Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N lis 29, 2020 12:04 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 174  Następna strona
 Polityka. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Owszem, kasta broni przywilejów i to nie podlega dyskusji. My tu dyskutujemy o braku umiejętności partii rządzącej do przeprowadzania reform które zmienią cokolwiek na lepsze. Bo zmiana po to żeby było tylko inaczej, to żadna reforma.

Pt sty 24, 2020 1:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Powtórzę to, co pisałem: Bez wymiany kadr nic się nie da zrobić. Sam się przekonałem kilka lat temu, gdy chciałem zreformować forum biblia.webd.pl. Szlag wszystko trafił, bo kadra moderatorska się zbuntowała i nie pozwoliła na zmiany. Jeżeli mi się na forum nie udało, bo stara gwardia się zbuntowała, to z sądami stanie się tak samo. Dlatego reformę sądownictwa trzeba zacząć od wyrzucenia najważniejszej kasty i wprowadzenia nowych ludzi, aby starzy nie storpedowali zmian.

Pt sty 24, 2020 1:49 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Reforma sądownictwa w wydaniu PIS - "po trupach do celu".

Pt sty 24, 2020 3:16 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin napisał(a):
Powtórzę to, co pisałem: Bez wymiany kadr nic się nie da zrobić. Sam się przekonałem kilka lat temu, gdy chciałem zreformować forum biblia.webd.pl. Szlag wszystko trafił, bo kadra moderatorska się zbuntowała i nie pozwoliła na zmiany. Jeżeli mi się na forum nie udało, bo stara gwardia się zbuntowała, to z sądami stanie się tak samo. Dlatego reformę sądownictwa trzeba zacząć od wyrzucenia najważniejszej kasty i wprowadzenia nowych ludzi, aby starzy nie storpedowali zmian.

Nie wiem co to za forum, co chciałeś zrobić i dlaczego, jednak parę pytań ciśnie się na klawiaturę:
Próbowałeś kogoś przekonać?
Próbowałeś zorientować się które zmiany będą akceptowalne i czy na pewno są konieczne? Czy tylko obraziłeś się na tych którym twoje pomysły się nie podobały?
Przyszło ci do głowy że źle się do tego zabrałeś?
Tego typu pytania można śmiało zadać członkom PiSu.

Pt sty 24, 2020 3:55 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No prosze, Polska trafila do paska moich lokalnych wiadomosci co prawie nigdy sie nie zdarza:
"Polski parlament uchwalil prawo pozwalajace usuwac sedziow niewygodnych dla rzadzacej wiekszosci".
Taki ma to odbior w Ameryce i innych krajach anglosaskich, co ciekawe Aljazeera nadaje duzo wiadomosci ianaliz na temat konfliktu rzadzacej wiekszosci z sedziami.

W mojej prywatnej opinii poglady prezentowane przez PiS ustami Ziobry, a na forum Yarpena na temat sluzebnej roli prawa ( i prawnikow ) wobec rzadzacej wiekszosci to odejscie od pojecia panstwa prawa funkcjonujacego w Unii i panstwach anglosaskich ( bo nie sadze ze to po prostu brak zrozumienia na czym polega panstwo prawa. )
Moglbym napisac ze to powrot do czasow PRL, ale nie byla by to calkowita prawda bo w czasach Polski miedzywojennej ta opcja wygrala po przewrocie majowym w 26r.
Ten pomysl ze kazda wygrywajaca wiekszosc moze wprowadzac sobie swoich poslusznych jej sedziow i ze na tym polega wlasnie demokracja nie jest prawda, o czym ktos powinien pana Zbyszka uswiadomic.

Pt sty 24, 2020 4:48 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
No ale chyba wszyscy się zgodzą, że nasze sądy przed reformami nie były jednak takie nie zawisłe?

Pt sty 24, 2020 5:08 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Sady były gwarantem układu okrągłostołowego i miały pilnować żeby towarzyszom nic się nie stało. Należało je zreformować i sprawić żeby były niezawisłe ale PiS tego nie uczynił. Przynajmniej do tej pory.
Mamy ciąg dalszy rozgrywki. Wczoraj SN wydał a dzisiaj KRS zgłosiło do TK uchwale SN
Zabawa trwa w najlepsze.
Ciekawi mnie tylko jak to się skończy. Ale patrząc na gang olsena czyli opozycje to nie wymyśla nic sensownego.

