Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 18, 2021 7:51 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 89  Następna strona
 Kącik towarzyski 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
zefciu napisał(a):
Cytuj:
Proszę wskazać takie działania, że wyrzucono kogoś z forum z powodów osobistych, bez podawania przyczyn i jestem z tym związana.
Jesteś związana z każdym takim przypadkiem, bo jesteś modem. Nie możesz umywać rąk od działań administracji. A przypadek podałem - pilaster.

Kłamiesz.

Cytuj:
Yarpen Zirgin napisał(a):
To pytanie, a nie argument. W dodatku bez poparcia konkretnymi przykładami.
Pytanie to zadałem pierwszy raz bezpośrednio pod rzeczonym postem.

Pisałeś, że merss nie odpowiedziała na Twoje argumenty:
zefciu napisał(a):
Czyli rozumiem, merss nie ustosunkujesz się merytorycznie do żadnego z moich argumentów?

Wychodzi na to, ze w tym pytaniu również nazmyślałeś, bo zamiast mi wskazać argumenty, do których rzekomo merss się nie ustosunkowała, zadałeś trzy pytania.

Wt wrz 30, 2014 6:27 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
@Arwena
Nie przyszło Ci do głowy jednak najprostsze. Twoja sprawa była rozpatrywana z zupełnie innego powodu. [...]

Podaj to najprostsze wyjaśnienie.

Wt wrz 30, 2014 7:13 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
[..] Znów wykorzystujesz tekst Arweny, by dalej piec swą pieczeń. Jej tekst to czyste fantazje, bo faktu nie podała żadnego. Jej sprawa była wyjątkowa z zupełnie innego powodu niż ona sądzi. I myli się, że jest wyjątkowa do dziś. Tego nawet nie zauważyła. Widzi, co chce widzieć...[...]

Z jakiego innego powodu była wyjątkowa moja sprawa? Odpowiedz a więcej do tego wracać nie będę.

Wt wrz 30, 2014 7:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czy jest wsród nas psychiatra?

Bo to się już robi żałosne.

Wt wrz 30, 2014 10:04 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
zefciu napisał(a):
Do jakich argumentów, zefciu, ma się ustosunkować merss, wobec których podobno jeszcze tego nie zrobiła?

1. Dlaczego Jockey obraża publicznie JaraStarego i tego nie cofa?
  2. Dlaczego moderacja zastrzega sobie prawo do wywalania użytkowników bez uzasadnienia?
  3. Cóż to za mroczne tajemnice i intrygi, nt. których snuje aluzje merss i dlaczego zwykłym śmiertelnikom nie wolno o nich wiedzieć?
O zefciu znowu w żywiole...

Wt wrz 30, 2014 10:58 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Odpowiedziałam
Wskaż zatem gdzie. Ja czytam dokładnie Twoje wypowiedzi, ale żadnego uzasadnienia dla obrażania JaraStarego nie znalazłem.
Cytuj:
Dokładne wyjaśnienie dostał jednak JarStary. On był stroną, nie zefciu.
JarStary stoi sam przeciwko trójce moderatorów dysponujących środkami, którymi on nie dysponuje. Więc w tym, że ja się interesuję jego sprawą nie ma niczego nagannego.
Cytuj:
Cytuj:
A przypadek podałem - pilaster. B

Miałeś mi udowodnić postawę a nie emocje, ona ma wagę moralną.
Nie rozumiem. pilaster to nie emocja. pilaster to realnie istniejący użytkownik, który dostał bana bez regulaminowej przyczyny.
Cytuj:
Rozmawiałam z pilastrem i wiedziałam, że nie chce wrócić. i wiem dlaczego.
Ja też wiem dlaczego.
Cytuj:
A może jednak przechowuje? Nie ma podstaw regulaminowych, byś musiał to wiedzieć. Czepiaj się faktów sprzecznych z regulaminem, nie emocjonalnych słówek.
Jeśli moderator może w każdej chwili wyciąć trzy losowe posty użytkownika i wlepić mu trzy ostrzeżenia pisząc np. "ciach - nie popieramy pedofilii", a następnie wywalić tego użytkownika, żeby w pamięci forum został jako pedofil, to regulamin jest kpiną. Kiedy pisałem regulamin nie wpadłem na pomysł, by moderatorzy byli tak bezczelni, by wymyślać kłamliwe powody ciachów. Dlatego niczego takiego tam nie ma. W ogóle regulamin powstawał w czasie, gdy moderatorzy mieli znacznie mniej środków, a po forum grasowały różne parametry.
Cytuj:
wyciągasz kolejne bzdety/ emocje jako dowody w sprawie
To Ty merss bez przerwy piszesz o emocjach. Ja piszę o faktach.
zefciu napisał(a):
Cytuj:
Proszę wskazać takie działania, że wyrzucono kogoś z forum z powodów osobistych, bez podawania przyczyn i jestem z tym związana.
Jesteś związana z każdym takim przypadkiem, bo jesteś modem. Nie możesz umywać rąk od działań administracji. A przypadek podałem - pilaster.

