo bardzo mi nie po drodze z takim ludźmi bezczelnymi. Dlatego widzę mnóstwo tolerancji dla takich osób ze strony moderatorów katolików.
Od czasu do czasu będę tu jednak się pojawiać żeby właśnie "zaszczekać" na niewdzięczników. Wszelkie uwagi proszę kierować do mnie albo wcale, ale nie do moderatorów bo to tylko moje zdanie.

So sty 11, 2020 7:09 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Robur napisał(a):
Nie wziąłeś pod uwagę najprostszego faktu, że ktoś może być zajęty lub co zaszło pracuje. Przy tak dość wąskiej interpretacji powyższego faktu, tudzież podejrzliwości, rzeczywiście mogą występować pewne trudności z odróżnieniem dyskusji merytorycznej od trolowania.
Zrozumiałe.

Myślałem, że to Jockey dał zakaz, bo to on odpisał jako pierwszy buńczucznym tonem ;) Stąd moje założenie, że zainteresowana osoba już przeczytała i ma czas.

Dlatego zawsze warto wszystko sprawdzić po kolei zanim się wdepnie na minę. Mój wpis o wyproszeniu istnieje, jak widzę dotarłeś do niego.
Jeśli kto wykaże swoją dezaprobatę wobec czegoś jest to ok. Niestety nie przyjęcie, nieuznanie tej dezaprobaty nie może wywoływać fal agresji, manifestacji swojej wyższości, wręcz hejtowania.
Tu dziękujemy, ponieważ takie dalsze pisanie mieści się w kategorii trolingu.

So sty 11, 2020 8:52 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Czy moj post skierowany do lubczyk zostal usuniety?

Pn sty 20, 2020 12:12 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Rozumiem, że sprawdzałeś w wykazie napisanych przez siebie postów i tam nie znalazleś. Może przez niedopatrzenie pomyliłeś nicki?

Pn sty 20, 2020 1:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Rozumiem, że sprawdzałeś w wykazie napisanych przez siebie postów i tam nie znalazleś. Może przez niedopatrzenie pomyliłeś nicki?

Nie uważasz, że to nieładnie zostawiać w tym temacie paszkwil na mój temat i nie dawać mi szansy odniesienia się do niego? Skoro post lubczyk jest na temat, to mój również. Skoro mój nie jest, to powinnaś chyba przenieść oba.

Pn sty 20, 2020 2:35 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Inaczej analizowałam. Rozpoczaleś dyskusję o sobie a to inny temat. Ona pisała o cierpliwości modów, podała przykłady. Można to analizować w warunkach innego wątku, bo to początek innego tematu. Na tym forum to i kosz jest popularny. Najmniejszym zainteresowaniem cieszy się wątek naukowy. Tam nie przenosiłam. Mogłam założyć wątek dotyczący fenomenu śmiałegoharpuntnikostwa.

Pn sty 20, 2020 4:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Chcialbym zwrocic moderatorom uwage na przygladanie sie tytulom i wprowadzajacym wpisom autorow tematow pod wzgledem sugestywnosci i wypaczania pojec, by po prostu nie bylo bzdurnych dyskusji o czyms co samo w sobie jest bledem-wypaczeniem i prowadzi, albo do utrwalania wypaczen, albo do kreowania kolejnych, ktore praktycznie robia jedynie zamieszanie nie tylko pojec, ale i zamieszanie w glowach czytajacych uzytkownikow forum.
Jako przyklad jest temat "swietej krowy", ktory wypacza pojecia i wprowadza bezsensowne dyskusje i sugestie.

Śr sty 29, 2020 11:47 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Chciałabym zwrócić uwagę sam2, żeby najpierw sprawdził znaczenie użytej frazy w słowniku, a potem pisał petycje do moderatorów.

https://wsjp.pl/index.php?id_hasla=23682

święta krowa - pejorat. osoba mająca liczne przywileje, na które nie zasługuje

https://pl.wiktionary.org/wiki/%C5%9Bwi%C4%99ta_krowa
święta krowa - przen. osoba z różnego powodu uprzywilejowana, której się pobłaża i pozwala na zbyt wiele

Everything we see

Śr sty 29, 2020 12:15 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Uporządkowałam wątek wg sposobu jego zadekretowania. Przede wszystkim to dzial naukowy, więc wymaga argumentacji innej niż: kojarzy mi się, dam upust niechęci do kogoś bez rzetelnej argumentacji. Watek ze skojarzeniami mamy w HP.
Rodzaju autorytetu też nie można mylić ze świętą krową, chyby ze czyta się świat poprzez osobiste uprzedzenia/prywatny kod pojęciowy. Wówczas też nie ma podstaw, by wypowiadać się w dziale naukowym.

Śr sty 29, 2020 1:52 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Uporządkowałam wątek

Przeginasz pale merss. Odpowiedzialem na temat i nie zlamalem regulaminu.