Pt sty 24, 2020 5:59 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Rosja Ci się tak podoba z ich ustrojem, dyktaturą i imperialistycznym chorym snem? Tam masz te wartości? Chyba żartujesz. Albo państwa islamskie? Gdzie masz Raj na ziemi?

Czy Ty czytasz czasami sam siebie? Gdzie ja napisałem, że Rosja mi się podoba albo państwa islamskie? Troszkę więcej uwagi a mniej manipulacji. Jak chcesz odpowiadać sam sobie na swoje własne tezy, to proszę bardzo. Ale nie licz, że będziesz traktowany poważnie.

UE to moralna zgnilizna i bronienie jej za wszelką cenę jest jak dla mnie jakąś chorą formą fanatyzmu zakompleksionych Polaków. Żyliśmy wiele lat bez UE, i dało się. Poza tym ona raczej chyli się ku upadkowi... To taka 90-letnia staruszka, którą na siłę chce się reanimować. Przykładem choćby kryzys migracyjny.

Mylisz też pojęcia. Ludzie mają rózne poglądy, ale zdecydowana większość unijnych elit uważa związki jednopłciowe, aborcję, eutanazję, ideologię gender, czy inne zboczenia czy dewiajce za coś "zupełnie normalnego". Zaś tradycyjny model rodziny to dla tych "elit" przezytek i zaściankowość.

Cytuj:
Człowiek taką ma naturę, skażoną przez grzech pierworodny. Tutaj nie jest to kwestią samej tylko Unii, bez Unii to będzie z kolei prawdopodobieństwo wojny, konfliktów, każde państwo będzie tym bardziej oddzielać się od siebie, tworząc podziały, mury, wrogość, przekładając swoje własne interesy jeszcze bardziej niż teraz. A Rosja jeszcze bardziej będzie mieszać na arenie.

Zaiste raj na ziemi to mają demonstranci we Francji. Bicie, pałowanie, bolszewickie metody na demonstrujących - tak wygląda ostoja demokracji, tolerancji, otwartości, dialgou :wink: Taki fundament unijny, który jest nie do ruszenia, bo u nich jest praworządność, a w Polsce nie :cfaniak:

Trzeba być chyba ślepym, żeby nie dostrzegać i nawet nie widzieć jak bardzo unijnym elitom przeszkadzają konserwatywne poglądy, tradycyjne wartości, patriotyzm (któż to taki mówił o 60 tysiącach neonazistów na Marszu Niepodległości w Warszawie?).

Tak jak z ZSRR - zmienił się proszek do prania i tryb wirowania, ale coraz bardziej dostrzegalne jest jak ten cały Eurokołchoz jest "tytanem na glinianych nogach". I światopoglądowo i ekonomicznie.

Co do wojen, to kompletna bzdura, bo od tego to jest NATO, a UE nie ma swojej armii. Ciekawe jakby tak nas zaatakowano, to robiący interesy z Ruskimi Niemcy i Francuzi ruszyliby z odsieczą...

Podwójne standardy, upadek moralny, absurdy (ilość litrów wody w spłuczce toalety, instrukcja obsługi kaloszy, marchewka to owoc, a ślimak ryba) zakazy, nakazy, gender i tęczowa rewolucja i walka z Kościołem pod płaszczykiem tolerancji - taka jest ta cała UE.

Cytuj:
Ok, ale wiesz, te strefy wolne od LGBT, ta narracja, ''potwór gender'', ideolo, to wszystko nie ma zbyt dobrego wydźwięku. To staje się już przesadne. Ciągłe zwracanie na to uwagi i wskazywanie palcem na zło i wroga.

