Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 28, 2020 5:17 pmUtwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 310  Następna strona
 Homoseksualizm - temat zbiorczy 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 11:30 pm
Posty: 1874
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Niby tak hetereseksualni też chodzą za rączkę obnoszą się ze swoją seksualnością .Chodzą do klubów bawią się w parach hetero.Tak samo robią homosekualiśc pstykają sobie foty a parach homo ,nie ukrywają przed innymi swojej orientacji bynajmniej nie przed znajomymi rodzina zazwyczaj dowiaduje się na końcu.Jednaj ja pozostane przy swoim ,że niektórzy po prostu chcą być związku ze swoją orientacją modni a może to ja jestem pod wpływem :D

_________________
Zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem..."


Pn gru 30, 2013 4:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 15147
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
No cóż, taktyki uników ciąg dalszy, Mugen. Homoseksualiści nie są odpowiedzialni za 70% zachorowań AIDS, bo część z nich zaliczasz nie do homoseksualistów, lecz do "mężczyzn współżyjących z mężczyznami". Homoseksualiści nie są wśród pedofili kilkunastokrotnie częściej reprezentowani niż wynikałoby to z ich procentu w społeczeństwie, bo homolobby zaliczyło pedofili współżyjących z osobami tej samej płci jako osobną kategorię "już nie homoseksualistów, tylko pedofili". Homoseksualiści mają statystycznie kilkukrotnie więcej partnerów w roku niż heteroseksualiści (nawet ci żyjący w parach) - ależ nie, oni są wierni, tylko inaczej definiują "wierność" - mianowicie "wierny" gej może utrzymywać stosunki z innymi mężczyznami. Homoseksualiści rzadko żyją w związkach monogamicznych - o nie, żyją, tylko rozumieją "związek monogamiczny" jako „parę, w której obaj partnerzy zgodzili się, że przypadkowy seks jest dopuszczalny, gdy są w niego zaangażowani obaj partnerzy”.Homoseksualiści częściej zapadają na choroby psychiczne, mają większą skłonność do samobójstw, narkotyzowania się i samookaleczeń - oh, to nie wina homoseksualizmu, tylko homofobii społeczeństwa.Okazuje się że to guzik prawda, bo wyniki pokrywają się z badaniami robionymi w krajach akceptujących homoseksualizm - no ale przecież „ich wyniki nie powinny być interpretowane jako patologizujące nie heteroseksualność”. Biblia wprost potępia homoseksualizm, stawiając jego uprawianie wśród największych grzechów - a może chodziło tylko o męską prostytucję świątynną? Dzieci wychowywane przez homoseksualistów mają znacznie częściej myśli samobójcze, potrzebują pomocy psychologicznej, chorują na infekcje przenoszone drogą płciową, są molestowane a w wieku dorosłym znacznie częściej są bezrobotne i znacznie częściej zdradzają swoich partnerów - no, ale lepszy ojciec kochający gej niż pijak.

Wszystkie powyższe przykłady "argumentacji" homolobby autentyczne.
Cytuj:
Niby tak hetereseksualni też chodzą za rączkę obnoszą się ze swoją seksualnością .Chodzą do klubów bawią się w parach hetero.
Gdyby jakikolwiek hetero miał tylu partnerów w roku, to - będąc mężczyzną - zostałby (słusznie) nazwany rozpustnikiem, a jako dziewczyna byłby po prostu puszczalską (delikatnie mówiąc).

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn gru 30, 2013 4:52 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 9:03 pm
Posty: 7765
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
mugen
Cytuj:
Zapomniałeś dodać, że w lokalnych niektórych regionach, a nie całym świecie

Oczywiscie ze piszac o tych 70 % mialem na mysli kraje cywilizacji zachodu , bo w innych za homoseksualizm idzie sie do pudla albo i gorzej
Cytuj:
Kobiety trzymane za twarz", a jednak wyzwolone, mogące robić co chcą, mające dostęp do wielu zawodów i mogące ubierać w co chcą. Kobiety pod wpływem ortodoksyjnego Islamu jako niewolnice mężczyzn nie mogące kiwnąć palcem bez zgody mężczyzny to już nie "trzymanie za twarz", tylko wg. gabriela zasady religijne

