Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn sty 18, 2021 7:25 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Swoją drogą prosił bym co by Jockey był tak miły i trzymał się regulaminu, informację na priw dostałem , wypadało by ją jeszcze odznaczyć w stosownym miejscu.
Wiem już za co więc bądź uprzejmy i zrób to, ja się lepiej poczuję a Tobie ulży . :)

Wt lut 10, 2015 9:29 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
kiedyś art-33 napisał(a):

Do czego się sprawa sprowadzała?
Po wystąpieniu biskupa doszło do fizycznego ataku na uczestniczki kongresu, w linku znajdowały się zdjęcia uszkodzonych autokarów. Parę osób wylądowało w szpitalach.
Stąd pojawiła się demonstracja pod katedrą jak widać dosyć emocjonalna i żywiołowa (ale z przemocą fizyczną bez przesady), kobity pokazały że nie dadzą sobą pomiatać czy zastraszyć.
A w katolickich mediach relacjonujących to wydarzenie nie było o tym nawet słowa.

Kłamiesz. Nos Ci urosnie. Już rosnie.

Wt lut 10, 2015 9:06 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

@Astaroth
Odpowiedz proszę na maila.

Pt lut 13, 2015 12:02 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Proszę o usunięcie tego wpisu ze względu na mój błąd w cytowaniu i brak czytelności.
Pod ww postem umieściłem wersję poprawioną połączoną z odpowiedziami na kolejny wpis Jacka pod moim adresem... :)

OK.

Pn lut 16, 2015 6:22 pm
Milczek
Milczek

wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Cierpienie
...nie mogę zalogować się na moje poprzednie konto...mam polecenie,by wpisać kod z obrazka,który nie pojawia się... :(

Cz lut 19, 2015 12:19 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Post Re: Cierpienie
kulka2525 napisał(a):
...nie mogę zalogować się na moje poprzednie konto...mam polecenie,by wpisać kod z obrazka,który nie pojawia się... :(

Zwróć się do Admina bezpośrednio i wyjaśnij problem. Potem zlikwiduj niepotrzebne konto.

Cz lut 19, 2015 10:29 am
Gaduła
Gaduła

Post Na jakiej podstawie regulaminowej Robur zamknął wątek
Proszę o wskazanie podstawy regulaminowej zamknięcia wątka Jana Hartmana list do papieża Franciszka

Cz lut 19, 2015 2:35 pm
Gaduła
Gaduła

Post Re: Na jakiej podstawie regulaminowej Robur zamknął wątek
Robur napisał(a):
Prof Hartman gra swoją gierkę, albowiem dobrze jest poszczuć jednych na drugich. Snując intrygi zawsze można na tym zarobić. (złamałeś pkt II.7 i pkt.II.7.2 regulaminu - nie szanując moich poglądów). Analiza wewnętrznych swarów, podobnie jak w Twojej rodzinie i domu nie jest tematem publicznym Rafale Kozłowski (ja o tym decyduję, nie Ty. Przyjrzyj się postom!! podaję kilka z „brzegu”:cierpienie, jak namówić kolegę na badanie psychiatryczne – traktuj zatem wszystkie wątki jedną miarą)., zwłaszcza tu na forum katolickim (złamałeś pkt. I.1 – forum służy wymianie poglądów między osobami wierzącymi i niewierzącymi i między nimi samymi).

Zamykam (złamałeś pkt.I.1 regulaminu)

Sam widzisz. W swojej krótkiej wypowiedzi, 3 razy złamałeś Wasz regulamin.

Swoją decyzją złamałeś następujące punkty Waszego regulaminu:

I.1. Forum to służy wymianie poglądów między katolikami, katolikami i chrześcijanami innych wyznań, jak i między chrześcijanami a innowiercami i bezwyznaniowcami.

cyt. „zwłaszcza tu na forum katolickim”. To niby na czym ma polegać ta wymiana poglądów. Uważasz, że ateista będzie z Tobą rozmawiał o znaczeniu środy popielcowej. Żarty sobie stroisz?
Po co zatem zapis w pkt. 1 o możliwej wymianie poglądów skoro skoro ją uniemożliwiasz
??

II.7. Na forum obowiązuje poszanowanie uczuć osób wierzących i niewierzących.

A więc je uszanuj Moderatorze

II.7.1. Poszanowanie uczuć religijnych oznacza zakaz wyrażania obelżywych i prowokacyjnych uwag na ich temat, doktryny oraz praktykowanego kultu religijnego. Zezwala się na krytykę poglądów religijnych w formie argumentów w dyskusji.

Nikogo tym wątkiem nie urażam. Jest to zaproszenie do dyskusji. Temat jest bardzo poważny. Jeżeli się go boisz, to się nie wypowiadaj.

