Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N lip 12, 2020 3:12 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 77  Następna strona
 Wybory prezydenckie 2020 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Ja myśle ze to jest rozpisane przez Kaczyńskiego. I ten niby rozłam tez jest zaplanowany.
A opozycja rzucili się jak pies na kości. Opozycja nic innego nie robi jak próbuje tylko atakować PiS. Trolle w internecie tworzą memy, w sieciach społecznościowych wszyscy się nakręcają ze nie pójdą na wybory a Kaczyński czeka żeby to dobrze rozegrać. Aż mnie ciekawi jak to zrobi. Bo ze ma plan to jestem pewien. I to ze chce jak najbardziej ośmieszyć opozycje to tez. Przypomnijcie sobie jak opozycja rzuciła się na siebie.

Wt mar 31, 2020 4:40 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Poczekajmy na ruch Kaczyńśkiego
;-)
https://www.youtube.com/watch?v=w552wWaMZko

Wt mar 31, 2020 4:48 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Zobaczymy już całkiem niedługo czy naczelnik państwa jest faktycznie takim wytrawnym graczem, który jak Zagłoba potrafi przechytrzyć wszystkich polityków ponieważ zna ich jak zły szeląg.
Póki co wygląda to tak jak przez ostatnie pięć lat, czyli ośli upór by postawić na swoim nieważne jakim kosztem, wiedząc że opozycja może im naskoczyć -> czyli zorganizować wybory za wszelką cenę.

Wt mar 31, 2020 9:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

No i juz zorganizowal - korespondencyjne dla wszystkich.
Troche bez sensu, bo tak jak pisalem poprzednio powinien zawiesic ten Sejm i Senat z powodu pandemii ( poslowie by przeglosowali ) i sam podejmowac wszystkie decyzje i przesylac tylko do (ciach to nie forum GW i tutaj nie obrażamy polityków, następnym razem będzie ostrzeżenie-J) codziennie rano.
Przeciez ta cala reszta to teatr.

Wt mar 31, 2020 9:53 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Hej, tak swoją drogą.

Zmieniam zdanie. Żaden kandydat mnie nie przekonał do władzy :).

Pt kwi 03, 2020 8:36 am
Zagadywacz
Zagadywacz

Odnośnie przenoszenia wyborów. To teraz co opozycja zmieni sobie kandydata. To jest trochę nie fair odnośnie zmiany kandydata w czasie wyborów. Tak się nie postępuje. A co do przenoszenia wyborów. Powinni zrobić możliwość głosowania online, ale czy takie wybory są bezpieczne ??
I czy dobrze by liczyło głosy ?

Pt kwi 03, 2020 9:37 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Aby zmienić termin wyborów to trzeba byłoby wprowadzić stan wyjątkowy. Oj nie wiem czy opozycja zdaje sobie sprawę jakie uprawnienia otrzyma PiS
Osobiście nie mam w planach iść na wybory 10.05. No chyba ze mnie opozycja jakoś przekona ze powinienem. Jak zrobili to przed wyborami do PE. Ten Tusk podziałał na mnie tak ze poszedłem i zagłosowałem przeciwko KE.

Polecam
https://www.prawo.pl/samorzad/przesunie ... 98506.html
https://www.prawo.pl/akty/dz-u-1928-32- ... 69303.html

Pt kwi 03, 2020 11:52 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Jockey napisał(a):
Aby zmienić termin wyborów to trzeba byłoby wprowadzić stan wyjątkowy. Oj nie wiem czy opozycja zdaje sobie sprawę jakie uprawnienia otrzyma PiS
Osobiście nie mam w planach iść na wybory 10.05. No chyba ze mnie opozycja jakoś przekona ze powinienem. Jak zrobili to przed wyborami do PE. Ten Tusk podziałał na mnie tak ze poszedłem i zagłosowałem przeciwko KE.