No coz, nie majac pojecia o cywilizacji arabskiej w glowie Ci sie nie miesci ze kobieta sama chce ograniczenia swoich przywilejow , to jest tak samo wyprany mozg jak i u niektorych homosi
Tak armia trzyma za twarz ludnosc aby ta sie nie zradykalizowala widac to obecnie doskonale np w Egipcie
Nie zabieraj glosu o czym nie masz juz wogole pojecia

_________________
"Poznacie ich po ich owocach"


Pn gru 30, 2013 5:25 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 11:58 pm
Posty: 2017
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Barney napisał(a):
No cóż, taktyki uników ciąg dalszy, Mugen. Homoseksualiści nie są odpowiedzialni za 70% zachorowań AIDS, bo część z nich zaliczasz nie do homoseksualistów, lecz do "mężczyzn współżyjących z mężczyznami".

Przypomnę na czym polega twoje malutkie oszustwo:
Barney napisał(a):
Cytuj:
Ale już żadnego wrażenia nie robi fakt, że zakażonych homo jest 0,1%.
...co stanowi 70% wszystkich zarażonych drogą płciową.

Zasugerowałeś bajkę, jakoby 70% wszystkich zarażonych hiv stanowili homoseksualiści. Nawet jeśli przymkniemy oko na MSM to i tak wciąż jest to kłamstwo. Wyniki, na które się powołujesz (a nawet nie takie, bo żadne nie stanowią o konkretnie 70%) dotyczą konkretnych okresów badawczych oraz konkretnych regionów, a nie całego świata i wszystkich okresów. Nie mogą więc dotyczyć wszystkich homoseksualistów (przy nawet wykluczeniu z nich innych MSM). Nie ma wyników, które dotyczyć by mogły całej populacji, ponieważ nie wszyscy się badają pod kątem hiv, a tylko malutki wycinek zarówno heteroseksualistów jak i homoseksualistów. Tych pierwszych proporcjonalnie jeszcze mniej niż drugich.

Barney napisał(a):
Homoseksualiści nie są wśród pedofili kilkunastokrotnie częściej reprezentowani niż wynikałoby to z ich procentu w społeczeństwie, bo homolobby zaliczyło pedofili współżyjących z osobami tej samej płci jako osobną kategorię "już nie homoseksualistów, tylko pedofili".

To jest osobna kategoria i żadne homolobby nie ma na to wpływu. Tak samo jak nie łaczy się hetero z pedofilami, tak samo nie łączy się homo. Pedofilia jest wyłącznym lub dominującym pociągiem na dzieci. Co ma z tym wspólnego człowiek, którego nie pociągają dzieci? Same orientacje homo/hetero nie mają z tym nic wspólnego. Co więcej mężczyźni gwałcący dzieci 2x częściej na swoje ofiary wybierają dziewczynki, aniżeli chłopców.

Barney napisał(a):
Homoseksualiści mają statystycznie kilkukrotnie więcej partnerów w roku niż heteroseksualiści (nawet ci żyjący w parach) - ależ nie, oni są wierni, tylko inaczej definiują "wierność" - mianowicie "wierny" gej może utrzymywać stosunki z innymi mężczyznami.

Co to miałoby mieć wspólnego z tematem jeden Barney raczy wiedzieć. Barneya bardzo interesują luźne związki, otwarte związki, trójkąciki itp. Cóż dziwne Barnetowe zainteresowania, aczkolwiek nic nie wnoszące do tematu.

Barney napisał(a):
Homoseksualiści rzadko żyją w związkach monogamicznych - o nie, żyją, tylko rozumieją "związek monogamiczny" jako „parę, w której obaj partnerzy zgodzili się, że przypadkowy seks jest dopuszczalny, gdy są w niego zaangażowani obaj partnerzy”

Ponowne zaskakujące wtrącanie się Barneya w cudze związki. Oczywiście brak danych nt. rzekomej "rzadkości monogamicznych związkow" (w jakimkolwiek ujęciu).

Barney napisał(a):
.Homoseksualiści częściej zapadają na choroby psychiczne, mają większą skłonność do samobójstw, narkotyzowania się i samookaleczeń - oh, to nie wina homoseksualizmu, tylko homofobii społeczeństwa.Okazuje się że to guzik prawda, bo wyniki pokrywają się z badaniami robionymi w krajach akceptujących homoseksualizm - no ale przecież „ich wyniki nie powinny być interpretowane jako patologizujące nie heteroseksualność”.