Problem w tym, że to przedstawiciele ideologii LGBT stosują homoterror i dla nich "homofobem" jest każdy kto uważa za normalny związek heteroseksualny. W tych unijnych krajach, są te zboczone parady gdzie dewianci w lateksie lub z gołymi pośladkami domagają się... no czego? Mogą brać "śluby", adoptować dzieci co jest dla mnie zbrodnią przeciw ludzkości, to czego się jeszcze domagają? Może niech na ulice wychodzą też zoofile albo nekrofile. Unia wszak "otwarta dla wszystkich". Do tego należy dodać obłudna:

jaka to cisza była jak pochód LGBT został niemal dosłownie zmieciony przez muzułmanów - no bo jak to pogodzić? Imigranci ekonomiczni są cool - złego słowa na nich powiedzieć nie można, bo rasizm, ale na LGBT też nie, bo wtedy ksenofobia, homofobia...

Dyktatura politycznej poprawności - tak nam fajnie jest w tej UE. : )

Pt sty 24, 2020 6:33 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Mniszku wypisujesz kompletne bzdury na temat Unii, nie dociera do ciebie ze Unia to glownie gospodarka i polityka a cala otoczka obyczajowa i religijna to tylko dodatek.
I skad przekonanie na prawicy ze to "kolos na glinianych nogach" - nie mam pojecia.
Ale uwazam ze dyskusje na ten temat prowadza tylko do zuzycia klawiatury i mysle ze najlepszym posunieciem byloby by Polska wyszla z Unii, a Polacy przypomnieli sobie jak sie zylo w latach 90 tych zeby namacalnie sprawdzic roznice.

Pt sty 24, 2020 8:35 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Widać żyjemy w innym świecie. Bo promocja LGBT i naciski na nasz rząd żeby wprowadzono związki jednopłciowe to tylko się zdaje... bo w świecie w którym żyje Adam nie ma czegoś takiego.

Pt sty 24, 2020 9:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Mniszku wypisujesz kompletne bzdury na temat Unii, nie dociera do ciebie ze Unia to glownie gospodarka i polityka a cala otoczka obyczajowa i religijna to tylko dodatek.

Być może dla Ciebie Adamie jako osoby niewierzącej "otoczka obyczajowa i religijna" to "kompletne bzdury", ale nie dla mnie. I nie zamierzam udawać, że jest inaczej. To ważna sfera - może nawet najważniejsza, bo jak już dawno zauważono, że jak się chce zniszczyć naród, to zaczyna się od walki z Kościołem a potem rodziną. I to się dzieje na naszych oczach. Jak ktoś tego nie zauważa, to trudno.

A tutaj dla poprawy humoru 10 największych absurdów unijnych. :wink:

https://tvn24bis.pl/wiadomosci-gospodarcze,71/a-to-europa-wlasnie-czyli-10-najwiekszych-unijnych-absurdow,463581.html

I to nie jest żart (co napawa pytaniem: śmiać się, czy może płakać?)

Unioentuzjaści zawsze będą bronić UE, choć nie zająkną się nawet jednym zdaniem o kryzysach jakie mają w niej miejsce...

Z tego czego pragnął śp. Robert Schuman nie zostały nawet zgliszcza i szczątki. To paradoks. Tak jak żaden porządny Rosjanin nigdy nie był entuzjastą ZSRR, tak ponoć żaden porządny Europejczyk nie jest entuzjastą UE w obecnej formie. Dla niektórych może to i bzdury, ale jak odniesiecie się do tego?

https://www.pch24.pl/unia-europejska-sfinansuje-promowanie-ideologii-gender-i-ruchu-lgbt--co-na-to-polska-,67827,i.html

albo i to ;

https://wpolityce.pl/polityka/433637-ue-agresywnie-promuje-aborcje-oraz-ideologie-ruchu-lgbt

Zanim ktoś zacznie ślepo bronić obecnej formy UE i jej "elit" niech może przeczyta... i przemyśli (w sposób szczególny katolicy) czy takiej UE chciał np. Święty Jan Paweł II?