Kłamiesz.
Uzasadnij. Pisałem o przypadku pilastra wielokrotnie, bo wówczas bezczelność moderacji sięgnęła zenitu. pilastrowi dano trzy szybkie ostrzeżenia, z których nie uzasadniono ani jednego. Następnie go wywalono.
Cytuj:
Wychodzi na to, ze w tym pytaniu również nazmyślałeś, bo zamiast mi wskazać argumenty, do których rzekomo merss się nie ustosunkowała, zadałeś trzy pytania.
Argumenty są następujące:
Fakty:
  • Pojawiły się sytuacje, gdy moderatorzy zwyczajnie kłamali wycinając posty i dając ostrzeżenia.
  • Coraz częściej moderatorzy obrażają personalnie użytkowników.
  • Kilku użytkowników odeszło z ww. powodów.
Wniosek:
Jeśli czegoś nie zrobimy, to na forum zostaną wyłącznie klakierzy moderacji i psychicznie chorzy.
Propozycja:
  • Należy zaprzestać obrażania użytkowników, a obrażonych (z wyjątkiem mojej osoby) przeprosić oraz usunąć obraźliwe teksty.
  • Należy wprowadzić regulaminowy obowiązek archiwizacji wyciętych tekstów, by modzi mogli wybronić swoje decyzje publicznie.
  • Należy przeprosić osoby niesłusznie usunięte i zaprosić je z powrotem na forum.
  • Należy ustosunkowywać się do skarg użytkowników, a nie atakować ich za to.
Jockey napisał(a):
O zefciu znowu w żywiole...
Ooo, Jockey jak zwykle na mnie naskakuje bez cienia merytorycznego odniesienia do moich wątpliwości.

Śr paź 01, 2014 8:23 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
zefciu napisał(a):
Kłamiesz.
Uzasadnij. Pisałem o przypadku pilastra wielokrotnie, bo wówczas bezczelność moderacji sięgnęła zenitu. pilastrowi dano trzy szybkie ostrzeżenia, z których nie uzasadniono ani jednego. Następnie go wywalono.

No to popatrzmy na ostrzeżenia pilastra (podkreślenia moje):

18 wrz 2013, 20:50
pilaster - OSTRZEŻENIE za obrażanie innych dyskutantów
9 paź 2013, 19:38
pilaster - ostrzeżenie nr 2 za obrażanie innych. Kolejne zaskutkuje banem.
I finalne, za które, zgodnie z zapowiedzią, dostał 2 tygodniowego bana:
13 paź 2013, 12:14
@pilaster trzecie OSTRZEŻENIE za arogancje w odnoszeniu personalnym.

Jak widać każde ostrzeżenie jest przyznane z uzasadnieniem, co niestety sprawia, że Twoje tezy o rzekomym przyznaniu ich bez uzasadnienia są... kłamstwem.

Cytuj:
Cytuj:
Argumenty są następujące:

Zobaczymy.

Cytuj:
[*]Pojawiły się sytuacje, gdy moderatorzy zwyczajnie kłamali wycinając posty i dając ostrzeżenia.

Brak poparcia przykładami sprawia, że mamy jedynie zarzut, a nie argument.

Cytuj:
[*]Coraz częściej moderatorzy obrażają personalnie użytkowników.

Również brak poparcia przykładami, czyli znowu zarzut, a nie argument.

Cytuj:
[*]Kilku użytkowników odeszło z ww. powodów.

Bez poparcia przykładami, czyli pusta teza, a nie argument.