Polecam
https://www.prawo.pl/samorzad/przesunie ... 98506.html
https://www.prawo.pl/akty/dz-u-1928-32- ... 69303.html

Opozycja niezależnie co rzad zrobi bedzie krytykować.
Rozsadna opozycja zaproponowała by np zmiamę konstytucji 2/3 głosów ale niestety Platforma jak i Konfederacja ktora w tym temacie zawiodła moje oczekiwania takze krytykujac wszystko co robi rzad nic konstruktywnego nie zaproponowała.
https://youtu.be/fJIHoP72raQ

Pt kwi 03, 2020 1:03 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Konfederacja popełnia błąd licząc ze uderzając w PiS przejmą ich elektorat. Szanse maja mizerna. Raczej wyborcy PiS nie odejdzie no chyba ze z ortodoksji katolickiej. Reszta raczej wybierze PiS. Dla Konfederacji szansa byłaby gdyby uderzali w PO i mieli ofertę dla liberałów. Poglądy wolnościowe które występują w Konfederacji zwłaszcza u ludzi od Korwina są w stanie przekonać wyborców PO ale na pewno nie przekonają wyborców PiS.

Co do zmian w Konstytucji to raczej nie znajda 2/3 popierających zmiany. Zwłaszcza ze nie powinno się pracować nad Konstytucja na kolanie żeby nie wyszedł taki bubel jakim jest obecna Konstytucja.

Pt kwi 03, 2020 2:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

To masz sachol rozsądną propozycję od Gowina i jego Porozumienia... choć on nie jest w opozycji (jeszcze?), oj i się coś nam rząd zaczyna kłócić, spierać... a taka to miała być "Zjednoczona Prawica:".

Nie wiem jak oni w miesiąc chcą to wszystko zorganizować... Czyżby Kaczyński trafił na mur nie do przebicia?

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-rzeczniczka-pis-popieramy-propozycje-gowina-jesli-znajdzie-s,nId,4419733#iwa_source=special

Pt kwi 03, 2020 3:32 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

No to Kaczyński powiedział do opozycji sprawdzam
https://dorzeczy.pl/kraj/135116/jest-de ... owina.html

Ciekawi mnie czy się Budka zapętli i potknie o własne nogi czy nie. Bo jeśli nie poprze propozycji Gowina to będzie znaczyło ze chodziło mu o zadymę a nie o Polskę i Polaków.
Zapewne dlatego Kaczyński rano specjalnie utwierdzał wszystkich w przekonaniu ze wybory korespondencyjnie są przesadzone i będzie ich bronił do ostatniej kropli krwi.

Pt kwi 03, 2020 4:03 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Kosiniak-Kamysz przeskoczył w sondażu Kidawę-Błońską. W sumie nic w tym dziwnego, skoro ona najpierw powiedziała, że konstytucja jest ważniejsza niż ludzkie życie a potem zawiesiła kampanię, bo liczy się ludzkie zdrowie...i życie. Polityczny samobój ;d

https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-wybory-prezydenckie-2020-rosnie-wynik-wladyslawa-kosiniaka-kamysza-6495884653320321a

Pt kwi 03, 2020 4:21 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dawno mówiłem ze Kosiniak to jedyny przedstawiciel opozycji który ma szanse powalczyć z Duda. A Kidawa była kandydatem Schetyny wybrany z powodu wewnątrzpartyjnych wojenek.
Zreszta to Schetyna doprowadził do całkowitego upadku PO i jego zasługa to powrót SLD do wielkiej polityki.

Pt kwi 03, 2020 6:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Jockey napisał(a):
Co do zmian w Konstytucji to raczej nie znajda 2/3 popierających zmiany. Zwłaszcza ze nie powinno się pracować nad Konstytucja na kolanie żeby nie wyszedł taki bubel jakim jest obecna Konstytucja.

Nie mówimy przecież o zmianie całej Konstytucji tylko tej części dotyczącej wyborów.

Konfederacje popieram w tym że tarcza antykryzysowa to jakis bubel nie oferujacy żadnej pomocy. Uwazam że dla firm zmuszonych zawieśić działalność powinny zostać wstrzymane podatki i daniny dla państwa na te 2-3 msc zamiast tego co mamy w tarczy. Braku żadnej pomocy.

Pt kwi 03, 2020 7:29 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Trochę się ta tarcza zmieniła. O z tego co wiem prowadzą prace kolejne.

Pt kwi 03, 2020 7:36 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 77  Następna strona