Śr sty 29, 2020 3:09 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nie złamaleś regulaminu w zakresie kar regulaminowych, więc nie mijaj się znów z prawdą. Do kawiarenki by się nadało. Na ring też. Nauka opiera się o argumenty naukowe a nie skojarzenia (nawet nie analogie). Na skojarzeniach pracuje mózg ewolucyjny.
Podstawy metodologii i etyka w badaniach naukowych jest ci obca, więc jesteś tylko samoukiem oceniającym o prywatne kryteria. :)
W takich sytuacja wychodzi brak owego rdzenia. Wiesz, że brakuje, ale w konkretnych sytyuacjach nie masz w to wglądu. Kręcisz się więc wokół swego 'ja'.

Śr sty 29, 2020 4:16 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Nie złamaleś regulaminu w zakresie kar regulaminowych, więc nie mijaj się znów z prawdą. Do kawiarenki by się nadało

Temat nie dotyczyl zadnego zagadnienia naukowego, wiec zarowno tresc jak i forma mojej odpowiedzi byla adekwatna. Krecisz. Oboje wiemy o co chodzilo.
merss napisał(a):
Nauka opiera się o argumenty naukowe a nie skojarzenia (nawet nie analogie).

Zapamietam ten cytat i porzypomne Ci go w stosownym momencie. Probowalem kilka razy podjac z Toba bardziej naukowa dyskusje. Za kazdym razem sie wycofywalas.
Udowodnilas tez wlasnie, ze sama nie masz o nauce zbyt duzego pojecia. Nauka zajmuje sie przede wszystkim tworzeniem modeli, czyli usystematyzowanych zbiorow analogii. Poczytaj o filozofii przyrody i foliozfii nauki. Jak chcesz, to moge Ci polecic pare ksiazek.
merss napisał(a):
Podstawy metodologii i etyka w badaniach naukowych jest ci obca, więc jesteś tylko samoukiem oceniającym o prywatne kryteria.

Ciekawy wniosek. Jeszcze bardziej ciekawe jest to skad go wzielas, ale nie masz zwyczaju uzasadniac swoich wymyslow na temat innych uzytkownikow, wiec pewnie sie nie dowiem. Potraktuje to w takim razie jako zwyczajowa wymiane uprzejmosci :wink:

Śr sty 29, 2020 4:24 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
towarzyski.pelikan napisał(a):
Chciałabym zwrócić uwagę sam2, żeby najpierw sprawdził znaczenie użytej frazy w słowniku, a potem pisał petycje do moderatorów.

https://wsjp.pl/index.php?id_hasla=23682

święta krowa - pejorat. osoba mająca liczne przywileje, na które nie zasługuje

https://pl.wiktionary.org/wiki/%C5%9Bwi%C4%99ta_krowa
święta krowa - przen. osoba z różnego powodu uprzywilejowana, której się pobłaża i pozwala na zbyt wiele

Nadal uwazam ze blednie rozumiesz tresc ktora podalas.
Przede wszystkim nadawanie komus w taki sposob okreslenia "swieta krowa" dlatego ze wiele osob ma szacunek do danej osoby jest zwyczajnie bledne, bo zrownuje dana osobe z taka ktora zachowuje sie jak "swieta krowa" nie zwazajac na nic lub wykozystuje swoj status spoleczny czy zawodowy w sposob niewlasciwy.

Twoja interpretacja zapisu definicji tego okreslenia "swietej krowy" jest zrownaniem dwu roznych znaczen, wrecz przeciwnych znaczen.
Tu wchodzi takze w gre kwestia sumienia o ktorym pisalem w jednym z twoich tematow, bo od niego tez zaleza wlasnie tego typu bledne interpretacje samych definicji. Jest to zwylke naciaganie definicji do swoich potrzeb.

Śr sty 29, 2020 5:15 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
W naszym kraju święta krowa to określenie pejoratywne i porównywanie tego ze świętością życia i rzeczywistym autorytetem wynikającym z autorytetu 'bycia' jest wskazywaniem na swoje bycie właśnie 'świętą krową' oraz burakiem. 2w1. Dotknięcie grozi pobodzeniem krowy. Planowe pobodzenie nastąpiło, zgodnie z przewidywaniem i zostało uprzedzone przez mnie w pierwszej odpowiedzi. Podałam klucz czytania, ale 'święta krowa' ryczy, że jej strawę wyrzucono do kosza. Nie rozumie, że to nie ta strawa. Wymaga traktowania w kategoriach świętej krowy (tym razem w wersji pozytywnej) pod groźbą pomówień o niesprawiedliwość i uprzedzenie (przeniesienie). Tak naprawdę to krowy są uważne i patrzą co depcą. Ryczenie jednak można przewidzieć. :)
W konwencji świętokrowożywieniowej tak to wygląda.
Resztę proszę kontynuować w wątku korzystając z argumentacji psychologiczno - socjologiczno - filozoficznej. Wątek jest ciekawy.
Uwagi do obsługi forum zostały zamieszczone, więc EOT

Śr sty 29, 2020 5:55 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1903 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 127  Następna strona