Ergo: Kolejny raz mamy do czynienia z zarzutami (tym razem w formie orzeczeń, a nie pytań), a nie z argumentami na które rzekomo nie odpowiedziała merss. Czyli znowu kłamiesz. :(

Śr paź 01, 2014 9:01 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jak widać każde ostrzeżenie jest przyznane z uzasadnieniem
A każde z tych "uzasadnień" jest wyssane z palca. Pomijam już w ogóle kuriozalność trzeciego z "uzasadnień", którą przewyższają chyba tylko ostrzeżenia za "pieniactwo".
Cytuj:
Cytuj:
[*]Pojawiły się sytuacje, gdy moderatorzy zwyczajnie kłamali wycinając posty i dając ostrzeżenia.

Przykładem są ostrzeżenia pilastra. Ile razy mam powtarzać. Przykładem jest też ostrzeżenie JaraStarego ze "pieniactwo". Jeśli nie jest to kłamstwo, proszę przedstawić stosowne wezwanie do sądu.
Cytuj:
Cytuj:

Podałem wypowiedzi, o które mi chodzi. Już kilka razy. Ostatnia wypowiedź Jockeya iż "szkoda klawiatury na JaraStarego" jest dyskutowana w tej chwili. Wcześniej Robur obrażał mnie i odmawiał interwencji, gdy kosiarz obrażał pilastra (oba teksty były obraźliwe w sposób skrajny).
Cytuj:
Cytuj:

Przykładem znowu pilaster.

Yarpen - jak naprawdę bez urządzania moderatorom klaki nie potrafisz żyć, to chociaż czytaj cały spór. merss wiedziała o co mi chodzi.

Śr paź 01, 2014 9:11 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
zefciu napisał(a):
Jak widać każde ostrzeżenie jest przyznane z uzasadnieniem
A każde z tych "uzasadnień" jest wyssane z palca.

Teraz Twoja głowa udowodnić, że są wyssane z palca, bo fakt, że kłamałeś o braku uzasadnienia, widać czarno na zielonym. :)

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:

Przykładem są ostrzeżenia pilastra.

Ostrzeżenia dla pilastra przyznano z uzasadnieniem. Twoja głowa teraz wykazać, że kłamali wycinając posty i dając ostrzeżenia, bo bez tego Twój zarzut będzie zwykłym kłamstwem i pomówieniem.

Cytuj:
Przykładem jest też ostrzeżenie JaraStarego ze "pieniactwo".

Zerknijmy na treść warna:
3 wrz 2014, 16:15
@JarStary - OSTRZEŻENIE - za ciągły offtop i awanturnictwo
W tym momencie pozostaje ci jeszcze wykazać, ze moderator nakłamał w tym warnie i przy usuwaniu postów JaStarego.

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:

Podałem wypowiedzi, o które mi chodzi. Już kilka razy. Ostatnia wypowiedź Jockeya iż "szkoda klawiatury na JaraStarego" jest dyskutowana w tej chwili.

Podaj link do wypowiedzi, bo wyszukiwarka jej nie wskazuje. Bez tego mamy gołosłowny zarzut, a nie argument.

Cytuj:
Wcześniej Robur obrażał mnie i odmawiał interwencji, gdy kosiarz obrażał pilastra (oba teksty były obraźliwe w sposób skrajny).

Również proszę o wskazanie konkretnych wypowiedzi, bo jesteś, niestety, osobą, której nie można wierzyć na słowo.

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:

Przykładem znowu pilaster.

Odnośnie pilastra, to nie podał na forum przyczyn swojego odejścia. Pomijając zaś ten fakt, to pisałeś o kilku użytkownikach, a nie jednym pilastrze. Czyli dowodów brak i zarzut pozostaje zarzutem, a nie argumentem.

Cytuj:
Yarpen

Zefciu, mnie interesują fakty. Ty zaś, jak widać, opierasz się na kłamstwach i nie popartych argumentami zarzutach.

Śr paź 01, 2014 9:21 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Teraz Twoja głowa udowodnić, że są wyssane z palca
Jak mam udowadniać niewinność pilastra w sytuacji gdy moderatorzy wycięli stosowne wypowiedzi. Gdyby mój postulat został wprowadzony, to można by było zweryfikować zasadność ostrzeżeń. A tak - nie można.
Cytuj:
bo fakt, że kłamałeś o braku uzasadnienia, widać czarno na zielonym.
Nie kłamałem. pilaster dopytywał się o uzasadnienie, ale zamiast tego dostał kolejne ostrzeżenia. :)
Cytuj:
Ostrzeżenia dla pilastra przyznano z uzasadnieniem.
Powtórz jeszcze 998 razy, a stanie się to prawdą.
Cytuj:
W tym momencie pozostaje ci jeszcze wykazać, ze moderator nakłamał w tym warnie i przy usuwaniu postów JaStarego.
I znowu - JarStary jest winny dopóki nie udowodni się mu niewinności.
Cytuj:
Podaj link do wypowiedzi, bo wyszukiwarka jej nie wskazuje.

