Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N paź 25, 2020 12:53 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Poproszę o przeniesienie tego posta: viewtopic.php?p=871766#p871766 do tematu viewtopic.php?f=12&t=23121

Śr sie 21, 2013 1:07 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Może na razie zostawmy? Zobaczymy w jakim kierunku pójdzie dyskusja, może to tylko dygresja. Założyłeś zbliżone tematy i pewnie niektóre posty będą się nakładały.

Śr sie 21, 2013 1:34 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dlaczego zniknął post Andela w wątku "PiS wróć"? Był między:
viewtopic.php?p=872108#p872108
a
viewtopic.php?p=872111#p872111

Cz sie 22, 2013 6:30 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Sprawa kosmitów. Moderacja nie maczała w tym rąk. Sama go szukałam, ponieważ pamiętałam, że zatwierdziłam a potem pojawił się powtórzony. Andel wyjaśnił, że dał do powtórki literówki.

Cz sie 22, 2013 7:39 pm
Poproszę o odblokowanie wątku "Czy Jezus Chrystus jest Bogiem" z działu Monoteizm.
Postaram się zapodać merytorycznie nowe wątki.
Temat szedł faktycznie na boki....

Pt sie 23, 2013 6:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

W temacie "Cywilizacja -kto ją buduje?" poprosiłem o doprecyzowanie o czym jest ten wątek w związku z nieudolnym czyszczeniem tego tematu. Okazało się że to offtop. Dziwi mnie to bo typowym offtopem była moja poprzednia wypowiedź : nic innego niż prztyczek w nos wymierzony w ateistów. Natomiast pytanie było poważne gdyż widziałem spory dysonans między tytułem a przebiegającą dyskusją.

So sie 24, 2013 10:32 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Tytuł wątku jest precyzyjny a pytanie o tytuł, który jest wyeksponowany, w tym właśnie wątku, było kolejnym offtopem. Temat zszedł na boki, zobaczymy czy w ogóle znajdzie zainteresowanie. Poczekam jeszcze, jeśli pojawią się kolejne dygresje, najprawdopodobniej będzie do zamknięcia.

So sie 24, 2013 12:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Sęk w tym że zszedł na boki już od samego początku i zaczął się kończyć typowymi na tym forum przepychankami - całe strony o tym czym nie zajmuje się teologia. Sam tytuł mnie zainteresował, a trafiłem na moment czyszczenia które tylko pogłębiło moje wątpliwości o czym jest dyskusja.

So sie 24, 2013 12:28 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

To go wyprostuj i poprowadź. Sęk w tym, że marudzisz. :) Poczekam na kolejne posty i wówczas podejmę decyzję. Też uważam, że temat jest interesujący. Mam nadzieję, że przepychanki zakończono i wyjaśniono, że teologia nie zajmuje się ewolucją.

So sie 24, 2013 12:35 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Może bym podjął się wyprostowania , ale nie wiem czy jakakolwiek moja wypowiedź nie będzie potraktowana jako offtop, bo ciągle nie dostałem odpowiedzi na bardzo proste pytanie. A skoro nie wiem to moje prostowanie może okazać się zbaczaniem z tematu.

PS Nie marudzę. Widząc stonniczość w wyciniu , ciągle ostał się mój typowo spamerski post ale "po linii partii", a próba włączenia się do dyskusji potraktowana jako offtop, nie mogę nie reagować.

So sie 24, 2013 2:34 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Spróbuj. Jak nie będziesz chciał jakiegoś postu, daj znać. Poprowadź wątek wg własnego pomysłu.
"Linię partii' musisz uwzględnić. Mogą znaleźć się tacy, którzy mogą się nie zgadzać z Twoją koncepcją twórców cywilizacji i zaczną krytykować. Na pewno nie wytnę wpisów merytorycznych, które dotyczą tematu.
Postaram się zostawić Ciebie samego, byś ogarnął temat i na razie nie ingerować, chyba, że będzie to przejaw braku kultury piszących (nie myl z odmiennym światopoglądem). :)
Pisz śmiało, jeśli będzie problem.
Cytuj:
a próba włączenia się do dyskusji potraktowana jako offtop

Należało tę próbę zamieścić w tym wątku. Tamten zakończyłam akurat sprzątać korzystając z metody korabylnikowej.

So sie 24, 2013 2:46 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Proszę uprzejmie o wydzielenie posta @Lurkera i mojego zaraz pod nim, link: viewtopic.php?p=873189#p873189, do tematu o logice języków naturalnych. W sensie o utworzenie nowego wątku z tych dwóch postów. Nie wiem jak by to dzieło nazwać, zdam się na inwencję moderatorni.

Pn sie 26, 2013 10:02 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Za dużo zostało przeniesione droga moderatornio! Post mój otwierający teraz temat powinien wrócić do wątku gdzie był poprzednio, bo to była replika dla @MJ. Miałem na myśli post @Lurkera i mój pod nim to jest ten w którym zapowiadam, że się odwołam...

Pn sie 26, 2013 10:23 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Uznałam, że taki układ jest właściwszy. Wątek ma wstępniaka. Replika -odpowiedź na replikę i będzie jeszcze większe zamieszanie. Post dotyczący prośby o wydzielenie znalazł się w Uwagach, nie było potrzeby go dublować.

Edit- MJ może odpowiedzieć i tutaj.

Pn sie 26, 2013 10:28 pm
Mam nadzieję, że to właściwy temat dla tej sprawy:
http://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.php?p=873208#p873208
Otóż uprasza się, by moderacja swoimi czerwonymi (no i niewątpliwie dowcipnymi, bo jakżeby inaczej...) komentarzami nie wprowadzała czytelników w błąd. W swoim (niestety już nieistniejącym) poście nie uznałem wypowiedzi zaintrygowańca za to, co sugeruje administracja.
Z góry dziękuję.

Pn sie 26, 2013 11:48 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 200  Następna strona