II.7.2. Poszanowanie uczuć osób niewierzących wyraża się zakazem narzucania im własnej prawdy i wartościowania poglądów. Aprobuje się krytykę ateizmu i jego podstaw w formie uzasadnień w dyskusji a nie autorytarnie głoszonych tez.

Ten punkt złamałeś w sposób skandaliczny. Nie interesuje mnie Twoja wiara. Wierz sobie w co chcesz. Nic nie poradzę na Twój stan umysłu. Nie oceniaj poglądów uczestników forum. Wyobraź sobie, że mogą być inne niż Twoje.

II.8.1. Należy zachować powściągliwość i rozwagę w osądach innych użytkowników. Nie akceptuje się zachowań świadczących o braku szacunku do kogoś/czegoś lub prowokujących agresję innych userów, kłamliwych oskarżeń uwłaczających godności osoby, lekceważenia innych użytkowników, ujawniania treści wrażliwych pozyskanych w PW.

Szacunek do innych osób został zachowany. Nikt nie został oskarżony w sposób kłamliwy lub zlekceważony.

IV.4. Za bezpośrednie egzekwowanie i interpretację regulaminu na forum odpowiedzialni są moderatorzy. Decyzja każdego moderatora jest wiążąca. Twoja własna interpretacja regulaminu nie uprawnia Ciebie do łamania tej decyzji.

To jest przezabawny zapis. Zlikwidujcie więc regulamin, bo ten zapis Was do tego uprawnia. Moderator – dyktator, tak to na tym forum wygląda ??

IV.7. Moderacja, celem utrzymania porządku i przestrzegania regulaminu na forum, może ingerować według uznania w temat na różne sposoby (zamknięcie, przeniesienie, podzielenie, usunięcie, sugestie itd.).

Możesz to robić tylko w taki sposób, aby nie zmieniać sensu wypowiedzi. Jest to działanie formalne (porządkowe), a nie merytoryczne.

IV.8. Działania moderatorów (np. „ciach”, zamknięcie tematu) z reguły opatrzone są krótka informacją (powód, podpis). Nie mają oni natomiast obowiązku uzasadniać czy tłumaczyć się z owych decyzji.

Jest to łamanie netykiety w świecie forum stosowanej. Zawsze, zapamiętaj to dobrze, zawsze tłumaczy się ze swoich decyzji. Zapis tego punktu jest sprzeczny z I.1,

Nie znasz kolego regulaminu, na straży którego stoisz, to żenujące. Albo sam go nie rozumiesz, co jest jeszcze bardziej żenujące.

Ps.
Kto Wam pisał ten regulamin
??

Cz lut 19, 2015 6:24 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Radzę uspokój się. Za chwilę dostaniesz ostrzeżenie za awanturnictwo.

Cz lut 19, 2015 10:59 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Moją odpowiedź już otrzymałeś i nie mam nic więcej do dodania.
Uzasadnienie z Regulaminu sam zacytowałeś i moje wyjaśnienie nie jest potrzebne.

Zwracałem tobie uwagę na nie używanie ferii kolorów, robisz to ponownie. Mamy dział Uwag do serwisu, nie robimy bałaganu zamieszczając tego typu tematy byle gdzie. Wykazałeś się dotąd dobrą dysputę, dlatego niektóre twoje słowa pod moim adresem jak i przekroczenia regulaminu kładę na karb chwili wzburzonego umysłu i nie wyciągam konsekwencji regulaminowych.

Cz lut 19, 2015 11:10 pm
Gaduła
Gaduła

Post Re: Nie ma godności bez wolności
merss napisał(a):
Zamknęłam im wątek i testują moją spostrzegawczość i cierpliwość.

Nikt tu nic nie testuje.Otworzyłem ten wątek zupełnie przez przypadek,a zainspirował mnie advaita.
Ponadto sama się podpisałaś pod tym co ja napisałem,na początku wątku:
merss:
Cyt:
''Ileż ja oberwałam pisząc trochę inaczej (bardziej technicznie) o tym o czym wy piszecie, w końcu przestałam, zresztą na czyjąś prośbę. Tyle, że wiedza o technikach wejścia w siebie nie oznacza wcale tego, że to potrafimy*. Świetnie to weryfikują rozmowy z innymi, którzy mówiąc sprawnie o mechanizmach obronnych za chwilę-czasem dłuższą- je nieśmiadomie uruchomili i wyrzucali salwę armatnią epitetów. A powinni skupić się na tym jak sami odbierają przekaz, który odczytują personalnie.''

Temat bardzo pożyteczny jak sądzę, gdyż wiele osób ma z sobą problemy,a to co ja napisałem jest wielce znajome dla co niektórych,co mnie mile zaskoczyło. :)
Sam się mogłem trochę czegoś dowiedzieć od innych.
Spór poza nami tak naprawdę,gdyż użytkownika już nie ma,a mnie się nie chce czegoś tam tłumaczyć i z kimś walczyć już w tej sprawie i nie zależy mi na prostowaniu czegokolwiek, gdyż nie muszę ładnie wyglądać.
Także myślę, że dobrze byłoby znów otworzyć ten wątek.
:)
No chyba że miałby on być zagrożeniem dla kogoś. :)

Pt lut 20, 2015 1:26 am
Gaduła
Gaduła

Jockey napisał(a):
Radzę uspokój się. Za chwilę dostaniesz ostrzeżenie za awanturnictwo.

Za mało przeżyłeś wiosen Jockey, żeby cokolwiek mi radzić. Linkuję znaczenie słowa awantura

Robur napisał(a):
Moją odpowiedź już otrzymałeś i nie mam nic więcej do dodania.
Uzasadnienie z Regulaminu sam zacytowałeś i moje wyjaśnienie nie jest potrzebne.

Zwracałem tobie uwagę na nie używanie ferii kolorów, robisz to ponownie. Mamy dział Uwag do serwisu, nie robimy bałaganu zamieszczając tego typu tematy byle gdzie. Wykazałeś się dotąd dobrą dysputę, dlatego niektóre twoje słowa pod moim adresem jak i przekroczenia regulaminu kładę na karb chwili wzburzonego umysłu i nie wyciągam konsekwencji regulaminowych.

O jakich konsekwencjach regulaminowych piszesz? Co Cię tak „zabolało”. Jeżeli tworzycie regulamin, to stosują go dwie strony, a to że nie masz nic więcej do dodania umacnia mnie w przekonaniu, że zgadzasz się z trafnością mojego sądu o arbitralnym sposobie korzystania przez Ciebie z zapisów regulaminu.

Zasady zwykłej grzeczności wymagają aby odnosząc się do osób poprzez zwrot Twój, Twoja, Cię, Tobie ect. pisać wielką literą.

pozdrawiam Szanownych Moderatorów

… i jeszcze raz apeluję: Nie bójcie się otwartych dyskusji.

Pt lut 20, 2015 7:39 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Post Re: Nie ma godności bez wolności
sylvian napisał(a):
Temat bardzo pożyteczny jak sądzę, gdyż wiele osób ma z sobą problemy

Wypowiedziałam się w wątku, że jest pożyteczny i zamykając go miałam mieszane uczucia, wskazałam, że to nic ostatecznego. Wiedziałam już, że zostanie potraktowany jako przykrywka do atakowania akurat mnie*. Nie jestem workiem treningowym/poduszką na igły ani obiektem zastępczym dla nikogo. Swoje problemy należy rozwiązywać w realu.
Gdyby mnie temat nie interesował, nie weszłabym do niego.
Cytuj:
Sam się mogłem trochę czegoś dowiedzieć od innych.

Dowiedzieć to za mało, ale to tylko dygresja w tej wypowiedzi.
Cytuj:
Także myślę, że dobrze byłoby znów otworzyć ten wątek.[/b] :)
No chyba że miałby on być zagrożeniem dla kogoś. :)

Otworzyłam wątek. Zmieniając mu tytuł przestaje być 'zagrożeniem' dla merss, umożliwia mi wskazanie mechanizmów obronnych. Wątpliwe jednak, że to uczynię biorąc pod uwagę prawdziwą wartość takiej wypowiedzi.

Jak to kiedyś powiedziała jedna z wypowiadających się tam osób, że najgorsze co można napisać to wskazać osobie z zaburzeniami (chodziło o neurotyka), że nim jest. Neurotyk jednak odczyta też to co było teoretyczne za atak na niego.
Masz wroga na wieczność w neutotyku (to już ode mnie). To jednak pożyteczne, by to wiedzieć.

Był ciąg dalszy na innym forum i nie tylko, więc to tylko potwierdziło moją rację. W zdenerwowaniu człowiek odkrywa się. To, że projektuje to na zewnątrz to symptomatyczne. Jeśli ktoś chce rozwiązać problem, postępuje inaczej.

Pt lut 20, 2015 10:19 am
Gaduła
Gaduła

merss- ze względu na warunki tu panujące pominę to wszystko milczeniem. :)

Pt lut 20, 2015 12:59 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Rafał Kozłowski napisał(a):
Za mało przeżyłeś wiosen Jockey, żeby cokolwiek mi radzić.
prorok czy co?
Chłopczyku a skąd wiesz ile mam lat i czy nie więcej od ciebie?

Pt lut 20, 2015 8:26 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 200  Następna strona