viewtopic.php?p=943552#p943552

Ta dyskusja zaczęła się od drugiego postu pod tą wypowiedzią. Widać, że jej nie śledziłeś, tylko wcinasz się nagle nie wiedząc, o czym mówimy. Ale za to z głębokim przekonaniem, że moderatorzy mają rację.

Cytuj:
Również proszę o wskazanie konkretnych wypowiedzi
Ależ bardzo proszę:
Wypowiedź moderatora: http://www.dyskusje.katolik.pl/viewtopi ... 35#p883735
Post zgłoszony i nie usunięty przez moderację: http://www.dyskusje.katolik.pl/viewtopi ... 59#p873959
Cytuj:
bo jesteś, niestety, osobą, której nie można wierzyć na słowo.
Oczywiście nie podasz żadnego konkretnego przykładu mojego kłamstwa. Bo po co.
Cytuj:
Odnośnie pilastra, to nie podał na forum przyczyn swojego odejścia.
To idź go spytaj.
Cytuj:
Pomijając zaś ten fakt, to pisałeś o kilku użytkownikach, a nie jednym pilastrze.
Jakiś powód tego, że obecnie na forum oprócz wariatów i lizusów zostało kilku tylko użytkowników musi być. Poza pilastrem - jest to moja hipoteza. Nie znam lepszej. Może Ty mi przedstawisz.

Śr paź 01, 2014 9:35 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
zefciu napisał(a):
Teraz Twoja głowa udowodnić, że są wyssane z palca
Jak mam udowadniać niewinność pilastra w sytuacji gdy moderatorzy wycięli stosowne wypowiedzi.

Udowodnij, że wycięli.

Cytuj:
Cytuj:
bo fakt, że kłamałeś o braku uzasadnienia, widać czarno na zielonym.
Nie kłamałem.

Tia. Nie kłamałeś o braku uzasadnienia chociaż w każdym warnie jak wół stoi uzasadnienie. :D

Cytuj:
Cytuj:
Ostrzeżenia dla pilastra przyznano z uzasadnieniem.
Powtórz jeszcze 998 razy, a stanie się to prawdą.

Nie muszę. W każdym z ostrzeżeń jest uzasadnienie, które zacytowałem w tym postcie.

Cytuj:
Cytuj:
I znowu - JarStary jest winny dopóki nie udowodni się mu niewinności.

Wina została wskazania w ostrzeżeniu. Twoja głowa teraz wykazać, że ostrzeżenie przyznano bezzasadnie jeżeli masz zamiar twierdzić, że został niewinnie ukarany.

Cytuj:
Cytuj:
Podaj link do wypowiedzi, bo wyszukiwarka jej nie wskazuje.

http://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.ph ... 52#p943552

Odczytanie w kontekście zmienia sens.

Cytuj:
Widać, że jej nie śledziłeś, tylko wcinasz się nagle nie wiedząc, o czym mówimy.

"Wciąłem" się z konkretną prośbą o wskazanie argumentów, na które rzekomo nie odpowiedziała merss. Do tej pory ich nie wskazałeś, a jedynie mnożysz kolejne, bezzasadne zarzuty pod adresem moderacji.

Cytuj:
Cytuj:
Również proszę o wskazanie konkretnych wypowiedzi
Ależ bardzo proszę:
Wypowiedź moderatora: viewtopic.php?p=883735#p883735

Która w żadnym stopniu nie jest obraźliwa, a jest jedynie podsumowaniem Twoich praktyk, bo chociażby w rozmowie ze mną np. uparcie kłamiesz o rzekomym ukaraniu bez przyczyny pilastra ostrzeżeniami.

Cytuj:
Post zgłoszony i nie usunięty przez moderację: viewtopic.php?p=873959#p873959

Jeżeli kosiarz rzeczywiście podawał to, o czym pilaster twierdził, że nie podał, to ocena kosiarza jest uzasadniona. Nawet, jeżeli zefciu twierdzi, że jest obraźliwa.