Barney podobnie jak przy wyssanych z palca 70&, tak i tu nie potrafi podać dowodu na swoje bajki. Brak przykładu depresji/samobójstwa geja, które byłby skutkiem czegoś innego niż homofobia. Tłumaczenie Barneya? Kraje, w których geje mogą zawierać małżeństwa to oczywiście gejowskie raje na Ziemi i homofobii w nich już nie ma żadnej. Ustawy normują sprawy prawne, ale nie załatwiają całego problemu społecznej homofobii za jednym zamachem.

Barney napisał(a):
Biblia wprost potępia homoseksualizm, stawiając jego uprawianie wśród największych grzechów - a może chodziło tylko o męską prostytucję świątynną?

Gdyby chodziło o coś innego, Biblia (w rozumieniu Krk) potępiłaby także normalne związki homo bez przemocy, bez rozpusty, te z szacunkiem i miłością. Biblia tego nie uczyniła, ponieważ Apostołowie ją spisujący nie mieli zielonego pojęcia o innej formie relacji homo. To tak jakby budować wizerunek wszystkich heteroseksualistów na podstawie tego co się dziecje w burdelu.

Barney napisał(a):
Dzieci wychowywane przez homoseksualistów mają znacznie częściej myśli samobójcze, potrzebują pomocy psychologicznej, chorują na infekcje przenoszone drogą płciową, są molestowane a w wieku dorosłym znacznie częściej są bezrobotne i znacznie częściej zdradzają swoich partnerów - no, ale lepszy ojciec kochający gej niż pijak.

Bo oczywiście dla Barneya nie ma tu żadnego związku z homofobią. Wszystkiemu winni są ci wstrętni homo :D Barney rzecz jasna nie przyjmuje do wiadomości szeregu innych badań dotyczących wychowywania dzieci przez homo, które prowadzą do zgoła innych wniosków. Mowa tu o największym na świecie badaniu australijskim, ktore nie tylko pokazało, że dzieci par homo są szczęśliwe, ale również okazało się, ze mają lepsze wyniki w szkole. Nie, nie pójdę torem Barneya i nie wyprowadzę z tego wniosku, że heteroseksualizm to nienormalność...

Barney napisał(a):
Gdyby jakikolwiek hetero miał tylu partnerów w roku, to - będąc mężczyzną - zostałby (słusznie) nazwany rozpustnikiem, a jako dziewczyna byłby po prostu puszczalską (delikatnie mówiąc).

Dalej nie wiadomo co ma z tego wynikać i co to wnosi do wątku.


Pn gru 30, 2013 5:30 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 9:03 pm
Posty: 7765
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
A tutaj o HIV wsrod pederastow
•In 2010, MSM accounted for 63% of estimated new HIV infections in the United States and 78% of infections among all newly infected men. From 2008 to 2010, new HIV infections increased 22% among young (aged 13-24) MSM and 12% among MSM overall.

http://www.cdc.gov/hiv/risk/gender/msm/facts/index.html

Od 2008 roku do 2010 roku zwiekszyla sie ilsoc nowych infekcji wsord modych ( 13 -24 ) pederastow o 22 % a u starszych o 12 %
I jak widac dochodzi juz do 78 %

_________________
"Poznacie ich po ich owocach"


Pn gru 30, 2013 5:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 11:58 pm
Posty: 2017
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
mindmonkey napisał(a):
Niby tak hetereseksualni też chodzą za rączkę obnoszą się ze swoją seksualnością .Chodzą do klubów bawią się w parach hetero.Tak samo robią homosekualiśc pstykają sobie foty a parach homo ,nie ukrywają przed innymi swojej orientacji bynajmniej nie przed znajomymi rodzina zazwyczaj dowiaduje się na końcu.Jednaj ja pozostane przy swoim ,że niektórzy po prostu chcą być związku ze swoją orientacją modni a może to ja jestem pod wpływem :D

Sądzę, że ta "moda" to bardziej chodzi o pokazywanie "patrzcie wstrętne homofoby jesteśmy gejami i jest nam z tym dobrze, żyjemy na przekór waszej ideologii jesteśmy szczęśliwi nie wstydzimy się tego kim jesteśmy i nie mamy zamiaru się wam podporządkować". Sądzę, że ta "moda" skończy się wraz z doprowadzeniem homofobii do poziomu nieistotnego społecznie, marginalnego.


