Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So cze 06, 2020 10:50 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285 ... 287  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Filary odrzucenia wiary.
Naucz aię zadawać pytania, bo ich nie zadajesz, ale piszesz że zadajesz. Jeśli nawet nie o to chodziło, naprowadź na to o co chodzi. Wciąż te same zarzuty, że gadasz ze swoimi wyobrażeniami. Jedni to traktują jako pretekst, by powiedzieć coś na ten temat, inni wciąż dopytują o co pytasz jak temat ogólniejszy. Przerabiałam to samo z arcybiskupem. Musiałam się domyśleć, bo dopytywanie nic nie dało. Amok kiepsko się czyta. Piszesz jak niedodziałana papla, która uważa, że każdy się powinien domyśleć co miała na myśli. Ja wykorzystam tę niechlujność do napisania czegoś na dany temat, inni się denerwują. Sprawidziłam. Napisałeś, że coś z Witolda wyciśniesz, ale ma się wstrzymać przed pisaniem bloga. To zacznij wyciskać! Może przenieś się na forum jasnowidzów lub ucz się od nowego użytkownika Kamila; też numeruj.u ciebie są trzy sprawy, ale się nie pokazują! Sprecyzuj inaczej, prościej, jeśli zależy ci na rozmowie.
Raz ci napisałam to samo. Zadawaj precyzyjnie pytania, bo nie wszyscy czytają nienapisane lub trafią w to co Irbisol ma na myśli.
Zadaj Witoldowi pytania a pokpiwaj sobie z niego, bo sam wychodzisz na nieuka w tej materii. Gdybyś zadawał mnie konkrety, szczerze a nie ironicznie, dostałbyś odpowiedź. Nie o tym myślałem, ale niech będzie...to se myśl dalej ja pomyślę. I robię co uznam za stosowne i bardziej pożyteczne.

Cz lut 20, 2020 9:47 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Naucz aię zadawać pytania, bo ich nie zadajesz, ale piszesz że zadajesz.

Ależ zadaję - w odpowiedzi od ciebie czy witoldma otrzymuję kolejnego bloga obok tematu.

Cytuj:
Piszesz jak niedodziałana papla, która uważa, że każdy się powinien domyśleć co miała na myśli.

Idealnie określiłaś siebie. Ale przynajmniej teraz już nie pierniczysz, tylko wiadomo, o czym piszesz. Może niekoniecznie masz rację, ale jednak jakoś te myśli przekazujesz zamiast prawić popisowe kazania.

Cytuj:
Napisałeś, że coś z Witolda wyciśniesz, ale ma się wstrzymać przed pisaniem bloga. To zacznij wyciskać!

Właśnie zacząłem wtedy, gdy to napisałem. A on nie zrozumiał, co się do niego pisze ...
Już nawet mam w dupie to, czy go do czegoś przekonam. Ciekawy byłem, czy w ogóle da się z nim komunikować bez chaosu.

Cytuj:
Zadaj Witoldowi pytania a pokpiwaj sobie z niego, bo sam wychodzisz na nieuka w tej materii

Przecież mu zadałem pytania.
W naginaniu rzeczywistości to jesteście mistrzami ...

Cytuj:
Gdybyś zadawał mnie konkrety, szczerze a nie ironicznie, dostałbyś odpowiedź.

Wiele razy pytałem cię normalnie. Odpowiedź zawsze polegała na kazaniu obok tematu. Stąd wiem, że z tobą dyskusji nie ma. Jesteś tylko pewną ideologiczną ozdobą, która się pokazuje i sprawia wrażenie. Żeby inni, czytający to forum, mieli przeświadczenie, że to ty masz rację - nawet jeżeli nie rozumieją, co piszesz.

Harpunnik jakoś potrafi dyskutować - też nie do końca się z nim zgadzam, ale jakaś zbieżność w tej dyskusji niewątpliwie jest.
Ty z witoldmem jesteście największą porażką.
Nawet lajkonik2 lepiej się trzyma tematu, chociaż on akurat jest merytorycznie przy samym dnie.

Pt lut 21, 2020 12:34 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
To pisz z tymi, z którymi się dogadujesz. Jeśli chcesz z kogoś coś wycisnąć, wyciskaj konkretnie i po zapowiedzi a nie przed nią, bo podajesz sprzeczne informacje. Przeszkadza komuś to, że druga osoba odbija tylko odpowiedzi i tak naprawdę jej zdanie drugiej osoby nie interesuje lub sama stosuje tę samą strategię; popisy nic więcej.
To rozwiązywalny problem. Unika się wycieczek osobistych i niepotrzebnego zdenerwowania. Nie masz obowiązku odpowiadać, jeśli nie chcesz. Jeśli kieruję takie uwagi, muszę mieć pewność, że to potrafisz i to doskonale. Nadaje się na tych samych falach lub nie i nie ma co się zmuszać do rozmów. To widać, gdy ostre spory sprawiają przyjemność stronom i nie widzę powodu, by przeszkadzać.

Pt lut 21, 2020 12:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Czy kłamczuch Jockey wytłumaczy się ze swoich słów, czy jak zwykle podkuli ogon?
Miłościwie nam Moderujący Jockey napisał(a):
Co do substancji psychoaktywnych to nic nie wiesz i nie wiele widziałeś.

Rzuciłeś oszczerstwo i uciekłeś kiedy zażądano konkretów. Na tej podstawie można obiektywnie stwierdzić, że Jockey jest kłamczuchem i oszczercą. Odwołam swoje słowa i przeproszę, jeśli Jockey się wytłumaczy. Jakie świadectwo bycia katolikiem wystawi nam Pan Moderator? Wytłumaczy swoje słowa czy usunie ten post uciekając od odpowiedzialności za własne słowa?

Wt mar 10, 2020 12:07 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Powiem tylko nie wierzę w żadne twoje słowo.
Począwszy o tego że zaklinałeś się że już na forum nie wrócisz a byłeś tutaj jako Boro.

I co udowadniać w stwierdzeniu że nie masz pojęcia o substancjach psychoaktywnych. Wystarczająco wykazałeś to sam.

A twoje odwoływanie ... nie przejmuję się gimbazą. Jak dorośniesz pogadamy.

Wt mar 10, 2020 1:46 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
To że nie wierzysz w żadne moje słowo jest tylko i wyłącznie Twoim problemem. Nie daję Ci to prawa do kłamstw, oszczerstw ani obrażania (jak np. powyżej), co jest Twoim standardowym ratunkiem, kiedy brakuje Ci argumentów, czyli zazwyczaj.

Jak słusznie przypuszczałem nie potrafisz uzasadnić swoich oszczerstw, więc obiektywnie można nazywać Cię kłamczuchem i oszczercą. Nie wstyd Ci? Mnie by było.

Co do powrotu na forum, to nic w tej kwestii nie obiecywałem. Jestem wolnym człowiekiem i mogę odchodzić i wracać wedle własnego kaprysu. Jeśli Ci się to nie podoba, to posiadasz władzę aby mnie z tego forum usunąć.

Wt mar 10, 2020 2:24 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wstrzymanie Mszy Świętej ze względu na koronawirusa
Leszcz napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
To mam prośbę: Wskaż mi świętego, który zbuntował się przeciwko decyzjom biskupów.

? JA ? A to ja gdzieś coś takiego pisałem?

Ależ nie... Ty jedynie stwierdziłeś, że:
Leszcz napisał(a):
jotef pokazuje kierunek jaki obrali świeci Kościoła w czasach trudnych/beznadziejnych. Jest to kierunek właściwy i godny naśladowania.

A skoro jotef uporczywie "dowodzi", że można zignorować polecenia biskupów, to wskaż takich świętych, którzy buntowali się przeciwko poleceniom przełożonych.

Wt mar 17, 2020 7:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Leszcz napisał(a):
To mam prośbę: Wskaż mi świętego, który zbuntował się przeciwko decyzjom biskupów.

? JA ? A to ja gdzieś coś takiego pisałem?

Ależ nie... Ty jedynie stwierdziłeś, że:
Leszcz napisał(a):
jotef pokazuje kierunek jaki obrali świeci Kościoła w czasach trudnych/beznadziejnych. Jest to kierunek właściwy i godny naśladowania.

A skoro jotef uporczywie "dowodzi", że można zignorować polecenia biskupów, to wskaż takich świętych, którzy buntowali się przeciwko poleceniom przełożonych.

Nadal nie widzę w swoim zdaniu (wcześniejszej wypowiedzi) niczego na temat świętych którzy buntowali się przeciwko biskupom. Jakos nie przypominam sobie żebym o tym pisał.

Wt mar 17, 2020 8:36 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie udawaj greka, bardzo Cię o to proszę.

Wt mar 17, 2020 8:38 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie udawaj greka, bardzo Cię o to proszę.

Nie wciskaj mi kitu.

Wt mar 17, 2020 9:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Niczego nie wciskam. Sam stwierdziłeś, że:
Leszcz napisał(a):

No to teraz albo wskaż tych świętych, którzy buntowali się przeciwko poleceniom biskupów, tak jak to robi jotef, albo wycofaj się z tej tezy.

Wt mar 17, 2020 9:09 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Niczego nie wciskam. Sam stwierdziłeś, że:
Leszcz napisał(a):

No to teraz albo wskaż tych świętych, którzy buntowali się przeciwko poleceniom biskupów, tak jak to robi jotef, albo wycofaj się z tej tezy.

Tak, kierunek pomocy innym z narażeniem życia w trudnych warunkach. To jest godne naśladowania.

Nie jest?

Wt mar 17, 2020 9:24 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ślicznie odwracasz kota ogonem do dołu.

Wt mar 17, 2020 9:26 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ślicznie odwracasz kota ogonem do dołu.

A może to ty doszukujesz się czegoś czego nigdy nie twierdziłem? Jak nie rozumiesz co napisałem to się dopytaj, wytłumaczę.

Wt mar 17, 2020 9:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Odnoszę się do tego, co zawarłeś w swojej wypowiedzi w kontekście tego co twierdzi jotef. A że jotef z lepszym uporem "dowodzi", że można mieć w rufie polecenia biskupów, to sam sobie zawiniłeś.

Wt mar 17, 2020 9:48 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285 ... 287  Następna strona