Cytuj:
Cytuj:
bo jesteś, niestety, osobą, której nie można wierzyć na słowo.
Oczywiście nie podasz żadnego konkretnego przykładu mojego kłamstwa. Bo po co.

Wykazałem, że kłamiesz w kwestii rzekomego wlepienia ostrzeżeń pilastrowi bez podania przyczyny. Tak samo ściemniałeś w sprawie tych "kilku użytkowników", którzy rzekomo mieli odejść ze względu na zachowanie moderatorów.

Cytuj:
Cytuj:
Odnośnie pilastra, to nie podał na forum przyczyn swojego odejścia.
To idź go spytaj.

Nie widzę powodu. Ty twierdzisz, że odszedł ze względu na postępowanie moderatorów, wiec to Ty masz obowiązek przedstawić dowód, że tak było.

Cytuj:
Cytuj:
Pomijając zaś ten fakt, to pisałeś o kilku użytkownikach, a nie jednym pilastrze.
Jakiś powód tego, że obecnie na forum oprócz wariatów i lizusów zostało kilku tylko użytkowników musi być.

Pomijając już obraźliwość Twojej wypowiedzi, to jak pisałem: Interesują mnie fakty. Dlatego jak masz zamiar twierdzić, że ludzie odchodzą ze względu na postępowanie moderatorów, to przedstaw konkretne dowody. Inaczej będzie to kolejny bezpodstawny zarzut, czyli de facto pomówienie, z Twojej strony.

Cytuj:
Poza pilastrem - jest to moja hipoteza. Nie znam lepszej.

Hipoteza nie może stanowić ani argumentu, ani tym bardziej zarzutu.

Podsumowując:

Nie przedstawiłeś jakichkolwiek argumentów, do których rzekomo nie ustosunkowała się mers. To oznacza, że oskarżasz ją o winy, których nie popełniła, czyli kłamiesz.
Smutne.

Śr paź 01, 2014 9:59 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Udowodnij, że wycięli.
Powtarzam - to brocha modów dowieść, że pilaster był winny.

Cytuj:
Tia. Nie kłamałeś o braku uzasadnienia chociaż w każdym warnie jak wół stoi uzasadnienie. :D
Uzasadnienie czymkolwiek poparte.
Cytuj:
Wina została wskazania w ostrzeżeniu. Twoja głowa teraz wykazać, że ostrzeżenie przyznano bezzasadnie jeżeli masz zamiar twierdzić, że został niewinnie ukarany.
Śmieszny jesteś.
Cytuj:
Odczytanie w kontekście zmienia sens.
Proszę wykazać, że zmienia sens do tego stopnia, że nie jest obraźliwe.
Cytuj:
Która w żadnym stopniu nie jest obraźliwa
Zupełnie nie jest. Całkowite zanegowanie czyjejś zdolności honorowej to małe miki. Co innego, jak ktoś napisze, że "Robur zabeblał". Wtedy to jest personalne lżenie.
Cytuj:
uparcie kłamiesz o rzekomym ukaraniu bez przyczyny pilastra ostrzeżeniami
Uparcie twierdzę, bo moderatorzy pytani o te przyczyny nie umieli ich wskazać. I w końcu napisali jakieś brednie o "antagonizowaniu".
Cytuj:
Jeżeli kosiarz rzeczywiście podawał to, o czym pilaster twierdził, że nie podał, to ocena kosiarza jest uzasadniona.
Po pierwsze - nie podawał. Po drugie - nawet gdyby tak nie było, to znowu mamy do czynienia ze skrajnie obraźliwym, personalnym tekstem.
Cytuj:
Nawet, jeżeli zefciu twierdzi, że jest obraźliwa.
Jeśli całkowite zanegowanie czyjegoś honoru nie jest obraźliwe, to co jest?
Cytuj:
Wykazałem, że kłamiesz w kwestii rzekomego wlepienia ostrzeżeń pilastrowi bez podania przyczyny.
Nie, nie wykazałeś. To że modzi napisali "obrażanie", "lżenie", "arogancja" etc. jest bezwartościowe, gdyż nie wskazali na czym powyższe polegały.
Cytuj:
Tak samo ściemniałeś w sprawie tych "kilku użytkowników", którzy rzekomo mieli odejść ze względu na zachowanie moderatorów.
Nie ściemniałem, tylko widzę zmianę profilu użytkowników na forum. Nie umiem jej wyjaśnić inaczej. Może Ty potrafisz.
Cytuj:
Nie widzę powodu. Ty twierdzisz, że odszedł ze względu na postępowanie moderatorów, wiec to Ty masz obowiązek przedstawić dowód, że tak było.
Osobiście mi tak powiedział - to raz. Dwa - nie wrócił po banie danym niesprawiedliwie przez moderatorów. Chcesz uznać, że to zbieg okoliczności - Twoja sprawa.
Cytuj:
Pomijając już obraźliwość Twojej wypowiedzi
Konkretnie dla kogo ta wypowiedź jest obraźliwa, hę?
Cytuj:
Nie przedstawiłeś jakichkolwiek argumentów, do których rzekomo nie ustosunkowała się mers. To oznacza, że oskarżasz ją o winy, których nie popełniła, czyli kłamiesz.
Nie oskarżam merss o żadne winy. Jeśli twierdzisz, że oskarżam merss o winy - wskaż gdzie to niby robię.

