Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr lis 25, 2020 11:07 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
W wątku Pytania do Świadków Jehowy na tej stronie wkleiłem linka do wcześniejszej strony dyskusji z użyciem URL ale coś chyba zrobiłem nie tak, bo nie zadziałało tak jak chciałem...czy mogę prosić o poprawienie tak żeby działało jak powinno ?

Wt sie 06, 2013 1:23 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Mi przerzuca ze strony 34 na strone 30. Ale tam masz trzy swoje wypowiedzi...

TUTAJ podawalem swego czasu recepte, jak linkowac do konkretnego posta. A nie do strony.

Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".

Wt sie 06, 2013 1:58 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

viewtopic.php?p=869215#p869215 - poproszę o zamianę [/qiote] na [ /quote]

Cz sie 08, 2013 5:12 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Proszę o zwrócenie uwagi exeterowi za słowa: Wieszczyć to mogą prorocy, a nie jakaś anonimowa baba i do tego za pieniądze.
Aktualności, temat: Zwodziciel.

a słowa moje odrzuciłeś

So sie 10, 2013 8:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

viewtopic.php?f=11&t=22732&start=45 - poproszę o oczyszczenie tematu z offtopa na temat jego rzekomej obrony bolszewickiej Rosji przed agresją ze strony Polski i Finlandii w latach 1918-1919. Może być do osobnego tematu w tym samym dziale. Zaczyna się to od tego posta: viewtopic.php?p=869877#p869877

Pn sie 12, 2013 8:22 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Czy mogę się dowiedzieć dlaczego mój temat w aktualnościach został zamknięty? Nie upieram się,merss, byś go odblokowała.
Chciałam przypomnieć jeszcze o edukacji seksualnej wg zaleceń WHO, które mogą być także wprowadzone w Polsce. Zamieszczę więc w innym wątku.
Jeśli naruszam regulamin, pozwól, że się obronię. To nie moja wina, że thorwaldy nabrały wody w usta. Z pomocą innych userów (tych z prawej) mogłaby się wywiązać ciekawa dyskusja.
Co do obrony Nocnej Zmiany i tak potrzebowałabym pomocy, bo nie orientuję się w niuansach.
Pozdrawiam ;)

a słowa moje odrzuciłeś

Śr sie 14, 2013 11:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Mogę otworzyć temat o sytuacji w Europie? Żeby nie było, będę się posiłkowała cudzymi tekstami, bo skoro ktoś robi to lepiej ode mnie, to czemu nie.

a słowa moje odrzuciłeś

Śr sie 14, 2013 11:47 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Zamknęłam, ponieważ zauważyłam wpis Robura i brak Twojej reakcji. Musimy poczekać na jego pojawienie się na forum. Rozumiem intencje, które Tobą kierowały.
Na razie wstrzymaj się, proszę, z nowym wątkiem.

Cz sie 15, 2013 6:52 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Ewa Agnieszka napisał(a):
Mogę otworzyć temat o sytuacji w Europie? Żeby nie było, będę się posiłkowała cudzymi tekstami, bo skoro ktoś robi to lepiej ode mnie, to czemu nie.

Jeśli interesuje cie pewne zagadnienie załóż temat i pociągnij. Natomiast zakładanie tematu do którego wrzuca się wszystkie swoje wątpliwości i spostrzeżenia powoduje efekt grochu z kapustą. Potęguje to jeszcze otwieranie coraz to nowych tematów w sumie do siebie podobnych.
Podstawowa zasada - znajdź sobie interlokutora z którym będziesz dyskutować, może inni się włączą. Na razie w stylu blogowym zamieszczasz kolejne posty, na które nie ma odpowiedzi. Para idzie w gwizdek.

I jeszcze coś na marginesie. Kiedy zamieszczane w sporej licznie posty tchną pewną frustracją, poczuciem zagrożenia, są czasem ostrą reakcją (bo inni tego nie dostrzegają co ja), znaczy czas sobie odpuścić, bo tak postrzegana rzeczywistość przytłacza.

Nie prowadzicie walki przeciw krwi i ciału,lecz siłom ciemności.

Cz sie 15, 2013 4:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

OK. Tyle, że te rządzące siły ciemności składają się z ciał widzialnych i ograbią nas z wszelkiej godności życiowej i duchowej i rozumowej.
A, że para idzie w gwizdek, to i u mnie słychać.
Pozdrawiam

a słowa moje odrzuciłeś

Cz sie 15, 2013 11:52 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Wracam do tematu dotyczącego koloru czerwonego. W związku z tym, że dochodzi do wspólnego używania go przez modów i userów wyjaśniam, że kolor [color=#FF0000] jest zastrzeżony dla moderacji i administracji.

Pt sie 16, 2013 2:40 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Subject: Apostazja

Prosze o nie dopisywanie pogrozek do moich postow. Ani to ladne ani skuteczne a w ostatnim przypadku niepotrzebne.
W przyszlosci prosze korzystac z Obrazek.

So sie 17, 2013 1:10 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Subject: Apostazja

Dostalem bezpodstawnie ostrzezenie.
Przy okazji chcialem przypomniec, ze nie zapominam na jakim forum pisze, bo prawie zawsze pisze na Chrześcijaństwo, ateizm, religie, filozofie.

So sie 17, 2013 1:14 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Regulamin dotyczy całego forum a nie tylko działów wyznaniowych. Zasadę szczególną forum umieszczono w pierwszym zdaniu jego misji.
Adnotacje będę umieszczała kierując się własnym rozeznaniem i ustaleniami, które zostały podane wcześniej, w tym dziale. Tak więc, moje dopiski powinien diency przyjąć do wiadomości. I nie należy ich lekceważyć. Odpowiadam przed Adminem, nie przed diency'm i tylko on może mi wydać polecenie.
Zanim kolejnym razem spróbujesz ośmieszyć Biblię, dobrze się zastanów czy nie obrazisz tych, dla których jest świętością. Teraz już wiesz, że mogłam poczuć się obrażona, więc nie należy tego powtarzać. Używanie sztuczek erystycznych mających chronić przed karami regulaminowymi nie pomoże. Napisałam wcześniej zaintrygańcowi, że odczytuję intencje piszącego.
Grozisz mi na PW, że jesteś silniejszy niż ja? Informuję więc, żebyś nie próbował ze mną walczyć, bo nie warto. Dostosuj się do wymagań regulaminu i pamiętaj, że jesteś tu gościem. Na ośmieszanie prawd zawartych w Biblii wybierz inne miejsce w sieci. Kwestionując je musisz udowodnić, że są falszem. Okładka książki filozoficznej/religijnej to za mało. To Twoje zadanie a nie chrześcijanina.

So sie 17, 2013 7:32 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

merss, proszę, wytłumacz dokładnie, na czym polegało to przewinienie, za które dienicy dostał warna w wątku o apostazji.

bo póki co kompletnie nie zrozumiałem twoich wyjaśnień.

a na tyle, na ile zrozumiałem, można tu dostać ostrzeżenie za cokolwiek, jeśli tylko merss odczyta intencje piszącego i uzna, że te intencje były niewłaściwie.

czyli mogę napisać "podziwiam papieża Franciszka" a ty możesz mi walnąć ostrzeżenie argumentując, że "odczytałaś moje intencje", prawda?

tylko ty masz dar "odczytywania intencji" czy jest was tutaj takich więcej?

So sie 17, 2013 8:46 am
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 200  Następna strona