A potem pisze, że to "kompletne bzdury".../

Pt sty 24, 2020 9:38 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey, w swiecie w ktorym zyje zwiazki jednoplciowe sa legalne razem z adopcja dzieci, LGBT z ich paradami jest tez czescia normalnosci, jakis maly procent ludzi zyje inaczej niz wiekszosc i po prostu jest akceptowana.
Jako ze to prywatna sprawa tych ludzi, tak samo jak prywatna sprawa obywateli sa rozne religie ktore wyznaja i rozne kultury z ktorymi sie identyfikuja. Tak samo legalne sa aborcje i szeroko rozwinieta antykoncepcja
Legalna jest rowniez eutanazja ( choc obwarowana dosc powaznymi warunkami ). A i uzywanie marihuany tez stalo sie legalne pare lat temu.
Marihuane medyczna uzywamy od jakichs 8 lat ( choc pan Radziwill twierdzil w polskiej TV ze nie ma czegos takiego ). No wiec nie, jednak jest i przetworzana na olej mam codziennie w reku. I wyobraz sobie dziala na bole mojej tesciowej wywolane fibromyalgia o wiele lepiej niz taki fentanyl, ktory zreszta dawno juz by ja zabil.
Tak ze jak sam widzisz nasze swiaty bardzo sie roznia, mam wrazenie ze w twoim ciagle szuka sie winnych i straszy obcymi, w moim akceptuje sie wszystkich ktorzy akceptuja krajowe prawo i jedna podstawowa zasade "twoja wolnosc konczy sie tam gdzie zaczyna moja".
Choc oczywiscie z katolickiego punktu widzenia moj swiat to czysta"Sodoma i Gomora". Ale jakos go lubie.:)

So sty 25, 2020 2:00 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
mniszek_pospolity napisał(a):
UE to moralna zgnilizna i bronienie jej za wszelką cenę jest jak dla mnie jakąś chorą formą fanatyzmu zakompleksionych Polaków.

To samo w takim razie możesz powiedzieć o reszce świata że jest moralną zgnilizną, USA - moralna zgnilizna, Kanada - moralna zgnilizna, Australia - moralna zgnilizna, Nowa Zelandia - moralna zgnilizna, Ameryka Południowa - moralna zgnilizna, Afryka - moralna zgnilizna, Azja - moralna zgnilizna. Na Antarktydzie może nie jest jeszcze tak rozpowszechniona ponieważ tam są w sumie same ekspedycje naukowe, ale i tak mogą żyć ze sobą bez ślubu i uprawiać seks.

To samo możesz powiedzieć o innych miejscach na świecie. W Indiach aborcje przeprowadzane na żeńskich płodach mają już charakter ludobójstwa, gwałty, podpalanie żywcem, w krajach islamskich łamanie praw człowieka, wielożeństwo, także z nieletnimi, w Afryce to już nago ogólnie latają i każdy z każdym, są plemiona gdzie nie istnieje pojęcie moralności. Mógłbym tak wyliczać wiele, rozejrzyj się po świecie. Jak powiedział Chrystus, to z wnętrza człowieka wychodzi to co złe. A człowiek ma naturę skażoną grzechem pierworodnym.

Cytuj:
Ludzie mają rózne poglądy, ale zdecydowana większość unijnych elit uważa związki jednopłciowe, aborcję, eutanazję, ideologię gender, czy inne zboczenia czy dewiajce za coś "zupełnie normalnego".

Poza Unią i poza Europą są ludzie którzy także tak uważają. Ty jesteś z tej opcji i obozu który nie jest moją bajką, dla Ciebie pan Międlar jest ok, ale ja nie jestem zwolennikiem neofaszyzmu i nacjonalizmu. Nie moje klimaty.

I to nie Unia sama w sobie jako idea jest czymś złym, tylko poglądy ludzi mogą być sprzeczne z wartościami chrześcijańskimi, w tym ludzi którzy mają w Unii coś do powiedzenia. I tutaj jest zasadnicza różnica.

Cytuj:
Żyliśmy wiele lat bez UE, i dało się

No tak, jak na Białorusi, nawet gorzej. Poza tym, jaką masz alternatywę dla Polski? Co w/g Ciebie ma zrobić Polska po wyjściu z Unii? Jak to postrzegasz, wyłóż konkrety.

Cytuj:
któż to taki mówił o 60 tysiącach neonazistów na Marszu Niepodległości w Warszawie?

Bo był to marsz neonazistowski z Waszymi kumplami z Forza Nuova na czele.

Cytuj:
Co do wojen, to kompletna bzdura

Aha... :roll:

Cytuj:
taka jest ta cała UE

Ok, to poproś o azyl w Rosji. Putin się ucieszy. Chyba.

So sty 25, 2020 1:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
To samo w takim razie możesz powiedzieć o reszce świata że jest moralną zgnilizną, USA - moralna zgnilizna, Kanada - moralna zgnilizna, Australia - moralna zgnilizna, Nowa Zelandia - moralna zgnilizna, Ameryka Południowa - moralna zgnilizna, Afryka - moralna zgnilizna, Azja - moralna zgnilizna. Na Antarktydzie może nie jest jeszcze tak rozpowszechniona ponieważ tam są w sumie same ekspedycje naukowe, ale i tak mogą żyć ze sobą bez ślubu i uprawiać seks.

To samo możesz powiedzieć o innych miejscach na świecie. W Indiach aborcje przeprowadzane na żeńskich płodach mają już charakter ludobójstwa, gwałty, podpalanie żywcem, w krajach islamskich łamanie praw człowieka, wielożeństwo, także z nieletnimi, w Afryce to już nago ogólnie latają i każdy z każdym, są plemiona gdzie nie istnieje pojęcie moralności. Mógłbym tak wyliczać wiele, rozejrzyj się po świecie. Jak powiedział Chrystus, to z wnętrza człowieka wychodzi to co złe. A człowiek ma naturę skażoną grzechem pierworodnym.

No tak... "Odkryłeś Amerykę". Zło dzieje się na całym świecie. I w imię tego stanu rzeczy mamy przymykać na to oczy. Nawet jak mamy otwarte promowanie zła i walkę z dobrem. Gratuluję takiego toku rozumowania.

Pan Jezus powiedział też: "...Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie..."

Cytuj:
Poza Unią i poza Europą są ludzie którzy także tak uważają. Ty jesteś z tej opcji i obozu który nie jest moją bajką, dla Ciebie pan Międlar jest ok, ale ja nie jestem zwolennikiem neofaszyzmu i nacjonalizmu. Nie moje klimaty.

I kolejna manipulacja i w zasadzie kłamstwo. Gdzie ja napisałem, że pan Międlar jest ok, albo że jestem zwolennikiem neofaszyzmu? Propaganda rodem od nieboszczyka Stalina czy Goebbelsa...

Cytuj:
I to nie Unia sama w sobie jako idea jest czymś złym, tylko poglądy ludzi mogą być sprzeczne z wartościami chrześcijańskimi, w tym ludzi którzy mają w Unii coś do powiedzenia. I tutaj jest zasadnicza różnica.

Zgadza się. ;) Elity nawet nie ukrywają, że jak głosiła Angela Merkel: Państwa narodowe powinny być obecnie gotowe do oddania suwerenności -

Niestety, tu też PiS zawiódł. Traktat Lizboński podpisany przez śp. Lecha Kaczyńskiego, Konwencja Stambulska... to wszystko prowadzi do walki z suuwerennością oraz niepodległością Polski. Co chwila Komisja Europejska daje wyraz jak bardzo jest wrogo nastawiona do naszego kraju - ciągłe ataki i wtrącanie się w sprawy "niby wolnego kraju". Straszenie, szantażowanie, stosowanie podwójnych standartów, antypolski Timmermans, nietrzeźwiejący Juncker i Tusk wprowadzający swoje słowa sprzed lat w czyn ("polskość to nienormalność".

Cytuj:
Bo był to marsz neonazistowski z Waszymi kumplami z Forza Nuova na czele.

Trzecia już manipulacja i kłamstwo w zaledwie drugim poście. Niebawem samego Michnika z jego Wyborczą prześcigniesz w tych niedorzecznościach...

Nie było ani jednego "mojego kumpla" na Marszu Niepodległości, o którym mowa. Te kłamstwa i paszkwile uderzające w naród polski już dawno zostały zdementowane, a Ty brniesz w te oszczerstwa... Aż trudno w to uwierzyć. Tym samym obrażasz kilkadziesiąt tysięcy Polek i Polaków: rodzin z dziećmi, osobami starszymi, studentami, kombatantami i pracujących, normalnych ludzi...

Faszyzm to masz np we Francji - fudnamentu obecnej formy UE, której tak ślepo bronisz.

Zakaz pokazywania w tv dzieci z zespołem Downa - zakaz! A dlaczego? Ano dlatego, że kobiety, które zamordowały swoje dzieci tylko dlatego, że urodzą się chore (aborcja eugeniczna) mogą poczuć się "urażone".

Tolerancja Adamie? Wolność? Ta Wasza lewicowa, liberalna i ateistyczna "tolerancja" działa tylko w jedną stronę: geje, lesbijki, imigranci, OK. Jednak katolicy, tradycyjne rodziny, chore dzieci - NO. Taka jest smutna prawda.

Choinki i szopki też "przeszkadzają" w UE, która ma być tolerancyjna, ale tylko dla muzułmanów. No bo jak coś się im nie spodoba, to będzie masakra i tragedia jak w wydawnictwie pewnego pisemka... Charlie.

To są owoce politycznej poprawności, lewactwa i homoterroru, na którym opiera się dzisiejsza UE.

Niestety, ale osobie, która marzy o życiu w złotej klatce nic nie wytłumaczysz, do niczego nie przekonasz... Ona wciąż widzi tylko złoto, ale nie dostrzega krat...

So sty 25, 2020 2:49 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
mniszek_pospolity napisał(a):
No tak... "Odkryłeś Amerykę". Zło dzieje się na całym świecie.

Ale czy Ty zrozumiałeś co chciałem przez to powiedzieć i co miałem na myśli? Unia be Unia fe, ale poza Unią jest praktycznie to samo, nie, jest nawet gorzej. To jest takie psioczenie na Unię dla samego psioczenia z którego także nic nie wynika.

Jak zatem mamy zmieniać Unię i nie tylko Unię ale świat cały. Dawajmy świadectwo jako chrześcijanie - katolicy. To możemy zrobić, dawać świadectwo naszym życiem i postawą. Ale nie jako skrajnie ideolo lub szukającą wroga gdzieś tylko w pląsających przegiętych gejach w lateksach których nawet samo środowisko gejowskie nie toleruje.

Cytuj:
I w imię tego stanu rzeczy mamy przymykać na to oczy

A kto tak powiedział o tym przymykaniu oczu na zło? Myślisz że dobrym rozwiązaniem jest robienie zadymy i machanie pięściami ze słowami na ustach - w......ć w stronę ''tęczowych''? Jakie to jest świadectwo, świadectwo czego? I jaka to jest postawa.

Cytuj:
Gdzie ja napisałem, że pan Międlar jest ok

A jest gdzieś w innym wątku Twoja wypowiedź w takim tonie że w sumie to nie wiesz co oni od tego Międlara chcą i jakoś nie dostrzegasz niczego nagannego w tym co głosi.

Cytuj:
Państwa narodowe powinny być obecnie gotowe do oddania suwerenności

A czym jest ta suwerenność? A Ty nie oddajesz swojej suwerenności Chrystusowi mówiąc - bądź wola Twoja, nie moja?

Cytuj:
Co chwila Komisja Europejska daje wyraz jak bardzo jest wrogo nastawiona do naszego kraju - ciągłe ataki i wtrącanie się w sprawy "niby wolnego kraju"

Jak narusza się konwencje to reagują.

Cytuj:
Trzecia już manipulacja i kłamstwo w zaledwie drugim poście

Mam Ci pokazać fotki z flagami Forza Nuova, mam Ci pokazać sprawozdanie ze spotkania z Forza Nuova we Włoszech, mam Ci pokazać przemowę Roberto Fiore na marszu niepodległości, albo delegację Forza Nuova w polskim Sejmie? Nadal będziesz zarzucał mi kłamstwa i manipulacje? I zresztą nie tylko Forza Nuova ale inne faszystowskie i faszyzujące prądy z innych krajów.

Cytuj:
Niestety, ale osobie, która marzy o życiu w złotej klatce nic nie wytłumaczysz, do niczego nie przekonasz... Ona wciąż widzi tylko złoto, ale nie dostrzega krat...

Kto jest tą osobą?

So sty 25, 2020 3:16 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 174  Następna strona