Śr paź 01, 2014 10:27 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Miałem nadzieję, że się opamiętasz i po pokazaniu Ci chociażby tego, jak kłamiesz w kwestii ostrzeżeń pilastra, odwołasz swe słowa i przeprosisz za to, co wypisujesz na ten temat. Wolisz jednak brnąć w zaparte i dlatego odpuszczam sobie dalszą rozmowę, bo po prostu... szkoda czasu i klawiatury.

Śr paź 01, 2014 10:40 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
jak kłamiesz w kwestii ostrzeżeń pilastra
Jeszcze 995 razy? Chyba zgubiłem rachubę.
Cytuj:
Wolisz jednak brnąć w zaparte i dlatego odpuszczam sobie dalszą rozmowę, bo po prostu... szkoda czasu i klawiatury.
Dziękuję. Mam nadzieję, że merss, która w przeciwieństwie do Ciebie ma kompetencje do wyjaśnienia pewnych spraw podejmie znowu dyskusję.

Śr paź 01, 2014 10:42 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
zefciu napisał(a):
JarStary stoi sam przeciwko trójce moderatorów dysponujących środkami, którymi on nie dysponuje. Więc w tym, że ja się interesuję jego sprawą nie ma niczego nagannego.

Napisałam wyraźnie, że Dokładne wyjaśnienie dostał jednak JarStary. Kłamliwie sugerujesz, że trójka moderatorów uwzięła się na Niego.
Cytuj:
pilaster to nie emocja. pilaster to realnie istniejący użytkownik, który dostał bana bez regulaminowej przyczyny.

Prosiłam, żeby nie zajmować się sprawami przedawnionymi. Sprawa pilastra została wyczerpująco wyjaśniona przez Robura i mnie. Wyjaśniona - oznacza zakończona. Jego powrót na forum zależy tylko od Niego, to jedyna droga. Nie jest to zadanie własne moderacji. Obecność na tym forum jest dobrowolna i decyzja o odejściu podjęta w wolności.
Nie moją rolę jest pernamentne tłumaczenie różnicy między emocją a postawą NIE.
Cytuj:
Jeśli moderator może w każdej chwili wyciąć trzy losowe posty użytkownika i wlepić mu trzy ostrzeżenia pisząc np. "ciach - nie popieramy pedofilii", a następnie wywalić tego użytkownika, żeby w pamięci forum został jako pedofil, to regulamin jest kpiną.

Należało udokumentowany fakt zgłosić w Uwagach NATYCHMIAST.
Cytuj:
Kiedy pisałem regulamin nie wpadłem na pomysł, by moderatorzy byli tak bezczelni, by wymyślać kłamliwe powody ciachów

1. Pierwsze za co się zabrałam jako mod, to za zmianę regulaminów.
2. Zgłaszać natychmiast, bo zefciu może czytać nienapisane lub mod wyraził się nieprecyzyjnie. Po to, by zarzucić komuś kłamstwo należy to wcześniej udowodnić. Na teraz to pomówienie moderatorów o nieuczciwość. Rozmowom w rzeczonych tematach poświęciłam wystarczająco dużo czasu. Gra w zefciowym tasiemcu mnie nie interesuje, interesuje mnie wyjaśnianie spraw. Muszą być strony i fakty, więc zaocznie można tylko beblać.
Cytuj:
bo wówczas bezczelność moderacji sięgnęła zenitu.

Pomówienie całej moderacji. Brak dokumentacji faktograficznej w sprawie.
Cytuj:
Fakty:
  • Pojawiły się sytuacje, gdy moderatorzy zwyczajnie kłamali wycinając posty i dając ostrzeżenia.
  • Coraz częściej moderatorzy obrażają personalnie użytkowników.
  • Kilku użytkowników odeszło z ww. powodów.

To nie są fakty, one wymagają dokumentacji, w każdym punkcie. Odchodzenie użytkowników wynika z różnych przyczyn. Ma też prawo odejść z powodu moderacji. Nie jest bowiem zadaniem własnym moderatorów zatrzymywanie użytkowników, którzy tego nie chcą.
Cytuj:
Wniosek:
Jeśli czegoś nie zrobimy, to na forum zostaną wyłącznie klakierzy moderacji i psychicznie chorzy.

Podsumowanie
Twój wniosek nie ma odniesienia do faktów.
1. Osoby zaburzone psychicznie mają patologiczne mechanizmy obronne i są najbardziej wrażliwe na wszelkie krytyczne uwagi moderatorskie, odchodziłyby najprędzej (i tak się dzieje). Tyle, że podana przez nich przyczyna nie ma odniesienia do przyczyny obiektywnej. Pisałam kiedyś więcej o tym- patologiczne mechanizmy obronne są widoczne, zaburzenia osobowości również. Nie wymaga się jednak od rejestrującego na forum zaświadczenia lekarskiego. Mogą swobodnie pisać. Schizofrenika w okresie remisji nie poznasz, są niezwykle utalentowani i logiczni. Podobnie inne osoby z zaburzeniami, to mogą być niezwykle utalentowani ludzie. Maniery innego forum...przykre nawyki.
2. Nie jesteś w stanie przedstawić stanu faktycznego, wykazać, że użytkownikami są głównie chorzy psychicznie i klakierzy. Tych kilku sprawiedliwych też pewnie będzie trudno znaleźć personalnie zefciowi.
3. Obraziłeś personalnie prawie wszystkich użytkowników, łącznie z moderatorami. Z tego wykazu bowiem wynika, że modzi są w grupie chorych psychicznie, bo samym sobie klakierami chyba nie są. Nie cechuje ich elastyczna osobowość, co zarzucasz im od miesięcy (min upór), więc zdrowi też być nie mogą.
Cytuj:
Propozycja:
[list]
[*]Należy zaprzestać obrażania użytkowników

Proszę zacząć od siebie. Ja ze swej strony przyznaję OSTRZEŻENIE
Kłania się regulamin w wersji obecnej w § II/5 (grubiaństwo w stosunku do chorych), II/8.1.

Wczoraj wyraźnie dałam do zrozumienia, że oskarżenia należy dokumentować faktograficznie. Moim błędem było zaniechanie ostrzeżenia. Poplątanie się zefcia w oskarżeniach/zapytaniach/argumentach uznałam za okoliczność łagodzącą. Są jednak granice, których nie chcę przekraczać, bo oznaczało by to nierówne traktowanie użytkowników tego forum.

I jeszcze jedno. W punkcie IV/6 regulaminu czytamy:

Konstruktywna krytyka poczynań administracji i moderacji jest mile widziana, o ile jest prowadzona przy zachowaniu wszelkich zasad kultury i ma na celu współpracę w celu ulepszania zasad panujących na forum, wyjaśnienie wątpliwości.

Oznacza to poinformowanie o zaniedbaniach. Nie oznacza, że zefciowe wątpliwości zajmują od miesięcy modów tym samym. Krytyka bowiem nie oznacza wymuszenia decyzji. Modzi mogą podjąć inne. Są suwerenni w tym zakresie. I nie są zobowiązani informować zefcia o swych postanowieniach. I muszą ryzykować tym, że zefciu się obrazi na forum, czego tak naprawdę nie chcą.

Kolejne posty dotyczące przedstawianych już spraw będą wycinane, ponieważ nie wprowadzają nowych elementów w sprawach przedstawionych przez zefcia.

Jeśli zefciu napisze na forum, że dostał ostrzeżenie za pisanie prawdy i krytykę merss, która obraziła się/nie znosi krytyki/....można wpisać inne bzdety (ewentualnie wariacje na temat) uznam to za pisanie nieprawdy w kolejnej sprawie.

Edit
To było trzecie ostrzeżenie, więc skutkuje dwutygodniową przerwą od forum BAN 2tyg.

Śr paź 01, 2014 2:54 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 89  Następna strona