Pn gru 30, 2013 5:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 11:58 pm
Posty: 2017
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
gabriel napisał(a):
A tutaj o HIV wsrod pederastow
•In 2010, MSM accounted for 63% of estimated new HIV infections in the United States and 78% of infections among all newly infected men. From 2008 to 2010, new HIV infections increased 22% among young (aged 13-24) MSM and 12% among MSM overall.

http://www.cdc.gov/hiv/risk/gender/msm/facts/index.html

Od 2008 roku do 2010 roku zwiekszyla sie ilsoc nowych infekcji wsord modych ( 13 -24 ) pederastow o 22 % a u starszych o 12 %
I jak widac dochodzi juz do 78 %

Nijak to się ma do twoich głupstw nt. 70% zarażonych homo powtarzanych za tobą przez Barneya. Dane dotyczą konkretnego regionu i okresu. Dane dotyczą MSM, a nie tylko gejów. Dane dotyczą tylko tych, którzy szli na badanie - aby mówić o rzetelnej proporcji hetero do homo na badanie musiałoby przyjść procentowo tyle samo homo i hetero. Wiadomo, że tak się nie dzieje i że częsciej badają się homo, niż hetero. Reasumując gabriel pisze bajki, a gdy już cytuje jakieś dane to się okazuje, że dotyczą czegoś zupełnie innego niż wcześniej sugerował.


Pn gru 30, 2013 5:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 9:03 pm
Posty: 7765
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
mugen
Cytuj:
Dane dotyczą MSM, a nie tylko gejów

Tak , heteroseksualizm seks to mezczyzny z mezczyzna wg mugena :D
Cytuj:
Wiadomo, że tak się nie dzieje i że częsciej badają się homo, niż hetero

A mozesz mi dac oficjalne na ten temat oprocz Twoich urojen ?

_________________
"Poznacie ich po ich owocach"


Pn gru 30, 2013 5:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 11:30 pm
Posty: 1874
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
A co Twoim zdaniem Gabriel jest urojeniem jesli moge zapytac? Abstrachujac do tematu caly dzien dzis mi chodzila po glowie piosenka hej sokoly.
Zgadza sie mugen w bibli pisze kto mial kontakty z osobami tej samej plci bedzie stracony.

_________________
Zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem..."


Pn gru 30, 2013 5:50 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 11:58 pm
Posty: 2017
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
gabriel napisał(a):
mugen
Cytuj:
Dane dotyczą MSM, a nie tylko gejów

Tak , heteroseksualizm seks to mezczyzny z mezczyzna wg mugena :D

Nie wg. mugena tylko badań, którymi gabriel próbuje "uwiarygodnić" swoją ideologię. Z czołówki linku, na które powołał się gabriel:
Cytuj:
HIV Among Gay, Bisexual, and Other Men Who Have Sex With Men

"HIV wśród gejów, biseksualistów oraz innych mężczyzn mających seks z mężczyznami".

Okazuje się, że gabriel nie tylko wyrywa dane z kontekstu, ale także udaje, że w przytaczanych przez niego linkach nie ma rzeczy sprzecznych z jego ideologią. Wyrwać jakieś od czapy dane, dopisać sobie do nich swoje widzimisie, zignorowac niewygodną metodologię - oto dewiza gabriela.

gabriel napisał(a):
A mozesz mi dac oficjalne na ten temat oprocz Twoich urojen ?

Proszę bardzo, w przeciwieństwie do ciebie podaję dane popieraje moje słowa
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8357891
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9241397

Poniżej najlepsze:
Cytuj:
Over the 6 years there were 33 681 HIV tests performed on men, of which 17 958 tests were for heterosexual men.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21062593

"W ciągu 6 lat przeprowadzono 33 681 testów HIV na mężczyznach, z czego 17 958 testów wykonano na heteroseksualistach"


Łatwo obliczyć, że połowa spośród wszystkich badających się mężczyzn to geje i biseksualiści. Gabrielowy 1% populacji homo wykonują 50% wszystkich przeprowadzanych testów hiv. W USA żyje ok. 100mln dorosłych mężczyzn w wieku aktywności seksualnej (15-64 lata). Wg. obliczeń gabriela homo to 1mln mężczyzn, a 99mln mężczyzn to heteroseksualiści. Porownując te dane z cytowaną wyżej statystyką testów HIV, łatwo obliczyć, że statystycznie na HIV bada się 1 na 60 gejów oraz 1 na 5500 heteroseksualistów.


