Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So gru 05, 2020 5:40 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
[ciach (merss)

a słowa moje odrzuciłeś

Śr sty 28, 2015 12:09 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
zawi napisał(a):
Przemyśl Merss czy nie ma uzasadnienia zrobić tak jak mówię. Bo w tym dziale o chrześcijaństwie nie ma sensu pisać na temat temperatury, fal magnetycznych, GPS'u itp. To jest jak próba wyprostowania garbatej babci - jej już nie da się pomóc, ale wnuczkę przed garbem da się może uratować.

Nazwa niech zostanie. Nauka to również uczenie innych, spodobała mi się ta propozycja. To pojemny tytuł.
Jestem otwarta na dalsze propozycje. Obiecałam MJ, że mu nie ruszę jego wątku, więc tak zostanie, nic nie usunę, ale skopiować mogę. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, byś założył w dziale naukowym wątek dotyczacy sprostowań, nadaj mu jakiś tytuł i umieszczaj tam linki z Quo vadis. Mogę nawet przygotować posty, do których zechcesz się odnieść. Moża przecież skopiować wątek i spreparować z postów, które powinny się tam znaleźć.
Jeśli się chce Tobie, czy innym, przygotujcie mi linki do postów a ja wam obrobię całość. Pousuwam tez argumenty lucyferyczne w postach.

Jak przeniosłam wycięte posty do działu naukowego wyszło tego kilka stron, kilka godzin straciłam na przeglądaniu. Teraz jednak proszę o konkrety, nie chcę sama wybierać. Jesteście w tym lepsi i wyselekcjonujecie precyzyjniej.
Na końcu pousuwam linki. Zostawiam jako propzycję do przemyślenia.

Efit
Sama przygotuję wersję roboczą skopiowanego wątku, a wy będziecie zgłaszali uwagi, łącznie z postami do usunięcia. Będzie chyba wygodniej. Tytuł należy do was.

Śr sty 28, 2015 2:40 pm
Dyskutant
Dyskutant

Moglibyście usunąć nie potrzebne rozmowy w tym temacie viewtopic.php?f=1&t=17918&start=6285

Bo bardziej tu chodzi o pytania do prawosławnych, ale widzę, że co niektórzy tego nie rozumieją. Wcześniej moderowano nie potrzebne wypowiedzi, teraz zrobił się śmietnik.

OK!

Pn lut 02, 2015 8:40 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Od jakiegoś czasu z szybszej przeglądarki nie mogę się zalogować.
Pojawia się komunikat:
"Przekroczyłaś limit błędnych prób zalogowania. Teraz, aby się zalogować, musisz dodatkowo przepisać kod z poniższego obrazka".
Wszystko dobrze, tylko na podanym obrazku nie ma nic.
Jak sobie z tym poradzić?

Śr lut 04, 2015 12:04 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Może masz AdBlocka? Jeśli tak, to go wyłącz i odśwież stronę.

Śr lut 04, 2015 4:19 pm
Gaduła
Gaduła

Rafał Kozłowski napisał(a):
Teoria ewolucji już dawno przestała być jedynie naukową hipotezą. Stała się teorią naukową, potwierdzoną, niezliczonymi już, dowodami na jej poprawność. Stała się na równi pewna, co teoria względności czy mechanika kwantowa. Oczywiście zawsze można wszystko negować. Trudno mi Cię za to winić; skoro z punktu widzenia ateisty wierzysz w boga, którego nie ma, to niby dlaczego nie miałbyś wierzyć w teorię kreacjonizmu, która jest całkiem błędna; jednakże próba udowadniania jej poprawności wydaje się być żenująca (dotyczy to także prób modyfikacji teorii ewolucji). Nie sposób podjąć polemikę z takim stanowiskiem, pozostaje odesłać do bogatej literatury.
Przesyłam linki do dwóch krótkich ale bardzo treściwych artykułów:
[ciach

Co Ty wyprawiasz moderatorze. Kasujesz linki w moich wypowiedziach?
To zachowanie skandaliczne, ogranicz się do części tylko dla chrześcijan, skoro tak sobie to forum zorganizowaliście. Informuje Was również, że jest to forum publiczne, dotyczą go więc ustalone standardy i polskie prawo.

Przedstaw gremium forum z jakiego paragrafu regulaminu skorzystałaś usuwając linki w mojej wypowiedzi.

Podawanie podstawy prawnej jest standardem w cywilizowanym świecie; pod każdym Twoim wtrąceniem się w wypowiedź umieszczaj punkty regulaminu z jakiego korzystasz.

Najwyraźniej szukasz zaczepki.

Pt lut 06, 2015 7:36 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Nauka to nowy dział forum, więc użytkownicy jeszcze mylą się, że zdanie Kościoła w sprawach naukowych nie jest argumentem w dyskusji. Dla mnie to sytuacja, którą oceniam w granicach normy, każdy ma prawo do pomyłek*. Gdyby nie wpis zawiego, edytowałabym też wypowiedź AndrzejaA. Następnym razem proszę ograniczyć się w tym dziale do informacji stricte naukowych, bez otoczki co Kościół o tym sądzi, nawet w linkach. Link można wykorzystać w Charf, jeśli temat na to pozwoli. Tu poszukać źródeł stricte naukowych, nie z Racjonalisty z interpretacją dotycząca co sądzi autor artykułu o tym co Kościół opiniuje. Inaczej spojrzeć na temat.
Takie przyjęliśmy założenia uruchamiając działy naukowe- argumenty/dowody dotyczące wiedzy kierunkowej.
Odnośnie regulaminu- to offt-topic w danym temacie. Reg. II/4

Mam nadzieję, że ta informacja pozwoli i innym osobom na pisanie zgodne z przeznaczeniem nowych działów.

Edit
Jeśli wątek ewolucyjny będzie cieszył się zainteresowaniem użytkowników planuję wycofanie dotychczasowej części, w której jest sporo elementów filozoficzno- teologicznych i wyodrębnienie z niej typowo biologicznej, która odpowiada kryteriom działu.

Pt lut 06, 2015 8:40 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Przeczytałem Rafale Kozłowski, że interesujesz się komunikacją międzyludzką.

Dziwi mnie więc niezrozumienie pewnych prostych rzeczy. Pierwszą podstawową sprawą podczas dyskusji jest rozumienie interlokutora. To znana od średniowiecza zasada pozwalająca nie kłócić się, lecz naprawdę dyskutować. Zauważył więc, że nie odpowiadasz na argumenty, tylko piszesz "swoje", jakbyś chciał zarzucić druga stronę paragrafami. Będzie ci łatwiej, jak spróbujesz zrozumieć. Wiesz, spróbuj użyć argumentów twoich przeciwników... przeciw nim, powtarzam wykaż ich słabość. Zawsze można się podeprzeć jakimś cytatem z podaniem źródła, lecz nie może to być na zasadach tworzenia propagandy. Spróbuj przekonstruować swój punkt widzenia według zasad forum, nie tracąc oczywiście jego sensu.

Natomiast twoja mocno emocjonalna reakcja, to para w gwizdek. Nie da się tak, próbuj inaczej zgodnie z intencjami forum. Nie bądź jak zakuty w zbroje rycerz stojący nieruchomo, lepsza zasada Akayamy z dżudo - zgiąć, aby zwyciężyć. :-D

Pt lut 06, 2015 12:39 pm
Gaduła
Gaduła

merss napisał(a):
Nauka to nowy dział forum, więc użytkownicy jeszcze mylą się, że zdanie Kościoła w sprawach naukowych nie jest argumentem w dyskusji. Dla mnie to sytuacja, którą oceniam w granicach normy, każdy ma prawo do pomyłek*. Gdyby nie wpis zawiego, edytowałabym też wypowiedź AndrzejaA. Następnym razem proszę ograniczyć się w tym dziale do informacji stricte naukowych, bez otoczki co Kościół o tym sądzi, nawet w linkach. Link można wykorzystać w Charf, jeśli temat na to pozwoli. Tu poszukać źródeł stricte naukowych, nie z Racjonalisty z interpretacją dotycząca co sądzi autor artykułu o tym co Kościół opiniuje. Inaczej spojrzeć na temat.
Takie przyjęliśmy założenia uruchamiając działy naukowe- argumenty/dowody dotyczące wiedzy kierunkowej.
Odnośnie regulaminu- to offt-topic w danym temacie. Reg. II/4

Mam nadzieję, że ta informacja pozwoli i innym osobom na pisanie zgodne z przeznaczeniem nowych działów.

Edit
Jeśli wątek ewolucyjny będzie cieszył się zainteresowaniem użytkowników planuję wycofanie dotychczasowej części, w której jest sporo elementów filozoficzno- teologicznych i wyodrębnienie z niej typowo biologicznej, która odpowiada kryteriom działu.

Jak chcesz budować dział naukowy nie dopuszczając kontrowersyjnych wypowiedzi? Dział naukowy w interpretacji kościoła katolickiego? Merss!!! zastanów się, co piszesz. Jeżeli potrzebujecie pomocy w tym dziale to napisz na priv. Może pomogę.

Nadto. Nie jest ważne Twoje zdanie. Ważne jest dobre działanie forum, aby ludzie mogli się ze sobą komunikować, wymieniać spostrzeżenia i poglądy (czasami jest „ostro” - i niech będzie). Możesz przecież zabierać głos na forum jako użytkownik, a nie jak cenzor (w tym temacie odpiszę poniżej Roburowi). Nie korzystaj ze swojej władzy, jako moderator, w ten sposób, że ograniczasz możliwość wypowiedzi – czemu ma to służyć? Wprowadza to niechęć „otwartych umysłów”, chyba, że ich na tym forum nie chcecie.

Uwaga odnośnie regulaminu forum Rozdział II pkt. 4
Pisząc post, miej na uwadze temat, wokół którego toczy się dyskusja. Treści odchodzące zbyt daleko od niego (tzw. offtop) mogą być przeniesione do innego wątku lub wycięte.

Oba teksty, na marginesie bardzo dobre, opisują temat ewolucji – czyli clou wątka. Są esensją zagadnień ewolucyjnych. Przytoczyłem je z uwagi na ich silny kondensat. Jak chcesz budować dział naukowy, skoro nie potrafisz tego ocenić?

Robur napisał(a):
Przeczytałem Rafale Kozłowski, że interesujesz się komunikacją międzyludzką.

Dziwi mnie więc niezrozumienie pewnych prostych rzeczy. Pierwszą podstawową sprawą podczas dyskusji jest rozumienie interlokutora. To znana od średniowiecza zasada pozwalająca nie kłócić się, lecz naprawdę dyskutować. Zauważył więc, że nie odpowiadasz na argumenty, tylko piszesz "swoje", jakbyś chciał zarzucić druga stronę paragrafami. Będzie ci łatwiej, jak spróbujesz zrozumieć. Wiesz, spróbuj użyć argumentów twoich przeciwników... przeciw nim, powtarzam wykaż ich słabość. Zawsze można się podeprzeć jakimś cytatem z podaniem źródła, lecz nie może to być na zasadach tworzenia propagandy. Spróbuj przekonstruować swój punkt widzenia według zasad forum, nie tracąc oczywiście jego sensu.

Natomiast twoja mocno emocjonalna reakcja, to para w gwizdek. Nie da się tak, próbuj inaczej zgodnie z intencjami forum. Nie bądź jak zakuty w zbroje rycerz stojący nieruchomo, lepsza zasada Akayamy z dżudo - zgiąć, aby zwyciężyć. :-D

Drogi Robur.
Komunikacja społeczna jest nie tylko moim zainteresowaniem – uściślając.

Popełniasz z Merss poważny dyskusyjny błąd wprowadzając element wojny do dyskusji. Szukacie zwycięzcy ….., a co, jeśli zwycięzcy nie ma? Dyskusja, to ścieranie się opinii, ale przede wszystkim dowodów i argumentów. Tego oczekuję od interlokutora – głębokiego zaangażowania się w temat rozmowy. Dlatego robię to, co Cię niepokoi – podaję przykłady i linki do informacji i oczekuję uzasadnienia stanowiska interlokutora, niestety większość rozmówców nie potrafi przedstawiać argumentów wspierających ich opinię.

Zrozumienie interlokutora, to jedno, a zgadzanie się z nim, to drugie. Dopuść do siebie myśl, że wymiana zdań nie musi kończyć się zwycięstwem jednej ze stron. Mogą pozostać przy swoich stanowiskach – i to właśnie jest istotą dyskusji.

Nie zapominajcie także, że forum internetowe jest miejscem publicznym, a wypowiedzi uczestników objęte są prawami autorskimi i nie mogą być bez ich zgody modyfikowane.

Pt lut 06, 2015 9:07 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Jak chcesz budować dział naukowy nie dopuszczając kontrowersyjnych wypowiedzi? Dział naukowy w interpretacji kościoła katolickiego?

Nie lubię jak wykoślawia się sens moich wypowiedzi, nie jestem do tego przyzwyczajona. Kontrowersyjne mogą być jedynie interpretacje. Tu można się ścierać do bólu i nie zareaguję. Lubię gorącą temperaturę rozmów, ale rozmów tematycznych, nie beblania/misjonarzowania/propagandy. Interpretacje teologiczne w dziale naukowym będą odrzucane, mam to pogrubić, by w końcu dotarło? I nie interesuje mnie kto to komentuje- ludzie Kościoła, czy kpią z tych interpretacji na Racjonaliście. Jeśli chcesz przedstawiać jednak te interpretacje teologiczne, jest na to miejsce w Charf, nie dziale naukowym. Próby manipulacji informacją wychwycę i całość odrzucę jako offtop.
Do wypowiedzi merytorycznych nigdy nie miałam u Ciebie uwag. Posty oceniam jako ciekawe. Oby więcej tak oczytanych i wszechstronnych użytkowników
Cytuj:
Jeżeli potrzebujecie pomocy w tym dziale to napisz na priv. Może pomogę.

Masz studia doktoranckie? Trwały cztery lata i ukończyłam je. Na wykładach i seminariach mieliśmy również przedmioty związane z metodologią i etyką badań naukowych oraz biometrię w mojej dyscyplinie naukowej. Pozwól więc mi na samodzielność. Chętnie jednak czytam merytoryczne uwagi; merytoryczne, nie o innym charakterze.

Twych wypowiedzi nie chronią prawa autorskie. Są one podporządkowane regulaminowi forum. Można je wycinać, przenosić w inne miejsca, skracać lub scalać posty.

I jeszcze jedno. W pierwszym poście w Uwagach zasygnalizowałeś problem, który mam rozwiązać. Przewidując pojawienie się tego postu, rozwiązałam zanim o nim napisałeś. Tak więc dla mnie sprawa Rafała zakończona od wczoraj. Dziś piszę wyjaśnienia Tobie, może skorzysta ktoś jeszcze.

Dział naukowy na razie złożono z tych postów, które były dostępne na forum. Mam nadzieję, że kolejne bądą odpowiadały kryterium działu. I przewiduję zawirowania i gromy rzucane pod moim adresem.

Pt lut 06, 2015 11:35 pm
Gaduła
Gaduła

Teoria ewolucji już dawno przestała być jedynie naukową hipotezą. Stała się teorią naukową, potwierdzoną, niezliczonymi już, dowodami na jej poprawność. Stała się na równi pewna, co teoria względności czy mechanika kwantowa. Oczywiście zawsze można wszystko negować. Trudno mi Cię za to winić; skoro z punktu widzenia ateisty wierzysz w boga, którego nie ma, to niby dlaczego nie miałbyś wierzyć w teorię kreacjonizmu, która jest całkiem błędna; jednakże próba udowadniania jej poprawności wydaje się być żenująca (dotyczy to także prób modyfikacji teorii ewolucji). Nie sposób podjąć polemikę z takim stanowiskiem, pozostaje odesłać do bogatej literatury.
Przesyłam linki do dwóch krótkich ale bardzo treściwych artykułów:
[ciach

Co Ty wyprawiasz moderatorze. Kasujesz linki w moich wypowiedziach?
To zachowanie skandaliczne, ogranicz się do części tylko dla chrześcijan, skoro tak sobie to forum zorganizowaliście. Informuje Was również, że jest to forum publiczne, dotyczą go więc ustalone standardy i polskie prawo.

Przedstaw gremium forum z jakiego paragrafu regulaminu skorzystałaś usuwając linki w mojej wypowiedzi.

Podawanie podstawy prawnej jest standardem w cywilizowanym świecie; pod każdym Twoim wtrąceniem się w wypowiedź umieszczaj punkty regulaminu z jakiego korzystasz.

Najwyraźniej szukasz zaczepki.

No niestety Rafale przegiąłeś.Ty nic nie rozumiesz.
Oto filmik wyjaśniający:
https://www.youtube.com/watch?v=TXLPHRZyny4

So lut 07, 2015 3:27 am
Gaduła
Gaduła

merss napisał(a):
Cytuj:
Jak chcesz budować dział naukowy nie dopuszczając kontrowersyjnych wypowiedzi? Dział naukowy w interpretacji kościoła katolickiego?

Nie lubię jak wykoślawia się sens moich wypowiedzi, nie jestem do tego przyzwyczajona. Kontrowersyjne mogą być jedynie interpretacje. Tu można się ścierać do bólu i nie zareaguję. Lubię gorącą temperaturę rozmów, ale rozmów tematycznych, nie beblania/misjonarzowania/propagandy. Interpretacje teologiczne w dziale naukowym będą odrzucane, mam to pogrubić, by w końcu dotarło? I nie interesuje mnie kto to komentuje- ludzie Kościoła, czy kpią z tych interpretacji na Racjonaliście. Jeśli chcesz przedstawiać jednak te interpretacje teologiczne, jest na to miejsce w Charf, nie dziale naukowym. Próby manipulacji informacją wychwycę i całość odrzucę jako offtop.
Do wypowiedzi merytorycznych nigdy nie miałam u Ciebie uwag. Posty oceniam jako ciekawe. Oby więcej tak oczytanych i wszechstronnych użytkowników

Wielkość czcionki z informacją jest tu nieistotna :)

Religia w życiu społecznym człowieka stanowiła i stanowi ważny element jego funkcjonowania. Rewelacyjnie ten temat opisał Daniel Dennett Odczarowanie. Religia jako zjawisko naturalne. Musisz to przeczytać, jeżeli nie czytałaś – wtedy zrozumiesz o co mi chodzi. Na dodatek będziesz czytała myśli Wielkiego Człowieka.
No, ale do rzeczy; cała filozofia, w szczególności filozofia średniowiecza, opierała się (piszę opierała, bo teraz się nie opiera) na relacjach z bóstwami. Doktryny filozoficzne, chyba głównie ontologiczne, bez pojęcia bogów rozpadają się jak „domek z kart”. Tak właściwie, to dopiero w XX w nauka przestała „trzymać Boga z rękę” i stała się samodzielna. Wtedy okazało się, że dla nauki Bóg to projekcja strachu przed światem i jego tajemnicami. Bogowie przestali być potrzebni aby ten świat zrozumieć.

Tak więc, szeroka debata naukowa jest styczną z debatą teologiczną, gdyż teologia ma wypracowane poglądy właściwie na wszystko. Tłumacząc teorie w sposób popularno-naukowy porównuje się je do już istniejących, poddając ocenie także te wcześniejsze (często nie zostawiając na nich „suchej nitki”).
Podam przykład:
Sir Izaak Newton uznawał, że wszechświat powstał poprzez stworzenie go przez Boga; uznawał (bo naukowo, rzecz jasna nie mógł tego udowodnić), że Bóg jest Zegarmistrzem Świata, stworzył świat – i od tego czasu on działa, Bóg jednak w niego nie ingeruje. Rozmawiając zatem o Newtonie, twórcy powszechnego prawa ciążenia i o jego koncepcji świata muszę „dotknąć” zagadnień teologicznych.
Rozmawiając o in vitro, musimy „dotknąć” zagadnień etycznych, a zatem skonfrontować różne stanowiska na ten temat. Będziemy zatem rozmawiać o możliwościach naukowych, ale jednocześnie o stronie etycznej takiego zapłodnienia.
Rozmawiając o manipulacji genetycznej na poziomie materiału genetycznego, musimy, chcąc nie chcąc, rozmawiać o tematach etycznych, odwołujących się do dotychczasowych standardów, na które kościół ma ustalone stanowisko.

I tak dalej..... i tak dalej......

Cóż, to Ty jesteś moderatorem więc próbuj. „Wykrzywisz” debatę starając się być cenzorem tego, co naukowe, a co nie naukowe. Świat nie jest zerojedynkowy, zagadnienia przenikają się nawzajem, nie da się ich sztucznie rozdzielać.

Cytuj:
merss
Cytuj:
Jeżeli potrzebujecie pomocy w tym dziale to napisz na priv. Może pomogę.

Masz studia doktoranckie? Trwały cztery lata i ukończyłam je. Na wykładach i seminariach mieliśmy również przedmioty związane z metodologią i etyką badań naukowych oraz biometrię w mojej dyscyplinie naukowej. Pozwól więc mi na samodzielność. Chętnie jednak czytam merytoryczne uwagi; merytoryczne, nie o innym charakterze.

Studia nie mają tu nic do rzeczy (muszę Cię wyprowadzić z błędu), acz gratuluję doktoratu oczywiście. :) Nawet profesura na niewiele się zda, jeżeli umysł jest „zamknięty” na jedną dziedzinę; potrzebny jest zatem „otwarty” umysł interdyscyplinarny. Ważne jest, aby oddzielić emocję i wartości od nauki – sama sobie odpowiedz czy to potrafisz.

Cytuj:
merss
Twych wypowiedzi nie chronią prawa autorskie. Są one podporządkowane regulaminowi forum. Można je wycinać, przenosić w inne miejsca, skracać lub scalać posty.

Jesteś w błędzie. Na forum wypowiadam się jako Rafał Kozłowski, nie stosuję nica i nie jestem osobą anonimową. Podaję także do publicznej wiadomości moje miejsce zamieszkania, więc określenie mojej tożsamości nie sprawia problemów. Co do zasady moje posty posiadają indywidualny charakter, nie odpowiadam tak/nie, można je więc uznać za wartość intelektualną. Możesz się do nich odnieść, ale nie zmieniać ich treści, bo na to nie wyrażam zgody.

Zasada prawa stanowi, że przepis rangi niższej nie może być sprzeczny z przepisem rangi wyższej. Regulamin forum, nie może być sprzeczny z prawem w RP ustanowionym. Jeżeli w regulaminie znajdują się treści sprzeczne z przepisami rangi wyższej stanowią tzw. klauzule niedozwolone (abuzywne), traktuje się je tak, jakby ich nie było.

Zasadniczo wypadało by stosować dobrą praktykę i nie zmieniać treści postów.

Cytuj:
merss
I jeszcze jedno. W pierwszym poście w Uwagach zasygnalizowałeś problem, który mam rozwiązać. Przewidując pojawienie się tego postu, rozwiązałam zanim o nim napisałeś. Tak więc dla mnie sprawa Rafała zakończona od wczoraj. Dziś piszę wyjaśnienia Tobie, może skorzysta ktoś jeszcze.

Dział naukowy na razie złożono z tych postów, które były dostępne na forum. Mam nadzieję, że kolejne bądą odpowiadały kryterium działu. I przewiduję zawirowania i gromy rzucane pod moim adresem.

Przytoczyłem treść z Regulaminu forum. Zastosowałaś, błędną interpretację. Zamieszczone przeze mnie linki nie są offtopami. Popełniłaś błąd, wypadało by przeprosić.

pozdrawiam

So lut 07, 2015 9:28 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Przyjęłam do wiadomości i rozumiem. Nie podzielam poglądów, ale to nie ma związku ze sprawą Rafał Kozłowski- merss (to prawdziwe inicjały, zabrałam do nich męża, by mieć go zawsze na oku).
Mam nadzieję, że moja osoba nie będzie stanowiła przeszkody w dobrym samopoczuciu w tym miejscu (tego bym sobie z całego serca życzyła), stąd uznałam, że przedstawiłeś rzeczywisty a nie wydumany problem. Dziękuję za szczerość w sprawie zamkniętego umysłu, to informacja, którą z pewnością się zmierzę decydując się na rozmowę tematyczną z Tobą. :-D
Wykształcenie może rzeczywiście stanowić czynnik ograniczający w moderowaniu, zawsze oczekuję więcej i widzę wyższy potencał intelektualny u dyskutujących.

Staram się każdego traktować z należytą starannością i byłabym rada, gdyby to widziano. Jak w smerfowej rodzince muszą być i ważniaki, i mądrale, marudy i papa smerf...a całości musi dopełniać Gargamel i klakier. Jak ja nie znoszę smerfów...i znów śniły mi się w nocy. Idzie więc z klakierem, by im trochę podokuczać. Trzeba się sprężyć, by zabawa była wyborna. I o to tu chodzi. :D

So lut 07, 2015 10:04 am
(ciach i ostrzeżenie za awanturnictwo - J).

So lut 07, 2015 4:31 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, protestantyzm
Post Re: Pytania dot. deklaracji wyznaniowej rol23mak
merss napisał(a):
W chwili rejestracji należało potwierdzić, że zaakceptowałeś regulamin. Zakładam, że znasz i rozumiesz. Wymagania regulaminowe umieszczono również w dziale katolickim.

EOT

Dlaczego wycięłaś moje posty w dziale dla chrześcijan dotyczącym tego czy ktoś może zostać księdzem? Przecież mogą tam pisać katolicy i nie ma tam żadnych ograniczeń dotyczących pełnej łączności z papieżem. Czy forum to Twój prywatny folwark, że robisz sobie, co się podoba?

N lut 08, 2015 1:47 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 200  Następna strona