Pn gru 30, 2013 6:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 9:03 pm
Posty: 7765
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
mugen
Cytuj:
HIV wśród gejów, biseksualistów oraz innych mężczyzn mających seks z mężczyznami".

No prosze to mamy kolejna orientacje seksualna , bo sa homo ,bi sex ,hetero i sa inni mezczyzni uprawiajacy seks z mezczyznami czyli kto ? :-D
Cytuj:
Over the 6 years there were 33 681 HIV tests performed on men, of which 17 958 tests were for heterosexual men.

To wyglada na to ze wg mugena HIV sieje ukryte spustoszenie wsrod hetero , tylko jakos szpitale i zadne publikacje tego nie potwierdzaja :D

_________________
"Poznacie ich po ich owocach"


Pn gru 30, 2013 6:58 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 11:30 pm
Posty: 1874
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Jak dla mnie mocno się czegoś wyprzeć jest tak jakby staniem się tym.

_________________
Zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem..."


Pn gru 30, 2013 7:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 11:58 pm
Posty: 2017
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
gabriel napisał(a):
No prosze to mamy kolejna orientacje seksualna , bo sa homo ,bi sex ,hetero i sa inni mezczyzni uprawiajacy seks z mezczyznami czyli kto ? :-D

Biseksi, którzy wstydzą się, bądź są niepeni swojej strony homo, więc chcą społecznie być odbierani jako hetero i tak też się identyfikują, pomimo kontaktów homo. Gabriel nie zna podstawowej metodologii badań, które cytuje. Gej/bi oznacza osoby tak się identyfikujące. Inni MSM oznacza osoby, które nie deklarują orientacji gej/bi, ponieważ z różnych powodów nie chcą być tak odbierani. Takim powodem może być wysoka homofobia w danym środowisku, albo np. biseksualista, który uważa, że jest hetero, ponieważ mężczyźni pociągają go w mniejszym stopniu niż kobiety.

gabriel napisał(a):
To wyglada na to ze wg mugena HIV sieje ukryte spustoszenie wsrod hetero , tylko jakos szpitale i zadne publikacje tego nie potwierdzaja :D

Mugen poparł to co wcześniej pisał. Geje/bi badają się znacznie częściej niż hetero, co powoduje większą wykrywalność zakażeń niż u hetero.


Pn gru 30, 2013 7:13 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 11:58 pm
Posty: 2017
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
mindmonkey napisał(a):
Zgadza sie mugen w bibli pisze kto mial kontakty z osobami tej samej plci bedzie stracony.

Oprawiając to wyłącznie negatywnymi przykładami relacji homo. Już na pierwszy rzut oka widać, że coś tu nie gra. Jakby ci ktoś opowiadał tylko o heteroseksualistach gwalcicielach, rozpustnikach, zdradzających swoje żony to też byś uwierzyła, że taki jest każdy hetero?


Ostatnio edytowano Pn gru 30, 2013 7:21 pm przez mugen, łącznie edytowano 1 razPn gru 30, 2013 7:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 11:30 pm
Posty: 1874
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Homoseksualizm - temat zbiorczy
Geje /bi badają się częsciej gdyż cześciej mają kontakty sekualne .Gdyż prawdopodobnie cierpią na zaburzenia seksualne a te często są ze sobą powiązane,dotyczy także rozwiązłości ,nimfomani ,erotomani,hedoizmu.Zarażenie hiv często serwują nam własnie reklamy propagujące sex takiej jak playboy ,clubbing i inne.Osoby molestowane też albo uciekają od seksu i czują wstręt albo popadają w seksualny hedonizm czyli rozwiązłosc seksualną i częste kontaky ,które mają zagłuszyć węwnetrzny ból.

_________________
Zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem..."


Pn gru 30, 2013 7:21 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 310  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL